--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opinie klubowiczów

odnośnie forum insignia-club.pl
Awatar użytkownika
Puszczyk
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2018, o 13:33
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2014
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Opinie klubowiczów

Post autor: Puszczyk » 7 paź 2018, o 20:11

Forum to strzał w dziesiątkę. Jak trafiłem na forum? Nie pamiętam, ale ważne że trafiłem jakieś cztery miesiące temu, a więc nie dawno a już wielokrotnie korzystałem z podpowiedzi forumowiczów. Poruszanie się po forum nie sprawiało mi większych trudności bo jest bardzo czytelne. Mam jednak drobne zastrzeżenia ze strony osób starszych, do których ja również się zaliczam. My w większości nie znamy języka angielskiego a więc obowiązujące w informatyce terminy czy określenia w języku angielskim są dla nas początkujących często niezrozumiałe. Tak więc podawana instrukcja na skróty jest dla nas często nieczytelna.
Ostatnio zmieniony 9 paź 2018, o 08:14 przez Puszczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6061
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 85 razy
Kontakt:

Re: Opinie klubowiczów

Post autor: yerry » 8 paź 2018, o 09:47

Obrazek profilu (avatar) musi mieć odpowiedni rozmiar (min. 60x60 i masz 100x100 pikseli) oraz rozmiar maksymalnie 30KB. Jeśli masz problem z przygotowaniem to przyślij mi obrazek, który chcesz zamieścić, a ja załatwię resztę.
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3038
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: DZA
Postawił piwo: 21 razy
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Opinie klubowiczów

Post autor: Zbyszek01 » 8 paź 2018, o 19:57

NNowicjusz pisze:
7 paź 2018, o 20:11
...
Mam jednak drobne zastrzeżenia ze strony osób starszych, do których ja również się zaliczam. My w większości nie znamy języka angielskiego a więc obowiązujące w informatyce terminy czy określenia w języku angielskim są dla nas początkujących często niezrozumiałe.
...
Kolego tu nie ma osób starszych, wszyscy jesteśmy w równym wieku :lol:
XXI ;D
Też mam nie mało wiosen bo jeszcze Gomółkę z TV pamiętam ale się uczę bo dużo czytam i pytam, angielskiego też nie znam ale jest https://translate.google.pl/#en/pl/ a jak coś to pytam na forum.
Insignia MY2012

Awatar użytkownika
Puszczyk
Klubowicz
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2018, o 13:33
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2014
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Opinie klubowiczów

Post autor: Puszczyk » 8 paź 2018, o 20:44

Zbyszek - pamiętasz transmisję z pogrzebu Stalina nadawaną z kołchożników?Chwaliłem się chłopakom że słyszałem przemówienie po chińsku a dzisiaj nie znam angielskiego ;) No dobra-dzięki Wam chłopaki! Przesadziłem trochę z tym narzekaniem. Chyba miałem zły dzień. Pozdrawiam serdecznie. MS
Ostatnio zmieniony 8 paź 2018, o 21:06 przez Puszczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie, informacje, pytania, zastrzeżenia”