--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Fabryczne chlapacze (przód)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krupniok
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 31 mar 2020, o 20:29
Auto: Insignia B (automat)
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Śląsk
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy

Fabryczne chlapacze (przód)

Post autor: krupniok » 19 wrz 2020, o 16:01

Witam, czy ktoś montował fabryczne chlapacze na przód albo ma takowe od nowości? Jak to wygląda? Już widzę, że opony rzucają kamykami po lakierze i się zastanawiam czy czasem te dyskretne oryginały nie pomogą...

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Fabryczne chlapacze (przód)

Post autor: P405 » 19 wrz 2020, o 18:39

Mam od nowości komplet tu akurat na zimowkach które wychodzą 2 cm na zewnątrz. ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
philipeq
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 22:04
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Białystok

Re: Fabryczne chlapacze (przód)

Post autor: philipeq » 19 wrz 2020, o 20:07

Chlapacze przód na pewno pomogą. Dotychczas w każdym moim aucie jest to jedna z pierwszych rzeczy jakie zakładam dodatkowo. Szczególnie pomagają w zimie i znacznie zmniejszają ilość słonego brudu na boku auta. Bez chlapaczy cały próg jest mocno szlifowany tym co wypada spod przednich kół. Oczywiście w grę wchodzi też kwestia estetyczna. Mi chlapacze z przodu nie psują wrażeń optycznych.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”