--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Jakie CB Radio macie w Insigni B?

CB Radio instrukcje montażu, użytkowanie, informacje
Maverick_86
Użytkownik
Posty: 752
Rejestracja: 30 mar 2018, o 07:22
Auto: Insignia ST Cosmo
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: lubelskie
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Jakie CB Radio macie w Insigni B?

Post autor: Maverick_86 » 7 cze 2018, o 10:14

Kończąc offtop w temacie, wczoraj u mnie trasa do domu, na Cb cisza praktycznie przez 50 km (nie licząc szumów od czasu do czasu), w aplikacji co trochę informacja (prawdziwa) o zatrzymanym pojeździe na poboczu i finalnie o kontroli prędkości (KIA) w bocznej drodze co prawda bez radaru ale trzymali dwa auta, coś kierowcy się tłumaczyli im.
Także potwierdza się, że chyba najwyższy czas zdjąć antenę z dachu, Cb powoli umiera...

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8945
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 114 razy

Re: Jakie CB Radio macie w Insigni B?

Post autor: mazmarcin » 26 cze 2018, o 20:42

Znowu OT ale szkoda nowy temat zakładać.
U mnie drogi prawie wszystkie w remoncie bo robią obwodnice. Na wahadle aplikacja nie wpuści przed Tira, a radio jak zapytasz to tak.
Jak nie zapytasz to stoisz dwa razy na czerwonym.

mixer
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 8 lip 2015, o 12:31
Auto: INSIGNIA B 2.0 4x4
Kod silnika: A20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Szczecin

Re: Jakie CB Radio macie w Insigni B?

Post autor: mixer » 5 gru 2018, o 22:46

Ja mam patent identyczny jaki miałem w insignia A, mam radio president Johnson II. Mam je położone na podłokietniku i spięte paskiem materialowym na zatrzask. Leży stabilne, głośnik mam zintegrowany z radiem

JaMi
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: 28 sie 2018, o 09:27
Auto: Insignia B kombi
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Jakie CB Radio macie w Insigni B?

Post autor: JaMi » 6 gru 2018, o 09:44

Yanosik GTR, polecam

solar
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 12 sty 2019, o 00:17
Auto: Insignia A 140 kM
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Dębica

Re: Jakie CB Radio macie w Insigni B?

Post autor: solar » 6 lut 2019, o 00:48

Coś w tym jest z prawdy, że CB "umiera". Przegrywa z takimi aplikacjami jak "Yanosik", które nawet odpasz "w tle". Niestety taka jest kolej rzeczy (dostępność komórek, aplikacji itp.). Ostatnio (w sylwestra, późnym wieczorem) jechałem A4 (odcinek Tarnów-Dębica) - patrzę, a tu centralne - środkiem jezdni; dwupasmowej + pas awaryjny- pomyka owczarek Collie, w kierunku przeciwnym do ruchu! Wiem! Pora raczej nie ruchliwa ale... Kilka razy (5x) "nadaję" przez CB, że środkiem jezdni odcinek 516 itd". A tu nic... Cisza... "0" odzewu - chociaż jakotaki ruch był... Nadawałem z Harry III i anteny 90 cm (na dachu), więc zasięg powinien być dobry (chociaż te górki u nas...). Ale z kolei! Niedawno, tzn. w lutym ubiegłego roku :) w okolicach gdzie mieszkam rano odwoziłem dzieci do szkoły i jak to z rana, ruchliwa droga (zjazd z autostrady), świeży śnieg, oblodzenie - korek ogromny przed mostem na Wisłoce, co sie dzieje? Z ciekawości "włączyłem" CB, a tu "wrzało" od opisów tego co się działo. Wniosek: chociaż wydaje się nam, że to archaiczny już środek komunikacji, jednak nadal jest jedynym "komunikatorem żywych rozmów i opisów zdarzeń"!!! A nie beznamiętnym "klikaniem" w komórce! Fakt! Na ogół rzekłbym, "słowa Bożego, to raczej tam nie usłyszysz na co dzień" :D :D :D Dlatego, kiedy jadę z dziećmi staram się je - przyciszać! Ale się rozpisałem...
To tak moim skromnym, nie koniecznie mądrym zdaniem... :D :D
Pozdrawiam
Ale Offtop strzeliłem - przepraszam... ;)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „CB Radio”