--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Tutaj się witamy

Tutaj się witamy
ODPOWIEDZ
pablosss123

Re: Pozdrowienia ze "słonecznego" mazowsza

Post autor: pablosss123 » 11 gru 2013, o 21:47

No to witamy " Blue Lady " Hej.

picky

Re: Pozdrowienia ze "słonecznego" mazowsza

Post autor: picky » 11 gru 2013, o 23:21

Cześć, fotki muszą być czekamy ;)

Belfer

Witam, Diagnoza_informacja o skrzyniach !

Post autor: Belfer » 12 gru 2013, o 23:04

Wita Poznań miasto warte poznania " * Miasto Know - how "
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, o 23:20 przez Belfer, łącznie zmieniany 2 razy.

steq

Re: Witam

Post autor: steq » 12 gru 2013, o 23:09

Witamy i zapraszamy do udzielania się na forum :)

Belfer

Re: Pozdrowienia ze "słonecznego" mazowsza

Post autor: Belfer » 12 gru 2013, o 23:22

Wita Poznań miasto warte poznania " * Miasto Know - how "

pablosss123

Re: Witam, Diagnoza_informacja o skrzyniach !

Post autor: pablosss123 » 13 gru 2013, o 08:06

Hej , witam. Pochodzę z Turku, a więc z PYRLAN...yyy z KRAINY PODZIEMNEJ POMARAŃCZY.
Pozdrawiam.

Joanna D.

Witam :)

Post autor: Joanna D. » 20 gru 2013, o 15:45

Witam serdecznie wszystkich Panów! :)

Jakaś Pani musiała pojawić się pierwsza, a więc jestem i wnoszę o zaproszenie na forum swoich Małżonek/Narzeczonych/Partnerek i wszystkich zlotowych, i nie tylko osób towarzyszących!!!
fajnie byłoby się poznać, chociaż wirtualnie przed I ogólnopolskim zlotem :)

W kwestiach motoryzacyjnych pewnie zbyt wiele nie pomogę, bo Insignią jeżdżę jak Mąż się opije ;) a na codzień użytkuję swoje autko - Seat Leon 1.8t

Pozdrawiam,
Joanna D.

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: yerry » 20 gru 2013, o 21:59

Cześć Joanno, fajnie że tu zawitałaś :)
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Pozdrowienia z Bydzi

Post autor: osa » 21 gru 2013, o 09:00

Witam wszystkich klubowiczów i forumowiczów. Jestem posiadaczem opla insigni CDTI 160KM w wersji automat od kliku dni. Na forum zaglądałem już od dłuższego czasu nosząc się zamiarem kupna. Teraz postanowiłem się zarejestrować.
Obrazek

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Pozdrowienia z Bydzi

Post autor: peja-1991 » 21 gru 2013, o 10:05

Witaj ;)
Zapraszamy do udzielania się na forum i w życiu klubu.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

bolek

Re: Pozdrowienia z Bydzi

Post autor: bolek » 21 gru 2013, o 14:42

Cześć 8-)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: peja-1991 » 21 gru 2013, o 14:47

Witam Cię Joanno - czy my się przypadkiem nie znamy ? :lol: :D
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

bolek

Re: Witam :)

Post autor: bolek » 21 gru 2013, o 17:33

Witamy pierwszą Dame w naszym klubie ;)
p.s. Nie wpadnij tylko w nałóg przesiadywania całymi dniami na forum jak twoja druga połówka :P

picky

Re: Pozdrowienia z Bydzi

Post autor: picky » 21 gru 2013, o 22:30

Cześć :D
wiele nas łączy ;)

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Pozdrowienia z Bydzi

Post autor: osa » 22 gru 2013, o 13:26

Dobrze wiedzieć, że się w województwie ma kilku sąsiadów. Jak już ochłonę, to w nowym roku odwiedzę kolegę Wojtka, aby poddać autko pielęgnacji ;)
Obrazek

Joanna D.

Re: Witam :)

Post autor: Joanna D. » 22 gru 2013, o 13:29

ooo :) nawet mąż mnie powitał!

Bolek, na razie mi to nie grozi z powodu braku czasu :(

A poza tym ciągle czekam aż na forum zawitają kobiety :)))

SAFIK
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
Auto: Insignia GS 1.6 T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: lubelskie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Witam :)

Post autor: SAFIK » 23 gru 2013, o 21:08

Witam wszystkich.
Co prawda jestem Klubowiczem VKP
ale była VC GTS a jest CZARNA INSIGNIA Turer

bolek

Re: Witam :)

Post autor: bolek » 23 gru 2013, o 21:16

Cześć Safik 8-)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: peja-1991 » 23 gru 2013, o 21:24

hej Safik - już zakupiłeś?
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

SAFIK
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
Auto: Insignia GS 1.6 T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: lubelskie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Witam :)

Post autor: SAFIK » 23 gru 2013, o 21:56

A co za szybko tego dokonałem?
Właśnie dziś stałem się posiadaczem ISI
Oto kilka fotek.

-- 23 gru 2013, o 21:56 --

Dziś sprawdzone w ASO OPEL i zakupione.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”