--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Moja Insignia B

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 17 mar 2019, o 13:50

A co do Opla i Vauxhall.... Przypomniała mi się historia sprzed paru miesięcy. Przymierzałam się wtedy do uaktualnienia mapy. Na stronie Vauxhall cena £119 plus wysyłka. Na stronie Opla £89 plus wysyłka. No to zonk :o . Pomyślałam, że to może jakieś inne mapy do mojego Vauxhall.......Chciałam być pewna no i kupić taniej, dlatego skontaktowałam się tym razem z główną siedzibą w Niemczech. Miła pani rzekła, że nie ma różnicy czy to Opel czy to Vauxhall. I dalej, mówię, że kupię od nich, bo mają taniej. Pani zdzwiła się mocno i powiedziała, że tak nie powinno być i że zgłosi tę sprawę dalej.... :lol:
A ja chwilowo wstrzymałam sie z zakupem. Po jakimś czasie wróciłam do zakupu...Zaglądam na stronę Vauxhall a tam pięknie 89 funciakow :D o:o ......
A mapy zamówiłam z Opla :D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 1 kwie 2019, o 15:49

No i mam odpowiedź z Vauxhall. Jest update. Tylko nie ma go w serwisie w moim mieście o:o. To dopiero zagadka. Ma się jeszcze wypowiedzieć ktoś z głównego działu technicznego Vauxhall. Mają mi dać znać. To dopiero cyrk :lol:
Czasami nie wierzę w to wszystko.... ;). Ale przynajmniej nie jest nudno :lol:

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 16 kwie 2019, o 18:15

Rozwijam temat. Jakiś czas temu dostałam info, że update jest, i że nawet dali instrukcje mojemu serwisowi, gdzie mają szukać aktualizacji :lol:
No I wczoraj zebrałam się i pojechałam, aby się umówić wizytę. Oczywiście dalej nic nie wiadomo. Pytam o cenę. Bo zostawię auto. Oni update zrobią a ja będę musiała zapłacić. I tutaj mało nie spadłam z krzesła :!: £245 za update :!: Skomentowalam to w kilku słowach. I tyle. Napisałam znów do Main Vauxhall, bo się dopytywali, czy już ' done', że nie skorzystam z ich serwisu i że jestem 'unhappy' :( . Ciekawa jestem co mi odpiszą.....

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 26 kwie 2019, o 13:58

No mam wreszcie Android Auto :D . Znalazłam inny serwis Vauxhall - Renault kilka mil ode mnie. Płaciłam £79. Zrobili update "od ręki". Nie musiałam zostawiać auta. Jestem zadowolona :D .
Pomyślę teraz nad mirror app. Tylko muszę zrobić root telefonu a jeszcze mam gwarancję :D

Dodano po 12 minutach 17 sekundach:
Przy okazji tej wizyty obejrzałam nową Insignię :!: Jestem pod wrażeniem. Oglądana wersja Sports Tourer 1.6T. Oczywiście wersje silnikowe do wyboru. Piękne wnętrze auta. Czarne wykończenie, nawet podsufitka w czerni. Robi wrażenie :D Żal było wysiadać......

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 22 maja 2019, o 17:53

Dziś wymiana oleju i filtra oleju. Kupiłam oryginalny oplowski olej. Rok temu wymieniałam na Millersa. Zobaczę czy jest różnica. ;) Pewnie żadna. Każdy chwali swoje i używa różnych chwytów markietingowych. Trochę to tak jak z pikselami w aparacie fotograficznym.... Jak się ktoś nie zna, to myśli, że im więcej pikseli to aparat jest lepszy....A to nie o to chodzi :D o:o

Dodano po 55 minutach 42 sekundach:
Następna sprawa, jaka mnie czeka to insurance Autka. Obecne ubezpieczenie kończy się w czerwcu i trzeba pomyśleć o nowym ;) .
Tutaj nie opłaca się lojalność. Lepiej po roku szukać nowych ofert. Odnowienie polisy jest zazwyczaj wyższe. Na szczęście nie jest to skomplikowany proces. Wszystko odbywa się internetowo. Są strony, wyszykiwarki, gdzie po podaniu danych widzimy oferty ubezpieczeń skrojone dla nas. Zakładamy konto i mamy dostęp do certyfikatu i innych funkcji.
Ciekawą rzeczą jest to, że Insurer bierze pod uwagę nasz zawod ;). Zakłada się, że ci, którzy wykonują spokojną pracę np, w biurze, zapłacą mniej, niż ci, którzy mają bardziej stresującą pracę....
No i rzecz najważniejsza u UK, ubezpieczenie jest na osobę, nie na auto. To oznacza, że moim Autkiem mogę jeździć ja i wskazane (tym samym ubezpieczone) osoby. Nikt więcej. Ja również bez odpowiedniej polisy nie mogę prowadzić innych aut.
No i ceny polis....Drogie dla młodych kierowców.
Najbardziej popularne są polisy "comprehensive".
Polisy są tańsze dla:
1. osób powyżej 26 roku życia
2. dla tych, którzy wypracowali sobie NCD czyli zniżki
3. dla osób decydujących się na "excess" czyli wkład własny w różne naprawy, kolizje itp.
4. dla małolitrażowych aut (za miejskie autko zaplaci się mniej, niż za sportowy silnik)
5. Brytyjczycy premiują własnej produkcji auta :D - mniej się płaci za Vauxhall :D
6. 0 punków karnych

Brak Insurance jest dotkliwie karany. Punkty karne, mandat, zabranie auta na parking policyjny (bardzo drogi), no i sprawa sądowa - a tu często orzeczenie o zakazie prowadzenia auta i dodatkowe opłaty :cry:

Kub@
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Kub@ » 23 maja 2019, o 19:42

Super "wykład" dla tych, co zachęca Kasia Moś po drugiej stronie kanału La Manche 😉

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 24 maja 2019, o 13:59

Kuba@ chyba nie rozumiem, co masz na mysli. I kto to jest Kasia Moś, że ją tutaj przywołujesz?

Kub@
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Kub@ » 24 maja 2019, o 14:11

Chodzi mi o to, że tak pięknie to opisałaś (szacun), jak w reklamie wyśpiewuje zalety ubezpieczenia w L..... Kasia Moś

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 24 maja 2019, o 15:03

Okay. Nie znam jej. Ja w ogóle to cieniutka jestem, jeśli chodzi o współczesną muzykę pop :D.
A jakimiś informacjami dzielę się, bo akurat je znam no i z nich tutaj korzystam :D

Kub@
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Kub@ » 26 maja 2019, o 19:27

Wbij w wujka g...la i zobacz, to będziesz chociaż wiedziała o czym pisałem 😉
A tak poza wszystkim to ja ze swojej strony dziękuję Ci, że przybliżasz nam życie motoryzacyjne na Wyspach 🤗

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 28 maja 2019, o 08:47

;) No znalazłam tę panią. Podoba mi się jej zaangażowanie w akcje prozwierzęce.
A tak w ogóle to dzięki @Kuba za miłe słowa:D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 5 cze 2019, o 20:03

No dziś wyjaśniła się sprawa mojego insurance. Jak nigdy, zostaję na drugi rok z tym samym Insurerem. Sama jestem w szoku, bo nigdy przy odnowieniu polisy nie dostałam tej samej kwoty. Nawet po zmianach, które wniosłam, cena jest praktycznie ta sama. Mogłam oczywiście znaleźć trochę tańszą ofertę, ale obecny Insurer oferuje dobre ubezpieczenie za granicą. A ja też przebywam w PL. Mam pełne ubezpieczenie typu Comprehensive, z szybami, autem zastępczym, holowaniem. Raty miesięczne. Tak więc dobrze jest. :D

Dodano po 18 minutach 45 sekundach:
BTW dziś rozpoczęły się 75 obchody D-Day, ataku na Normandię. Główne uroczystości w moim mieście. Poza tym, tutaj znajduje się główna siedziba Marynarki Wojennej. Na tę uroczystość przybyla Queen, z księciem Karolem, Theresa May, Trump z małżonką no i przede wszystkim weterani - dziś mający 90 lat i więcej. To była naprawdę piękna i wzruszająca uroczystość.

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 4 lip 2019, o 20:18

Moje Autko zostało wymyte, wypucowane :D .
Wnętrz i na zewnątrz. Cały dzionek na to poszedł. Ale było warto widząc efekt. Osobiście używam kosmetyków firmy Poorboy do ciemnych kolorów. Dla mnie rewelacja :D .

Od jakiegoś czasu zaczęłam korzystać z nawigacji Waze. Bardzo intuicyjna. Dla mnie duża lepsza od oryginalnej navi :D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 20 lip 2019, o 11:45

Wczoraj wymiana filtrów w Autku, oraz ozonowanie :D
Dawno nic nie pisałam ciekawego.. :D
To może trochę o cenach aut w UK.
Słyszy się, że auta w UK są tanie...
Cóż, uważam, że dobry samochód (bezwypadkowy, low mileage, młody wiek) wszędzie kosztuje. W UK też. Opłaca się kupić fajne, dobre auto dla siebie ale jak tam się żyje i mieszka.
Samochody angielskie są sprowadzane np. do Polski - na przerobienie i użytkowanie bądź na części. I tutaj, niestety, trzeba przyznać, że są to auta z różnymi przygodami. No bo cały ten biznes musi się opłacić. I to wszystkim.
Prawo w UK jest inne. I jest też duża nieznajomość tych przepisów np. w PL. Ale to oddzielny rozdział.
W UK, jeśli chodzi o mnie, wolę kupować auta z -nazwijmy je po polsku- komisów. Jest bezpiecznie, z gwarancją. Wszystko można na miejscu załatwić. Oczywiście trzeba wiedzieć z jakich komisów korzystać. :D. Jak wszędzie, można się naciąć....
Ja szerokim łukiem omijam te małe, prowadzone przez inne nacje....
Moje Autko zostało kupione w komisie. Wszystko zostało załatwione na miejscu.
Sam komis, ogromny. I nie chodzi mi o plac. Auta w tym komisie są pod dachem. Nic na nie nie pada, nic nie rdzewieje....a ogromny. Nie widziałam podobnego.
Dostałam 6 miesięcy gwarancji. Komis pamięta o moich przeglądach, serwisach. Proponuje mi różne akcje serwisowe, no i zniżki. Jestem zadowolona, póki co :D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 6 sie 2019, o 20:36

No i zawitał nowy interface AA. Pozytywne wrażenia :D
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
xmax
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 23 paź 2017, o 01:41
Auto: Vauxhall Insignia
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Londyn / Białystok
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Moja Insignia B

Post autor: xmax » 1 wrz 2019, o 22:10

Jo17 pisze:
22 maja 2019, o 18:49
Dziś wymiana oleju i filtra oleju. Kupiłam oryginalny oplowski olej. Rok temu wymieniałam na Millersa. Zobaczę czy jest różnica. ;) Pewnie żadna. Każdy chwali swoje i używa różnych chwytów markietingowych. Trochę to tak jak z pikselami w aparacie fotograficznym.... Jak się ktoś nie zna, to myśli, że im więcej pikseli to aparat jest lepszy....A to nie o to chodzi :D o:o

Dodano po 55 minutach 42 sekundach:
Następna sprawa, jaka mnie czeka to insurance Autka. Obecne ubezpieczenie kończy się w czerwcu i trzeba pomyśleć o nowym ;) .
Tutaj nie opłaca się lojalność. Lepiej po roku szukać nowych ofert. Odnowienie polisy jest zazwyczaj wyższe. Na szczęście nie jest to skomplikowany proces. Wszystko odbywa się internetowo. Są strony, wyszykiwarki, gdzie po podaniu danych widzimy oferty ubezpieczeń skrojone dla nas. Zakładamy konto i mamy dostęp do certyfikatu i innych funkcji.
Ciekawą rzeczą jest to, że Insurer bierze pod uwagę nasz zawod ;). Zakłada się, że ci, którzy wykonują spokojną pracę np, w biurze, zapłacą mniej, niż ci, którzy mają bardziej stresującą pracę....
No i rzecz najważniejsza u UK, ubezpieczenie jest na osobę, nie na auto. To oznacza, że moim Autkiem mogę jeździć ja i wskazane (tym samym ubezpieczone) osoby. Nikt więcej. Ja również bez odpowiedniej polisy nie mogę prowadzić innych aut.
No i ceny polis....Drogie dla młodych kierowców.
Najbardziej popularne są polisy "comprehensive".
Polisy są tańsze dla:
1. osób powyżej 26 roku życia
2. dla tych, którzy wypracowali sobie NCD czyli zniżki
3. dla osób decydujących się na "excess" czyli wkład własny w różne naprawy, kolizje itp.
4. dla małolitrażowych aut (za miejskie autko zaplaci się mniej, niż za sportowy silnik)
5. Brytyjczycy premiują własnej produkcji auta :D - mniej się płaci za Vauxhall :D
6. 0 punków karnych

Brak Insurance jest dotkliwie karany. Punkty karne, mandat, zabranie auta na parking policyjny (bardzo drogi), no i sprawa sądowa - a tu często orzeczenie o zakazie prowadzenia auta i dodatkowe opłaty :cry:
Jola, nie wiem jak jest u was ale w Londynie różnie z tym wszystkim jest. Londyn w sumie rządzi się swoimi prawami.
Miałem signum 2.8 V6 turbo po modach prawie 400koni (zgłoszone) i w direct line mi auto ubezpieczyli za £340/rok, zmieniłem auto na isię (po 3 miesiącach od wykupienia insurance) 2.0 diesel 160 koni i mi zaoferowali około £1100 za rok.
Poza tym tutaj jest tak, że jeśli mieszkasz wewnątrz M25 zapłacisz dużo więcej niż np mieszkając 200metrów dalej ale już po zewnętrzej stronie M25.
A co do ubezpieczeń, ja mam isię na każdego kierowcę ubezpieczoną (drożej około £80/rok), a i ja mogę każdym autem jeździć (tu akurat tylko £20 drożej).
W ogóle ostatnio byłem w szoku. Wybrałem 1500 total excess (1000+500) i ubezpieczenie było droższe o prawie £300 niż przy excess-ie 250+300. Ja kompletnie nie rozumiem jak oni to wszystko liczą.

Powiedz mi tak na marinesie, jak tam HMS Victory ? Nie ma remontów ? Nie wyrobiliśmy się przyjechać na wakcjach, ale któryś weekend przyjedziemy pozwiedzać Te wakacje zeszły na zamkach :-D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 2 wrz 2019, o 08:46

Mariusz, ja też często nie wiem, jak tutaj liczą insurance...niby proste...ale nie do końca... Co roku zmieniałam insurance, bo taniej. W tym roku o:o .....bo zostałam z poprzednim. Cena ta sama a zmieniłam parkowanie nocne z garażu na drive i zrezygnowałam z additional driver....

Miejscowość w której się mieszka ma ogromne znaczenie. A Londyn to specyfika w każdym calu :D
Nawet w urzędach inaczej - miałam ostatnio porównanie...

A u nas po remontach śladu nie ma. Możesz śmiało przyjeżdżać i zwiedzić Dockyard. :D

Awatar użytkownika
xmax
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 23 paź 2017, o 01:41
Auto: Vauxhall Insignia
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Londyn / Białystok
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Moja Insignia B

Post autor: xmax » 2 wrz 2019, o 13:24

Z tym się mogę zgodzić w 100% że lojalność nie opłaca się. Co prawda trzeba uważać na NCB, Miałem 17 lat, zmieniłem na innego ubezpieczyciela gdzie było max 9 lat. Straciłem przez to 8 lat zniżek. Po prostu nie zastanowiłem się nad tym. Oferta była najlepsza pomimo tylko 9 lat. Inne firmy miały drożej przy 17 latach. Po czasie się zemściło, gdybym przez rok płacił więcej, to później oferty byłyby lepsze. Nie pamiętam który ale jeden rok był taki, że wszystkie ubezpieczenia poszły w górę prawie 2-krotnie, w kolejnym roku znowu wróciło do normy.

Najlepsze jest to, że jak coś modyfikujesz w samochodzie to nieważne czy będzie bezpieczniej czy nie, ubezpieczenie będzie droższe.
W signum miałem zrobione hamulce - high performance, koszt ponad 1.5k funtów, do tego felgi z oponami 245 przy oryginalnych 215. Czyli auto miało ulepszone hamulce, szersze opony - znaczy bezpieczniejsze, a ubezpieczenie poszło w górę o chyba 250 funtów o ile dobrze pamiętam. Paradoks normalnie. Nie wiem, oni chyba uważają, że to zagrożenie jeśli będę w stanie zahamować na mniejszym dystansie niż inni.

BTW, sprawdź firmę AXA następnym razem. Mają fajne oferty. Do tego płacisz pierwszą wpłatę i później tylko 8 miesięcy. W moim wypadku ostatnio, było chyba 150 i przez 8 miesięcy po GBP 81.
Ja do nich wracam cały czas. Rok u nich, później rok gdzieś indziej i znowu do nich. :D

Awatar użytkownika
Jo17
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 16 maja 2018, o 18:15
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2019
Miasto: UK, Konin, Toruń
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: Jo17 » 2 wrz 2019, o 17:35

Dzięki. Sprawdzę.

BTW, może oni (insurer) myślą, że jak Ciebie stać na taką modyfikację, to płać :lol:
Ciekawa sprawa z tym NCD. Muszę o tym pamiętać.

Poza tym, ważne, aby ciągle nie zmieniać danych w aplikacji....wiesz, celem sprawdzenia ;). I nie chodzi o jakieś nieprawdziwe dane ale bardziej modyfikacje np. nazwy wykonywanego zawodu. Patrzą też na punkty :D

A co do lojalności....Od 3 lat mam broadband ze Sky. Mimo że co roku proponują mi przedłużenie umowy z podwyżką oczywiście , ciągle płacę tę samą kwotę od 3 lat :lol:
Ostatnio miałam problem z modemem. Zadzwoniłam, powiedziałam, co i jak. Sprawdzili i orzekli, że przyjdzie majster ;). Prosiłam tylko, aby to była wizyta free of charge. Jakież było moje zdumienie przy następnym rachunku - skasowali mnie £15 za wizytę. Ze względu na fakt, że nikt mnie nie raczył poinformować o opłacie, złożylam Complain. Miesiąc później zapłaciłam mniej o £15.

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8974
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 114 razy

Re: Moja Insignia B

Post autor: mazmarcin » 2 wrz 2019, o 19:54

Jo17 pisze:
6 sie 2019, o 20:36
No i zawitał nowy interface AA. Pozytywne wrażenia :D
Obrazek
Jedyny minus że więcej telefon prądu pobiera niż auto ładuje na USB, więc w trasę nie ma szans :lol:

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”