--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Tutaj się witamy

Tutaj się witamy
ODPOWIEDZ
kiego

Re: Witam z Krakowa

Post autor: kiego » 22 sie 2013, o 18:46

Siemka :D

kiego

Re: Witam z Gdańska

Post autor: kiego » 22 sie 2013, o 18:48

Siemka :D

picky

Re: Witam z Gdańska

Post autor: picky » 22 sie 2013, o 21:37

Hey,
jak do nas trafiłeś?

picky

Re: Witam z Krakowa

Post autor: picky » 22 sie 2013, o 21:39

Ładna sztuka;
Na drugim zdjęciu jakby miała spojler ;)

Inisgnia

Witam Wszystkich :)

Post autor: Inisgnia » 23 sie 2013, o 08:16

Witam, Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy Opla :)

pablosss123

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: pablosss123 » 23 sie 2013, o 09:25

Cześć " inisgnia" . Ciekawy nick , taki niespotykany na tym forum. Hej.

kiego

Re: Witam Wszystkich :)

Post autor: kiego » 24 sie 2013, o 07:42

Witaj :)

jarek74

Re: Witam z Gdańska

Post autor: jarek74 » 25 sie 2013, o 08:11

W necie Was znalazłem pzdr

7ups

Witam z NO

Post autor: 7ups » 10 wrz 2013, o 13:34

Witam

Nazywam sie Rafał i stalem sie szczesliwym posiadaczem Iśi 2,0 130 km
Furke wrzuce jak znajde jakas chwile :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Witam z NO

Post autor: peja-1991 » 10 wrz 2013, o 14:18

witam i zapraszam do udzielania się ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

7ups

Re: Witam z NO

Post autor: 7ups » 10 wrz 2013, o 15:42

Jak najbardziej

pablosss123

Re: Witam z NO

Post autor: pablosss123 » 11 wrz 2013, o 11:00

Hej ! z EBE

ery_kris

Witam z J.G - to tak najdalej na pólnoc Polski

Post autor: ery_kris » 18 wrz 2013, o 19:48

witam wszystkich klubowiczów - moja czarna Pani Isiunia Tourer 2.0 CDTI ze 160KM w Sport Edition już w poważnym wieku ( 2009 ) no i ja Krzysiek. Jesteśmy z nad morza z najdalej na północ wysuniętego kawałka polskiego lądu.
Pozdrowienia dla wszystkich i ich cudnych autek. :)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Witam z J.G - to tak najdalej na pólnoc Polski

Post autor: peja-1991 » 18 wrz 2013, o 19:57

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

picky

Re: Witam z J.G - to tak najdalej na pólnoc Polski

Post autor: picky » 18 wrz 2013, o 21:44

Cześć i pozdrawiam.
Wcześniej byś się pojawił na forum to pewnie kilka spotów w Jastrzębiej Górze by było w wakacje :lol:


pablosss123

Re: Witam z J.G - to tak najdalej na pólnoc Polski

Post autor: pablosss123 » 20 wrz 2013, o 13:38

hej, powitać !

kastor

POWITANIE

Post autor: kastor » 5 paź 2013, o 23:10

Witam z Katowice SK- wszystkich Klubowiczów 160 KM. SPORT TUER ;) Posiadam Isię od niedawna bo od maja-'
FUL OPCJA CDTI ST

coralgol1976

Witam wszystkich forumowiczów... :)

Post autor: coralgol1976 » 8 paź 2013, o 13:26

Witam,

przyprowadził mnie do was wujek google.
Ogólnie naprawiam ciężarówki z naciskiem na Volvo truck, nie mniej autka osobowe również. Głównie elektryka/elektronika.
Ostatnio leczyłem Insignię 2.0T - powodziankę i mimo, że już śmiga jak nowa to przywiało mnie do was.
Myślę, że moge u was pogłębić wiedzę o Insignii, a jednocześnie wesprzeć jeśli tylko moja wiedza wystarczy.

Pozdrawiam @ll :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Witam wszystkich forumowiczów... :)

Post autor: peja-1991 » 8 paź 2013, o 14:18

witam i zapraszamy do pisania :)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitania”