--------VI Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska - 06.2019 - info i zapisy
----------------------------------
--------------------------------------------------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku Obrazek

Brak głośników wysokotonowych z tyłu

IntelliLink bluetooth multimedia radio nawigacja
mixer
Nowicjusz
Auto: INSIGNIA B 2.0 4x4
Kod silnika: A20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Szczecin

Re: Brak głośników wysokotonowych z tyłu

Post autor: mixer » 21 lut 2019, o 22:37

Tylne boczki były 2xdemontowane, ale zamówiłem 5 oryg spinek gdyby któraś pękła, ale żadna nie została użyta

JaMi
Forumowicz
Auto: Insignia B kombi
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Brak głośników wysokotonowych z tyłu

Post autor: JaMi » 25 lut 2019, o 08:16

mixer pisze:
21 lut 2019, o 18:03
Jest dużo ciszej, przynajmniej stojąc w korku w mieście, na trasie nie testowałem. Czy w Waszych Insigniach B też wszystko trzeszczy jadąc po kostce?, Jestem tym rozczarowany, w poprzedniej isi nic nie trzeszczało, a od nowości zrobiłem 70tys, teraz mam przez 10 mięs niecałe 10tys a praktycznie wszystko trzeszczy-od nowości mi trzeszczało, ale mniej. Tydzień temu odebrałem auto dla żony, po 3 corsach zdecydowaliśmy się na Kia Picanto, uwierzcie mi, tam nic nie trzeszczy jadąc po bruku, auto idealnie dopracowane, wersja x-linę, demówka z przebiegiem 1800km.Jak spłace leasing na swoją Isię to poważnie rozważam Kia Stinger
u siebie mam niewiele trzasków i nieporządanych efektów. Co nie znaczy, że ich nie ma.
Co do wykonania aut, potwierdzam, że wszystkie Kie i Toyoty, które miałem/mam w rodzinie, są zdecydowanie lepiej wykonane/spasowane i po prostu nie trzaszczą. Insignia B jest u mnie pierwszym Oplem od lat i pod względem jakości jestem niemile zaskoczony. Do premium to Oplowi sporo brakuje.
Tym niemniej lubię to auto i współczynnik przyjemności z posiadania/jeżdżenia jest wyższy niż w znanych mi Kijankach i Toyotach :D
Nawiązując do tematu, brak głośników wysokotonowych z tyłu jest trochę zaskakujące, ale takie rozwiązania spotyka się w wielu autach. Dla kierowcy są one jednak zbędne i nie zakładam ich montażu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car audio multimedia nawigacja”