------VII Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska 11-13.09 - fotorelacja
--------------------
------------------------Opel poszerza paletę zespołów napędowych w modelu Insignia - KLIK
--------------------
---------------- Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Hak w Insignia B

Dodaj poradę aby posłużyła innym
ODPOWIEDZ
lockter
Nowicjusz
Auto: Insignia B
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wrocław
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Hak w Insignia B

Post autor: lockter » 17 wrz 2020, o 14:48

Gdyby ktoś się interesował montażem samodzielnie, nieoryginalnego haka to mogę pokazać jak to wygląda. Mi zależało by nie było tego widać musiał być więc hak wypinany. Wybrałem Witter + wiązkę dedykowaną. Dokładne dane są na zdjęciach. I na zdjęciach też widać jak to wygląda po montażu. Montaż zajął mi dość sporo ale to bardziej dlatego, że nie wiedziałem jak się ściąga zderzak, plastiki itd. Mam też instrukcje jakby ktoś był zainteresowany, niestety tu nie da się dołączyć bo są za duże.

Wiązka super - plug&play. Był tylko drobny problem z wybraniem przewodu od stopu - (napisane było, że ma być z tej i tej wtyczki zielony a były zielone dwa :) ). Na szczęście w instrukcji montażu oryginalnego haka był wskazany konkretny PIN wtyczki. Poza tym git. Automatycznie odłączane czujniki parkowania i wszystko działa.

oferta1.png
oferta2.png
oferta3.png
oferta4.png
20200917_121919.jpg
20200917_121904.jpg
20200917_121857.jpg
20200906_125819.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”