--------------------------
----------------------------------
-------------------------------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku Obrazek

Insignia Dokia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Otrzymał  piwo: 5 razy

Re: Insignia Dokia

Post autor: dare50 » 8 paź 2019, o 16:00

Dobre to co mieliście mini spota ;)

Awatar użytkownika
Jo17
Nowicjusz
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2016
Miasto: UK, Konin, Toruń
Otrzymał  piwo: 1 raz

Post autor: Jo17 » 8 paź 2019, o 17:02

:?: Ciekawe ......czy Bodokia już sprzedana?

gemi
Nowicjusz
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wiedeń

Post autor: gemi » 8 paź 2019, o 19:31

No fakt, jej samej tu dość dawno nie było. Może już Insignia u nowego właściciela. No ale chyba jest cała-sądząc po zdjeciach :) a tu dość często nabijaliście się, że taka poobijana bywała.
No i ciekawe, czy tablice imienne można zostawić sobie przy zakupie auta z takimi? Kiedyś było tak, że zostawały te same w obrębie gminy-jeśli nowy właściciel mieszkał w tej samej. A imienne wydaje wojewoda, to czy można je mieć w obrębie województwa? czy może można zostawić sobie niezależnie od województwa? Jeśli nie, to po 30 dniach od zakupu te tablice przestaną istnieć chyba.
No i ciekawe też, czy jeśli auto zmieniło właściciela, to czy nowy tu się zjawi (powinien widząc naklejki) i czy założy swój wątek, czy pociągnie istniejący? auto przecież jest jedno :)

Awatar użytkownika
Rooff_
Klubowicz
Auto: Insignia ST przedlif
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Zagłębie Dąbrowskie
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 17 razy

Post autor: Rooff_ » 8 paź 2019, o 20:13

Gdzieś słyszałem/czytałem, że B0 DOKIA jest tylko jedna. Więc tablice pewnie pozostaną w jedynych słusznych rękach :P
Ostatnio zmieniony 8 paź 2019, o 21:25 przez Rooff_, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Michał
*Nie jestem mechanikiem samochodowym! ;)

gemi
Nowicjusz
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wiedeń

Post autor: gemi » 8 paź 2019, o 20:58

dare50 pisze:
8 paź 2019, o 16:00
Dobre to co mieliście mini spota ;)
to gdzie drugie auto jeśli to spot? :?: tak jak napisał: "złapana" w aparat

dominik144
Nowicjusz
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A18XER
Miasto:

Post autor: dominik144 » 8 paź 2019, o 23:20

Ja niestety już nie jestem posiadaczem insigni. Ale sentyment pozostaje. Nie był to zlot, bo byłem białą Giuliettą :). Specjalnie czekałem na parkingu, jednak najprawdopodobniej Dorotę porwał zakupowy wir :). Co do BoDokia to bardzo ładnie się prezentuje. Nie widać żeby była poobijana, a lakier też w całkiem dobrym stanie. Po tych zaszłościach tez się zdziwiłem że tak dobrze wygląda.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Auto: Insignia 2.0 Turbo
Kod silnika: A20NHT
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 44 razy
Otrzymał  piwo: 22 razy

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:26

Jeszcze moja :P
Dominik, dzięki za złapanie mnie :)
No próżno byś na mnie czekał, bo ja tam byłam od rana do prawie 20tej, ale niestety nie na zakupach :(
Byłam w pracy, pracowałam w hotelu Ibis przy tej galerii, a że hotel kieruje na parking akurat tam to nie miałam wyboru i szczerze mówiąc jak tam postawiłam auto, tj tuż przy drzwiach do windy, to cały czas o aucie myślałam :P tj czy mi ktoś wózkiem z zakupami w auto nie wjedzie.

Abyście zaraz nie kosmacili jak to ja pracowałam w hotelu, to od razu wkleję drzwi do wynajętej sali konferencyjnej na I piętrze tego hotelu. No bo to tylko dla orłów :P taką jestem orlicą :P
ibis.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec

Post autor: dare50 » 19 paź 2019, o 19:40

Dobra dobra tylko winny się tłumaczy , a gdzie tyle czasu byłaś że na forum słuch o Tobie zaginął , z bielikiem odleciałaś :lol:

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:48

taaaa... fruwam :)

Tak naprawdę to roboty mam po kucyki :P pracuję u siebie na dwa etaty takie stacjonarne. Pracuję też dla korpo biorąc urlopy bezpłatne u pracodawcy stacjonarnego. I tak sobie latam jak ta orlica :P (ale głupota też lata) :P

Darek, a co? tęskniłeś za moim peplaniem?? ]:-> :lol:

W najbliższy wtorek o świcie lecę do Serocka. To tam będzie można moje auto namierzyć i obfocić, bo będzie z 10h na mnie oczekiwać :P A ostatnio w Serocku moja Lalka stała z ptakiem w grillu całą dobę, ale teraz wiem że tam jest @Rafi3040, to jak coś będę tu smęcić aby przybył i mi go wydobył :P

ale... ta ilość mojej roboty to i wzrost dochodów x2... pracuję na maxa, powiększę moją zdolność kredytową to i Bentleya mi dadzą w wynajem :P żart oczywiście... ale naprawdę myślę o wzięciu w wynajem auta na przełomie roku bo mam urlop od 20 grudnia do chyba 5 lutego to akurat czas aby załatwić proceduralnie i dostarczyć roczny PIT od księgowej. I powiem szczerze, że tak rozmyślając ostatnimi tygodniami nad tym to skłaniam się ku dieslowi o:o pierwszy w sumie raz... ale jak na paliwo wydaję miesięcznie do mojej od 1,5 do 3tys zł, to chyba wraz z ratą wynajmu nie wydawałabym zbytnio więcej mając nowego diesla. Dobrze ogarniam??
Ostatnio zmieniony 19 paź 2019, o 19:54 przez dokia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec

Post autor: dare50 » 19 paź 2019, o 19:50

Bo brakowało tu Twojego dziwnego :lol: poczucia humoru

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz

Post autor: dokia » 19 paź 2019, o 19:57

a co w tym moim humorze jest dziwnego?? bo nie wiem... uświadom mnie proszę :P
dare50 pisze:
19 paź 2019, o 19:40
Dobra dobra tylko winny się tłumaczy , a gdzie tyle czasu byłaś że na forum słuch o Tobie zaginął , z bielikiem odleciałaś :lol:
Ci, którzy muszą pracować w podobnym systemie jak ja, wiedzą, że zamawiając catering, to salę konferencyjną z projektorem ma się gratis. A w Ibisie usługi cateringowe są mega :P nawet Pan dostarczył nowe baterie do pilota od projektora, bo nie działał i nie mam tego na fakturze , oraz dał baterie do urządzenia prezentowanego :P a też nie mam tego na fakturze :P . Jest tylko catering :P jestem na plus o dwie baterie AA :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta klubowiczów”