--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Odmeldowujemy się po III Zlocie

Wawrzkowizna/Bełchatów 3-6 czerwca 2016
Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4424
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 96 razy
Kontakt:

Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: peja-1991 » 5 cze 2016, o 18:43

Kochani,
Niestety to co dobre "względnie" szybko się kończy.

Z tego miejsca chciałbym w imieniu swoim oraz Zarządu podziękować wszystkim za przybycie - zarówno tym, którzy od piątku pozostawali na placu boju oraz tym, którzy przyjechali na 1 dzień czy nawet na chwilę.
Było nam bardzo miło wspólnie z Wami spędzić ten weekend.
Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego jaką wyjątkową ekipę stworzyliśmy - pozwólcie, że nie będę wymieniał wszystkich bo jeszcze przypadkiem kogoś pominę.

Zatem WSZYSTKIM WAM należą się podziękowania oraz ogromne wyrazy szacunku.

W momencie przełomowym było na parkingu 20 Insigni, Omega oraz GTI co pokazuje, że z roku na rok jest nas coraz więcej i oby tak dalej.

Na kolacji grillowej mieliśmy 32 dorosłych uczestników + 5 Milusińskich.
Do tego w ciągu dnia pojawiło się kilka osób aby porozmawiać, poznać się a nawet spróbować sił w konkurencjach.

Po obrobieniu wyników poszczególnych konkurencji - udostępnimy je na forum.

Pojawiły się głosy aby zrobić drugi zlot w tym roku - przeanalizujemy za i przeciw i spróbujemy sprostać kolejnemu zadaniu.

Może drugie życie dostanie dział LEJDIS ? Pań był dużo więc może i one będą tutaj zaglądać ;)

ZOSTAJE nam jeszcze kwestia rozliczenia kolacji grillowej i parkingu, które jak pewnie większość z Was zauważyła nie została doliczona do rachunku podczas zdawania pokoi.

PROSZĘ o uregulowania na rachunek klubowy :
98 zł -kwota za 2 osoby, kolacja grillowa 44zł x2 + 10zł parking
54 zł -kwota za 1 osobę, kolacja grillowa 44zł + 10 zł parking (Takich osób jest 3 - mxw, Yerry oraz Mario)


My dotarliśmy o 15 do Warszawy - zmęczeni ale ogromnie szczęśliwi.
Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia w najbliższej przyszłości !
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: profek » 5 cze 2016, o 19:09

My jako ostatni opuściliśmy to fajne miejsce w którym zorganizowany był tegoroczny zlot.Jest 20 i właśnie weszliśmy do domu.Bardzo dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas.

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: piohib » 5 cze 2016, o 19:20

Również dziękujemy, było rewelacyjnie.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

pablosss123

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: pablosss123 » 5 cze 2016, o 19:29

Hej my już byliśmy dużo wcześniej ale teraz dopiero jestem na forum. Było SUPER. Miło nam było Was gościć w naszej okolicy. Mamy cichą nadzieję że się podobało.
Pozdrawiam wszystkich.

Adam10

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: Adam10 » 5 cze 2016, o 19:44

Dzięki wszystkim za fajny zlocik :)

Szkoda że mogłem być tylko w sobotę, ale następnym razem będę na całym zlocie :)

Awatar użytkownika
k.olix
Klubowicz
Posty: 877
Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
Auto: Insignia 2.0 160PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: k.olix » 5 cze 2016, o 19:55

Dziękujemy wszystkim za spotkanie i wspaniałą atmosferę, bardzo miło było poznać wszystkich i spędzić miło czas. Super zlocik :D :D :D
Krzysztof

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: Engine » 5 cze 2016, o 20:04

To tak jeszcze ode mnie osobiście, do tego co napisał Hubert, dzięki wszystkim za frekwencję, fajnie było was poznać i pogadać przy piwie i innych "napojach" :D

Oby takich spotkań było więcej! ;)

My dojechaliśmy dość szybko z uwagi na ciągle wolny lewy pas :D godzinka i byliśmy w domu ;)

Wysłane z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk

sonnenberg

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: sonnenberg » 5 cze 2016, o 20:22

VW pozdrawia Opla :D
Moje kilka spostrzeżeń na gorąco po zlocie:
1. atmosfera jak zawsze MEGA, pozytywni ludzie, bez napinki i niepotrzebnych stresów. Było bardzo miło spotkać Was znowu.
2. Lokalizacja fajna, sporo miejsca, wydzielony parking, smaczne jedzenie - ogólnie bardzo dobry wybór. Organizacyjnie również bardzo dobrze. Jedyny minus to "przemiła" pani blond w recepcji :D
3. Oglądam sobie zdjęcia z poprzednich zlotów i muszę przyznać, że z roku na rok jest lepiej - a za rok to już pewnie idealnie wyjdzie :)

Jeszcze raz dzięki za spotkanie i czekam na obszerną fotorelację - oczywiście po obróbce w fotoszopie :D

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 249
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: osa » 5 cze 2016, o 21:00

Cieszę się z tak udanego weekendu wśród interesujących łodzi. Czas bardzo szybko zleciał. Organizacja bez zastrzeżeń. Ilość insigni zaskoczyła mnie pozytywnie. Fajnie to było widać wieczorem jak stały w rzędzie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: piohib » 5 cze 2016, o 21:11

sonnenberg pisze:...Organizacyjnie również bardzo dobrze. Jedyny minus to "przemiła" pani blond w recepcji :D...
Nie dopisaleś drugiego minusa: "jakiś burak" :D :D
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
mxw
Zapaleniec
Posty: 1011
Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: mxw » 5 cze 2016, o 23:52

Witam,

także już w domu, podróż do Poznania zajęła około 3h (tak tak, tym razem starałem się oszczędzać paliwo jadąc wolniej, ale cóż, nie ma rady - insignia+autostrada=min. 180 km/h, po prostu nie da się jechać mniej, więc i tak pół baku zeszło na tych niecałych 300km).

Także dziękuję wszystkim za bardzo miłe, kulturalne i wręcz rodzinne spotkanie - a organizatorom - za przygotowanie imprezy i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Było naprawdę bardzo fajnie poznać w realu Was wszystkich! 8-)

PS.
Dzięki za info o dopłacie za grill+parking, właśnie tego mi zabrakło przy rozliczeniu w recepcji - przelew do ICP już poszedł.

Pozdro.,
MxW.

Awatar użytkownika
creologic
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 13:20
Auto: Insignia B20DTH
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: creologic » 6 cze 2016, o 00:20

Również się odmeldowuję i dziękuję za bardzo fajną imprezę. Weekend zdecydowanie zaliczony do udanych :)

Podsyłam Wam zapowiedź foto-relacji, udostępniam link do galerii na OneDrive:
https://onedrive.live.com/redir?resid=B ... lder%2cjpg

To oczywiście nie wszystkie zdjęcia i będę je tam dosypywał (poinformuję o tym oczywiście). Wybrałem kilka by pokazać "przekrojowo" imprezę. W następnej turze zdjęć będzie też więcej samych aut. Na pewno wielu z Was czeka na efekt "nocnych manewrów" - przejrzałem materiał i zdecydowanie coś fajnego się wybierze :)

PS. zdjęcia są optymalizowane pod 1920x1280, dla zainteresowanych (wiem przynajmniej o jednym ; ) wystawię też namiar na zdjęcia w pełnej rozdzielczości (tj. co najmniej 5000px na dłuższym boku)

Luk25Mor

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: Luk25Mor » 6 cze 2016, o 10:03

Hejka :)

Odmeldowuje się dopiero dzisiaj :) wczoraj niestety zostałem pokonany w przeliczeniu ilości godzin snu na ilość procentów :)

Impreza mega spoko, mega fajni ludzie ! Oby za rok było nas jeszcze więcej !

pzdr

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 470
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST ecoFLEX
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: konikkr » 6 cze 2016, o 10:12

Odmeldowuje się dzisiaj niestety wczoraj jeszcze gril u znajomych mnie pokonał. Zjechałem po 5 godzinach ostatnia w ulewie. Iśka do mycia.

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6061
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 85 razy
Kontakt:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: yerry » 6 cze 2016, o 10:56

@creologic pewnie masz tam trochę fajnych fot, chętnie byśmy naszą fanpage na fejsie zaktualizowali, zaproponujesz coś? :)
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

sonnenberg

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: sonnenberg » 6 cze 2016, o 12:19

creologic pisze:Również się odmeldowuję i dziękuję za bardzo fajną imprezę. Weekend zdecydowanie zaliczony do udanych :)

Podsyłam Wam zapowiedź foto-relacji, udostępniam link do galerii na OneDrive:
https://onedrive.live.com/redir?resid=B ... lder%2cjpg

To oczywiście nie wszystkie zdjęcia i będę je tam dosypywał (poinformuję o tym oczywiście). Wybrałem kilka by pokazać "przekrojowo" imprezę. W następnej turze zdjęć będzie też więcej samych aut. Na pewno wielu z Was czeka na efekt "nocnych manewrów" - przejrzałem materiał i zdecydowanie coś fajnego się wybierze :)

PS. zdjęcia są optymalizowane pod 1920x1280, dla zainteresowanych (wiem przynajmniej o jednym ; ) wystawię też namiar na zdjęcia w pełnej rozdzielczości (tj. co najmniej 5000px na dłuższym boku)
fotka nr 10...to jest napad na bank :D

Awatar użytkownika
mxw
Zapaleniec
Posty: 1011
Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: mxw » 6 cze 2016, o 15:49

creologic pisze:Podsyłam Wam zapowiedź foto-relacji, udostępniam link do galerii na OneDrive
Hej, @creologic,
zajawka fotorelacji fajna, zdjęcia ekstra (HDR też ;)), grupowe SUPER! - czekamy ze spokojem na więcej.
Czy jakieś filmy też kręciłeś?

Zastanawiam się, czy na zdjęciu grupowym - tylko do wglądu dla uczestników Zlotu - jesteśmy w stanie dopisać nicki i imiona, żeby utrwalić sobie nasze wewnętrzne who-is-who?

Pozdro.,
MxW.

MIRO_78

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: MIRO_78 » 6 cze 2016, o 19:24

Pozdrowienia,

Fajna impreza :D

Awatar użytkownika
Piotr_Mk
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 12 lut 2015, o 23:12
Auto: brak
Rok produkcji: 2020
Miasto: Szczecin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: Piotr_Mk » 6 cze 2016, o 20:26

Wreszcie mogę się odmeldować, powrót się wydłużył, ale już jestem ;-)

Awatar użytkownika
creologic
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 13:20
Auto: Insignia B20DTH
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: Odmeldowujemy się po III Zlocie

Post autor: creologic » 6 cze 2016, o 21:18

@yerry, chętnie coś zaproponuję :)

@sonnenberg, słyszałem, że ten napad (a raczej ucieczka po napadzie) to się na jakiejś ścianie skończyła :lol:

@mxw, cieszę się, że się podoba :) Zdjęcie, które wygląda jak HDR w rzeczywistości nie jest wykonane tą techniką, taki mały mój patent by tak wyglądał ;) mam kilka ujęć po 5-7 ekspozycji ale z HDRami to jest zawsze trochę ruletki, nigdy nie wiesz co wyjdzie. Staram się, by technika ta nie była natarczywa dla odbiorcy, ale jej tajniki jeszcze zgłębiam. Filmy może na następnym zlocie, jak się trochę poduczę i będę miał jakiś uchwyt ze stabilizacją, by relacja nie wyszła jak z Blair Witch Project.

Dzisiaj nie przysiądę, ale pod koniec tygodnia postaram się coś nowego podrzucić ;)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „III Ogólnopolski Zlot Insignia Club Polska”