------VII Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska 11-13.09 -
--------------------
----------------------------------------Nowy Opel Insignia opuszcza linię produkcyjną - KLIK
--------------------
---------------- Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Android Auto w Insignia B

IntelliLink bluetooth multimedia radio nawigacja
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mejkpis
Nowicjusz
Auto: insignia B GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2018
Miasto: z dupy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Android Auto w Insignia B

Post autor: mejkpis » 1 wrz 2020, o 21:15

Może trzeba będzie wykonać jakąś aktualizacje softu w aucie. Czytałem że bezprzewodowo ma działać w paśmie 5Ghz. Na szczęście u mnie wifi tak łączy.

Resoviak
Forumowicz
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Rzeszów
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Android Auto w Insignia B

Post autor: Resoviak » 11 wrz 2020, o 14:10

Słuchajcie - po staremu, dalej mnie wywala z AA, ale robiłem ostatnio trasę na północ Polski i korzystałem z mobilnego Internetu, co się okazało- po podłączeniu routera do ładowarki ekran routera zapalał mi się w momencie wywalenia AA. Czyli teraz jedni z dwóch: albo gniazda USB się rozlaczaja mając jakiś tam konflikt z AA albo jest to niezależne od Android Auto i z powodu jakiegoś błędu w elektryce wywala mi aplikację.

Aby to sprawdzić odpiąłem telefon od ładowarki i obserwowałem ekran routera na tyle na ile warunki na drodze pozwalały. I wiem, że nic nie wiem. Po odpięciu telefonu 3 lub 4 razy w ciągu 15 minut zaświecił się ekran routera tak jak by napięcie w gnieździe zanikło, ale później już tego nie zaobserwowalem.

Pasowało by mi pojeździć z czymś co "pipczy" jak dostaje prąd ale nie mam nic takiego...

Ktoś coś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio multimedia nawigacja”