--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ST by FLCN

ODPOWIEDZ
Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 25 lis 2016, o 03:52

A czytaliście o auto ATU sprzedają Foliatec do felg , do zacisków , grila , części karoserii . Zaletą tego jest że gdy już nie chcemy to ściągamy tę farbę jak folię odkrywając orginalny nienaruszony lakier
Film :

https://youtu.be/U3E9KTWJPzM

Zaciski :

https://youtu.be/RLbUaN8P1nw

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 08:56

Nie bardzo mi się chce wierzyć w trwałość takich elementów oklejonych folią...

@elfiasty, nie wiem kiedy będziemy sprzedawać. Zależy od tego czy zdecydujemy się na wyprzedaż rocznika i wtedy załatwiamy wszystko jeszcze w tym roku, bądź lecimy z konfiguratora i nowe auto będzie w okolicach marca.

BTW, gadżeciarze wszystkich krajów łączcie sięObrazek . Dzisiaj przyszły paczki zamawiane sporo czasu temuObrazek :
20161125_085048.jpg
20161125_084955.jpg
Po co mi to wszystko, skoro z oplem się rozstaję...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: ST by FLCN

Post autor: piohib » 25 lis 2016, o 13:45

Na bogato. :D
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 15:58

Oj na bogato. Z zegarkiem wyszło fajnie. Miałem kupić dla kolegi Volvo, przez pomyłkę kupiłem 2 szt. Insignia . Może ktoś chce kupić jeden? Całe 70 parę złotych dałem. Jakość nie porywa, ale na spota /zlot się nadaje

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: norbi333 » 25 lis 2016, o 16:01

A ile chcesz za ten zegarek?

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 16:14

Tyle ile się dałem - 18 USD. KW mogę wziąć na siebie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: norbi333 » 25 lis 2016, o 16:20

To przełączanie na zlotówki i wezmę

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 16:24

75 pln w zaokrągleniu. Ok?


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: norbi333 » 25 lis 2016, o 16:31

Pasuje

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 25 lis 2016, o 17:11

Szkoda że znikniesz , dobrze że 2 banki MZ zamówiłem starczy zanim ja cos kupię na T

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 18:13

Tak szybko się mnie nie pozbędziecie . Poza tym nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu . Jak na razie negocjacje trwają. Nie mniej jednak coraz bliżej decyzji, że wymiana jeszcze w tym roku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bartekbilin
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
Auto: Insignia CT
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: bartekbilin » 25 lis 2016, o 18:19

Zawsze możesz wymienić na Insi po FL ;) może byłaby bardziej szczęśliwa

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 18:22

Obiecałem sobie, że koniec z oplem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

medor
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 22 mar 2016, o 19:13
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: wielkopolska
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: medor » 25 lis 2016, o 18:56

Toś mnie pocieszył [FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego SM-G900F

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 25 lis 2016, o 21:09

Cóż opel strzela sobie w stopę bzdurnymi , rurami , hamulcami , ludzi irytuje jak coś się psuje co normalnie nie ma jak sie zepsuć, robią bubla i mówią ze winna kałuża .
No nikt nie lubi jak się robi z niego wariata.

W co celujesz ? Hybryda ? Może ?

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 21:55

Celowałem w hybrydę. "Niestety" okazuje się, że jestem jeszcze młody i potrzebuję mieć trochę pod prawą nogą. Takie kryteria spełnia tylko rav4 oraz lexusy. Jednocześnie mówię tu o aucie służbowym i muszę się dostosować do tego na co zostanie mi pozwolone. W pozwolenie powyższe się nie łapią. Będzie zatem kompromis. Na chwilę obecną najważniejsze, że nie opel.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Bodex

Re: ST by FLCN

Post autor: Bodex » 25 lis 2016, o 22:46

Hybryda 4x2 jest najbardziej opłacalna patrząc cena/moc/spalanie.
Diesel potrafił sie psuć , sama benzyna za dużo pali .

Toyota ma kilka używanych 2015, 2016 z małym przebiegiem np 14 tys

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

Awatar użytkownika
profek
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 15 maja 2015, o 16:47
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: ST by FLCN

Post autor: profek » 25 lis 2016, o 22:48

A wiesz jak mówią: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Tutaj już masz wszystko zrobione,kupisz coś innego i zaczniesz od nowa.

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 25 lis 2016, o 22:59

Boję się używanego. Coś nie mam szczęścia do zakupu używanych firmowych aut... choć ma to swoje dobre strony - przez 7 lat pracy w firmie miałem 4 samochody

Tomek, masz rację. Z drugiej strony jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Łudzę się, że jak będzie nowe, to przynajmniej na początku trochę pojeździ bez pociągu do serwisu. No i nie powiem, ale osiągi potencjalnego nowego wyboru mnie tu trochę łaskotają... Ma być w okolicach 7 do 100.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: ST by FLCN

Post autor: flcn » 26 lis 2016, o 21:44

Wczoraj założyłem zestaw zimowy. Dopiero dzisiaj wieczorem była chwilka na fotkę
20161126_181940.jpg
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”