Razem z kolegami z OCP (Octavia Club Polska...qrczaq pisze:Wiesz, to jest specjalnie tak późno, bo jak ktoś ma obowiązki albo dzieci, to wieczorem zawsze może sobie pozwolić, mam to sprawdzone, bo prowadzę jeden z klubów w Poznaniu tak 4 sezon.
Jak ktoś chce to przyjeżdża wcześniej, ale docelowo spot zaczyna się później.
Co myślisz??
...dość długo
Stąd też przenieśliśmy na godzinę 18.00 i do 21-22 wszyscy z "modami" się wyrobili
Dlatego taka była moja propozycja
qrczaq jak dla mnie godzina 21 ok., ale niech wypowie się większość...

