--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Śląskie spoty

ogólnopolskie zloty oraz spoty międzyoddziałowe
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mnieteczek
Użytkownik
Posty: 930
Rejestracja: 17 mar 2017, o 07:21
Auto: PEUGEOT 508 GT
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 21 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mnieteczek » 12 lis 2018, o 18:09

Miejsce po mnie na następną osobę,dopisz się jako nr3 ;)

Awatar użytkownika
adam.wycislo
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2018, o 18:28
Auto: White Arrow by AD
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Łaziska Górne

Re: Śląskie spoty

Post autor: adam.wycislo » 12 lis 2018, o 18:10

Zbłąkany wędrowiec
😁

Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Śląskie spoty

Post autor: etac » 12 lis 2018, o 18:12

no właśnie, kto? skoro Lesiu pisze ze jest 4 :)

Dodano po 34 sekundach:
mnieteczek pisze:
12 lis 2018, o 18:09
Miejsce po mnie na następną osobę,dopisz się jako nr3 ;)
no to przepisz listę :P

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mazmarcin » 12 lis 2018, o 18:13

Jak będę mógł prowadzić to może wpadnę , ale coś ciężko to widzę :lol: :oops:

Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Śląskie spoty

Post autor: etac » 12 lis 2018, o 18:15

to my przyjedziemy po ciebie

Awatar użytkownika
mnieteczek
Użytkownik
Posty: 930
Rejestracja: 17 mar 2017, o 07:21
Auto: PEUGEOT 508 GT
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 21 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mnieteczek » 12 lis 2018, o 18:16

mazmarcin pisze:
12 lis 2018, o 18:13
Jak będę mógł prowadzić to może wpadnę , ale coś ciężko to widzę :lol: :oops:
1. Kotycki
2. mnieteczek
3. mazmarcin (jak wytrzeźwieje) :lol:
4. Lesiu
5. adam
6. etac

Robert KOTYCKI

Re: Śląskie spoty

Post autor: Robert KOTYCKI » 13 lis 2018, o 11:25

Godzina pozostaje bez zmian ?

Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Śląskie spoty

Post autor: etac » 13 lis 2018, o 18:24

Tak. 12.00

Karlos1978
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2018, o 13:47
Auto: Opel
Kod silnika: B14NET
Rok produkcji: 2012
Miasto: Śląsk

Re: Śląskie spoty

Post autor: Karlos1978 » 14 lis 2018, o 09:31

etac pisze:
8 lis 2018, o 18:37
Tak z ciekawości, otwieram listę na 18.11.2018 godzina 12:00 - miesce EC Gliwice

Kto chętny?
Widzimy sie

apollo19825
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 8 paź 2018, o 19:53
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Gliwice,/Olkusz.

Re: Śląskie spoty

Post autor: apollo19825 » 15 lis 2018, o 18:27

Chyba ze pasuje inna godzina. Np 15??

Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Śląskie spoty

Post autor: etac » 15 lis 2018, o 18:33

raczej nie, bo to zaraz ciemno

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mazmarcin » 15 lis 2018, o 18:42

Tylko ciemno jest dopiero po 16tej, a biorąc ostatnie doświadczenia nasze :lol: pod uwagę to czym później tym była lepsza pogoda ;)

Awatar użytkownika
adam.wycislo
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2018, o 18:28
Auto: White Arrow by AD
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Łaziska Górne

Re: Śląskie spoty

Post autor: adam.wycislo » 15 lis 2018, o 18:44

12 chyba będzie ok. Potem prosto na obiadek do tesciowej😂

Awatar użytkownika
mnieteczek
Użytkownik
Posty: 930
Rejestracja: 17 mar 2017, o 07:21
Auto: PEUGEOT 508 GT
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 21 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mnieteczek » 15 lis 2018, o 19:17

Nie mieszajcie już 12:00 ; 18.11.2018 C.H.Europa Gliwice

ps.Marcin jednak będziesz?

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mazmarcin » 15 lis 2018, o 19:22

Czas pokaże ..... :lol:

phex1337
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:21
Auto: insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Śląskie spoty

Post autor: phex1337 » 16 lis 2018, o 17:38

Powinienem przyjechać :)

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mazmarcin » 16 lis 2018, o 17:46

Jak piszesz pierwszego posta tutaj to musisz przyjechać :lol: ;)
Witamy na forum :D

phex1337
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:21
Auto: insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Śląskie spoty

Post autor: phex1337 » 16 lis 2018, o 17:58

To nie mam wyjścia jak tylko się pojawić :)
Witam witam wszystkich....

Awatar użytkownika
mnieteczek
Użytkownik
Posty: 930
Rejestracja: 17 mar 2017, o 07:21
Auto: PEUGEOT 508 GT
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 21 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mnieteczek » 17 lis 2018, o 17:04

Miejmy nadzieję, że jutro pogoda będzie taka jak dzisiaj :D

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 9545
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 19 razy
Otrzymał  piwo: 145 razy

Re: Śląskie spoty

Post autor: mazmarcin » 17 lis 2018, o 17:16

Powinno być dobrze bo zamiast deszczu ma być śnieg :lol: :lol: :lol:

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty Insignia Club Polska”