--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Wielkopolskie spotkania

ogólnopolskie zloty oraz spoty międzyoddziałowe
Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 4 mar 2015, o 08:00

qrczaq pisze:Wiesz, to jest specjalnie tak późno, bo jak ktoś ma obowiązki albo dzieci, to wieczorem zawsze może sobie pozwolić, mam to sprawdzone, bo prowadzę jeden z klubów w Poznaniu tak 4 sezon.
Jak ktoś chce to przyjeżdża wcześniej, ale docelowo spot zaczyna się później.

Co myślisz??
Razem z kolegami z OCP (Octavia Club Polska... 8-) ) też na początku spotykaliśmy się o 20-21 i spotkania trwały...

...dość długo :lol:

Stąd też przenieśliśmy na godzinę 18.00 i do 21-22 wszyscy z "modami" się wyrobili ;D

Dlatego taka była moja propozycja ;)


qrczaq jak dla mnie godzina 21 ok., ale niech wypowie się większość... :D

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 4 mar 2015, o 08:34

No OCT rządzi, :D :lol:

Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 5 mar 2015, o 19:38

a co to OCT... :!: :roll:

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 6 mar 2015, o 11:47

Ło sorka oni się nazywają OCP ;) :lol:

Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 10 mar 2015, o 08:17

tak, OCP :D :D :D :D :D :D

-- 10 mar 2015, o 09:17 --
qrczaq pisze:środa 18.03.2015.
Plaza 21:00
Ostatnie piętro.
Panie, Panowie - pisać czy pasuje... ;D

Nie wstydzić się tylko przyjeżdżać :D

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 14 mar 2015, o 12:34

Ja dziś odebrałem dokumenty od NIemca, więc będę rejestrował Insignię w poniedziałek.
Mam nadzieję że na środę się wyrobię :) Tak czy inaczej na spota na pewno wpadnę 8-)

Jak nas będzie tylko 2 to trudno, ja też tak zaczynałem lepić Seat Racing w Poznaniu od 2-3 osób a teraz jeździ po 20-30 samochód co tydzień.

Można też pomyśleć żeby się podłączyć do Astra Club Polska na początek. Ciekawe tam projekty jeżdżą :lol:

Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 14 mar 2015, o 16:05

To jest Nas 2... ;)


W takim razie do zobaczenia w środę - godzina 21.oo aktualna?


Pozdrawiam
Pieczyna

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 14 mar 2015, o 16:13

Jasne. Może admini nam zrobią wydarzenie na fb??

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Alex » 14 mar 2015, o 19:39

Pieczyna pisze:To jest Nas 2...
2,5 :) Bo wciąż nie wiem czy dotrę na środę do Poznania.

Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 15 mar 2015, o 20:24

qrczaq pisze:Jasne. Może admini nam zrobią wydarzenie na fb??
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panowie, zapomniałem kompletnie że w środę jest LM o 21.oo :(

Niestety u mnie ta godzina odpada, może 19.30 - 20.00 - z plazy do domu mam blisko, po drodze zdążę kupić piwko i migiem na mecz ;D

Pobo1315

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pobo1315 » 15 mar 2015, o 20:30

Hmm szkoda, że tak późno ten spot.
Ps. w środe o 11 będę na serwisie Opla w Swarzędzu, chętnym mogę rozszerzyć kompa. Info na priv

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 16 mar 2015, o 09:35

pegenige pisze:chętnym mogę rozszerzyć kompa.
A można coś rozszerzyć w po liftowych modelach??

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Alex » 17 mar 2015, o 23:44

Jutrzejsza środa, 21:00, parking Plaza ostatnie piętro wciąż aktualne ? Bo jest chyba cicha nadzieja, że dojadę na czas.

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 18 mar 2015, o 00:45

Oczywiście plaza 21

Pieczyna

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pieczyna » 18 mar 2015, o 07:59

Panowie, ja niestety jestem rozłożony, jakieś choróbsko mnie dopadło.

Tak więc rutinoscorbin i aspiryna mi pozostaje....

...nici ze spota, ja nie dojadę :(

Ale życzę udanego... ;D ;D ;D

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 18 mar 2015, o 14:03

Pieczyna pisze:Panowie, ja niestety jestem rozłożony, jakieś choróbsko mnie dopadło
No tej spot święta sprawa!! Dawaj choć na 5 minut nie bądź mięczak !! Wciągniesz burgera i od razu Cię puści 8-)

Ja w nocy o 2 wyjeżdżam do Radomia z transportem i nie narzekam.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Alex » 18 mar 2015, o 16:24

Melduje się o 21ej.

Awatar użytkownika
qrczaq
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2013
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: qrczaq » 18 mar 2015, o 18:48

Ja też do zobaczenia

Wojtas92
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 7 mar 2015, o 00:50
Auto: Insignia 250KM 4x4
Kod silnika: A20NFT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Poznań

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Wojtas92 » 18 mar 2015, o 19:12

Siema.
Jeśli nadal aktualne ja również przyjadę :D

Pobo1315

Re: Wielkopolskie spotkania

Post autor: Pobo1315 » 18 mar 2015, o 19:18

Waham się czy dygać z Gniezna :D Mówimy o Plazie na ul. Drużbickiego 2 ?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty Insignia Club Polska”