--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Multimedia Navi Pro

IntelliLink bluetooth multimedia radio nawigacja
ODPOWIEDZ
norbi333
Ekspert
Posty: 5128
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 35 razy

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: norbi333 » 19 kwie 2021, o 18:56

No własnie u mnie już nie chce. Cały czas jest te 20 %

mskuba
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2 maja 2021, o 15:42
Auto: Iśka B
Rok produkcji: 2019
Miasto: Zagranica

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: mskuba » 18 maja 2021, o 17:44

Cześć! Czy ktoś z Was miał problem z Navi Pro i resetujacym się czasem? Próbowałem już zostawić samochód w trybie całkowicie ręcznego ustawiania zegarka, jak i w trybie automatycznym. Nie zauważyłem jakiejś logiki w zachowaniu. Co jakiś czas zegarek i data same się resetują i auto z rocznika 2019 wraca datą do 2015 :D Miał ktoś podobne objawy?

Awatar użytkownika
Jaromat
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 10 gru 2015, o 17:39
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: OKR
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: Jaromat » 23 maja 2021, o 05:19

Nie, może jest coś uszkodzone

mskuba
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2 maja 2021, o 15:42
Auto: Iśka B
Rok produkcji: 2019
Miasto: Zagranica

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: mskuba » 23 maja 2021, o 13:33

Cześć Jaromat, dzięki za odpowiedź ;)
Żeby nie zostawiać wiszącego tematu, trochę obserwacji poniżej.
Chciałem lepiej zdiagnozować problem i zostawiłem ostatnio wszystkie ustawienia w trybie auto. Moje auto zwykle stoi w garażu pod budynkiem: czy to w domu, czy w pracy, czy w supermarkecie. Po odpaleniu auta w takich okolicznościach (żelbet dookoła), godzina resetuje się do 03:00 i data wędruje gdzieś do 2015. Od tego momentu czas liczony jest normalnie, aż do wyłączenia zapłonu. Ostatnio pokonałem w ten sposób 200 km. Wedle Navi zacząłem trasę o 03:00, a dojechałem w okolicach 05:00 :D Navi całkowicie normalnie zachowuje się kiedy auto odpalę na zewnątrz. Po parunastu sekundach czas ustawiany jest poprawnie i też liczony jest dalej bez błędów.
Wynika z tego, że z jakiegoś dziwnego powodu czas sprawdzany jest tylko raz przy uruchomieniu systemu/zapłonu. Jeszcze dziwniejsze jest to, że brak referencyjnego sygnału czasu (czy to GPS, czy RDS) powoduje reset wskazania w systemie. Jedyne czego dalej nie rozumiem, to ten sam reset wskazania daty i czasu w przypadku odznaczenia wszystkich opcji synchronizacji... Niby /cenzura/, ale brak sprawnego zegarka w aucie bywa irytujący ;)

Marek0
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 17 maja 2020, o 12:50
Auto: Insignia GS 2019
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Opole
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: Marek0 » 4 wrz 2021, o 19:14

Witam. Przestało mi się przyciszać radio podczas komend nawigacji. Nie jest to napewno problem ustawień w AA, ponieważ przy Navi fabrycznej radio również się nie przycisza . Co może być powodem nic nie grzebałem ,a w ustawieniach nie widzę żeby coś było w opcjach , wydaje mi się że to się wycisza z automatu. Mało używam AA ,więc nie wiem kiedy to się zdupiło. Auto było na serwisie olejowym , ale nie sądzę żeby coś więcej robili, 🤔 mieli coś patrzeć jeżeli chodzi o oświetlenie ambiente ale raczej chyba nic nie namieszali. 🤔 Czasem linie pomocnicze kamery potrafią zniknąć bez powodu , gdzie jest opcja wł.,wył. , jednakże nic to nie daje. Wystarczy auto zgasić i po ponownym powrocie do jazdy wszystko jest , może i tu tak będzie 😂. Za sugestie dziękuję, może akurat czegoś nie wiem🙂

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6068
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 85 razy
Kontakt:

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: yerry » 22 sie 2022, o 14:40

Czy ktoś korzysta z narzędzia do aktualizacji softu Multimedia Navi i map?

https://peugeot.my-customerportal.com/p ... uage=en_GB

W Crossland z Multimedia Navi Pro to działa:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

Ochromvip
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2023, o 14:40
Auto: Insignia B
Kod silnika: B16DTH
Rok produkcji: 2019
Miasto: London

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: Ochromvip » 18 lut 2023, o 20:35

Jeśli mapy są online, to czemu nie można je pobrać na inną kartę sd? Mój slot na kartę sd jest pusty i od ponad 2 tygodni szukam jak wgrać mapy i skąd. Ale trochę lipnie to wychodzi bo podaje mi 2 różne systemy do Multimedia Navi Pro i nie wiem który wybrać.

Marek0
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: 17 maja 2020, o 12:50
Auto: Insignia GS 2019
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Opole
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: Marek0 » 18 lut 2023, o 20:51

Nie wiem od czego to zależy, ale chyba są insignie też bez kart sd, mają wygrane jakoś mapy . Moja ma gniazdo z kartą , jak odbierałem to sprzedawca przy mnie ją wkladał i gadał, że karta jest przypisana do auta, nie wiem czy to prawda 🤔

Ochromvip
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2023, o 14:40
Auto: Insignia B
Kod silnika: B16DTH
Rok produkcji: 2019
Miasto: London

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: Ochromvip » 18 lut 2023, o 20:53

Marek0 pisze:
18 lut 2023, o 20:51
...
U mnie mapy są na pewno na karcie SD, bo gdy próbuje kliknąć na nawigację wyskakuje mi komunikat o braku karty, i wrzuciłem inną czystą kartę sd i szukam jak pobrać te mapy sd na nową kartę. Ponieważ tak jest nawet w manualu napisane, że do pobrania całej mapy Europy, potrzeba jest nowa karta SD. A po 2 jaki jest to system w tej nowej Multimedia Navi Pro czy to jest Navi 900 Intellilink 2.5 czy Navi 4.0 Intellilink ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2023, o 02:25 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin Forum.

northwood
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 9 mar 2023, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2019
Miasto: Wawa

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: northwood » 10 mar 2023, o 11:13

mskuba pisze:
23 maja 2021, o 13:33
Cześć Jaromat, dzięki za odpowiedź ;)
Żeby nie zostawiać wiszącego tematu, trochę obserwacji poniżej.
Chciałem lepiej zdiagnozować problem i zostawiłem ostatnio wszystkie ustawienia w trybie auto. Moje auto zwykle stoi w garażu pod budynkiem: czy to w domu, czy w pracy, czy w supermarkecie. Po odpaleniu auta w takich okolicznościach (żelbet dookoła), godzina resetuje się do 03:00 i data wędruje gdzieś do 2015. Od tego momentu czas liczony jest normalnie, aż do wyłączenia zapłonu. Ostatnio pokonałem w ten sposób 200 km. Wedle Navi zacząłem trasę o 03:00, a dojechałem w okolicach 05:00 :D Navi całkowicie normalnie zachowuje się kiedy auto odpalę na zewnątrz. Po parunastu sekundach czas ustawiany jest poprawnie i też liczony jest dalej bez błędów.
Wynika z tego, że z jakiegoś dziwnego powodu czas sprawdzany jest tylko raz przy uruchomieniu systemu/zapłonu. Jeszcze dziwniejsze jest to, że brak referencyjnego sygnału czasu (czy to GPS, czy RDS) powoduje reset wskazania w systemie. Jedyne czego dalej nie rozumiem, to ten sam reset wskazania daty i czasu w przypadku odznaczenia wszystkich opcji synchronizacji... Niby /cenzura/, ale brak sprawnego zegarka w aucie bywa irytujący ;)
Mam identyczny problem tylko mi ustawiła godzinę 1 i datę 18 października 2015. @mskuba, rozwiązałś problem? W aso zrobili mi fatory reset i niestety nic to nie dało. Teraz pewnie zasugerują wgranie nowego softu, aktualnie mam PS31.5 Ktoś z Was miał jeszcze taki problem?

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 470
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST ecoFLEX
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Multimedia Navi Pro

Post autor: konikkr » 9 paź 2023, o 18:47

Mam pytanie z innej beczki a mianowicie czy ktoś przerabiał navi pro z USA na Europę czy trzeba wymienić cały moduł.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka


carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio multimedia nawigacja”