--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuWielkopolskie spotkania
-
yarek82
Re: Wielkopolskie spotkania
może ustalimy że spot wlkp jest np. w pierwszy lub drugi weekend miesiąca
tylko miejscówkę kolejnego spota będziemy zmieniać na bieżąco
tylko miejscówkę kolejnego spota będziemy zmieniać na bieżąco
-
MLODY94
- Nowicjusz
- Posty: 2
- Rejestracja: 19 mar 2015, o 00:13
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Luboń
Re: Wielkopolskie spotkania
Jak kolejny weekend to ja odpadam, bo do pracy....
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wojtas92
- Forumowicz
- Posty: 87
- Rejestracja: 7 mar 2015, o 00:50
- Auto: Insignia 250KM 4x4
- Kod silnika: A20NFT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Poznań
Re: Wielkopolskie spotkania
Zrobiło się twardo ale do zaakceptowaniapegenige pisze:Już sąJak wrazenia z jazdy ?
za pomocą Tapatalk z s4
Pod koniec tygodnia się okaże jak z czasem
-
Pobo1315
Re: Wielkopolskie spotkania
No to wygląda na to, że spot zostanie przełożony na inny termin. 29 mam imprezę rodzinną o której zapomniałem.
Może spotkamy się w tygodniu ? Napiszcie jakie terminy i godziny by Wam odpowiadały
Może spotkamy się w tygodniu ? Napiszcie jakie terminy i godziny by Wam odpowiadały
-
yarek82
Re: Wielkopolskie spotkania
ja specjalnie pisałem o weekendzie bo niestety w tygodniu nie dam rady nigdy
będę śledził temat i jak pojawi się spot w weekend to na bank będę
będę śledził temat i jak pojawi się spot w weekend to na bank będę
-
Pieczyna
Re: Wielkopolskie spotkania
Panowie, proponuję 1 lub 2 marca (środa lub czwartek) - tak przed świętami...pegenige pisze:Może spotkamy się w tygodniu ?
Co do godziny i miejsca - niech wypowie się większość.
Ja już "prawie" wyleczony i na chodzie, ale co by się nie działo, tym razem spota nie odpuszczę...
-
Pobo1315
Re: Wielkopolskie spotkania
No miejsce już mamy ustalone, wypada na Gniezno.
1.04.2015 godzina 19 ?
Lista:
1. Pegenige
1.04.2015 godzina 19 ?
Lista:
1. Pegenige
- qrczaq
- Użytkownik
- Posty: 116
- Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Poznań
Re: Wielkopolskie spotkania
No miejsce już mamy ustalone, wypada na Gniezno.
1.04.2015 godzina 20:00 (dałem później, bo my potrzebujemy ok godzinki żeby się ogarnąć i dojechać do Gniezna)
MIejsce: MCD??
Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
1.04.2015 godzina 20:00 (dałem później, bo my potrzebujemy ok godzinki żeby się ogarnąć i dojechać do Gniezna)
MIejsce: MCD??
Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wielkopolskie spotkania
Nie wiem gdzie wtedy będę ale wstępnie wpiszę się na listę
Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
3. Alex
Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
3. Alex
-
Pieczyna
Re: Wielkopolskie spotkania
ja też się wpisuję:
Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
3. Alex
4. pieczyna
Panowie, może wybierzemy się z Poznania razem a po drodze trochę "przetestujemy" nasze autka...

Lista:
1. Pegenige
2. Qrczaq
3. Alex
4. pieczyna
Panowie, może wybierzemy się z Poznania razem a po drodze trochę "przetestujemy" nasze autka...
- qrczaq
- Użytkownik
- Posty: 116
- Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Poznań
Re: Wielkopolskie spotkania
Dobry pomysłPieczyna pisze:edit/ Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum par.5 pkt.5
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wielkopolskie spotkania
Ja się do was nie przyznaje jak wy chcecie od świateł do świateł seryjnymi klekotami ustawki uskuteczniać 
-
Pieczyna
Re: Wielkopolskie spotkania
Wyrzucę wszystko z bagażnika, no i gumowe dywaniki też....
...może szybciej pojedzie

-- 23 mar 2015, o 17:12 --
Alex nie widziałem na autostradzie i S5 świateł, no chyba że we wstecznym lusterku...

...może szybciej pojedzie
-- 23 mar 2015, o 17:12 --
Alex nie widziałem na autostradzie i S5 świateł, no chyba że we wstecznym lusterku...
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wielkopolskie spotkania
Ja nie cisnę powyżej 3 tyś obr bo mi rurę od IC rozszczelni
Ale wiesz, do A2 i Ski trzeba jeszcze dojechać
Ale wiesz, do A2 i Ski trzeba jeszcze dojechać
-
Pieczyna
Re: Wielkopolskie spotkania
Alex, przy 3.000 obrotów na 6-tym biegu to ponad 220 na budziku. Można tyle pocisnąć bez obaw o intercoler....
Sprawdzałem ale oczywiście na autostradzie w Niemczech...
Sprawdzałem ale oczywiście na autostradzie w Niemczech...
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Wielkopolskie spotkania
Nie o IC się boję, tylko o wadliwą rurę fabryczną od IC, która prędzej czy później i tak się rozszczelni 
- qrczaq
- Użytkownik
- Posty: 116
- Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Poznań

