--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuZakup Insigni z silnikiem benzynowym
-
sonnenberg
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
proszę ode mnie
http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/41484
http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/41484
-
Pruski
- Użytkownik
- Posty: 132
- Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
- Auto: Insignia 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużo
w trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)
Jak coś zaniżyłem to mnie poprawcie, żeby kolega był świadom co go czeka;)
Jak coś zaniżyłem to mnie poprawcie, żeby kolega był świadom co go czeka;)
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Dlatego niech bierze 1.8.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
-
JestTakiWiatr
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
@piohib
Z tego co sie orientuje, 1.8 140KM jest bez turbo - jak z dynamika tej jednostki?
Z tego co sie orientuje, 1.8 140KM jest bez turbo - jak z dynamika tej jednostki?
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Auto trochę waży, więc demon przyspieszenia to nie jest. 
Jak dla mnie ok.
Jak dla mnie ok.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
-
Matiz
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
automat manual ? 4x4 czy na przód ?pitrro131 pisze:U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużow trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)
Jak coś zaniżyłem to mnie poprawcie, żeby kolega był świadom co go czeka;)
-
Pruski
- Użytkownik
- Posty: 132
- Rejestracja: 26 sty 2015, o 17:46
- Auto: Insignia 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Automat 4x4, 2009 rok, silnik NHT 220KM, w sedanie, waga 1700 bez 5kg;)
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
To prawie takie same mam w 2.8 T.Czyli właściwie trzeba szukać 2,0CDTI lub 2.8Tpitrro131 pisze:U mnie krótkie trasy po mieście (2-3km) i spokojnie 16-17l oczywiście przy zachowaniu ograniczeń prędkości i delikatnym traktowaniu gazu;) kilka szybkich startów i wzrośnie do ok 18-19l a nawet 20-21 jeśli będzie ich dużow trasie przy 70 i tempomacie wg kompa ok 7-8l, przy 90 ok 8-9, 140 daje cos ok 12-13, a szybciej lepiej nie patrzeć na średnią ale przy 200 ponad 15 było chyba;)
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
To ja mam wersję mega oszczędna bo mi w mieście tylko mieście max 14 trasa nawet 7,4 , ja mam na teraz normalnie bez galopki i bez eko jazdy 9 l . To jest naprawdę normalna jazda bez zamuly i bez szaleństw no może czasem
Wedlug mnie to kwestia jak się silnik ułożył i jak kierowca jeździ ( nie patrzeć na komp bo albo zawyżone albo zaniżone)
Ja bym nie zamienił no chyba że na BMW w rzędzie
Wedlug mnie to kwestia jak się silnik ułożył i jak kierowca jeździ ( nie patrzeć na komp bo albo zawyżone albo zaniżone)
Ja bym nie zamienił no chyba że na BMW w rzędzie
- Raddemenes
- Nowicjusz
- Posty: 35
- Rejestracja: 18 lut 2015, o 00:09
- Auto: Country Tourer 4x4
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
2 tonowa Country Tourer 4x4... 11 l. w mieście przy dynamicznej jeździe. 7,4 l w trasie....
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
-
kicaj
- Użytkownik
- Posty: 263
- Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
- Auto: I
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: B/DE
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Afl+ jest super a do tego wykończenie i materiały w środku. Jest parę rzeczy nad którymi musi opel popracować np. lakier, multimedia czy kultura pracy silników...
Sent from mobile.
Sent from mobile.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
kicaj - już poprawia kulturę pracy - 2,0 Cdti z Adblue pracuje bardzo przyjemnie
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Demax
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
A Intellink chyba też krok do przodu jeśli chodzi o multimedia chyba, że krok do tyłu
?
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
niby do przodu ale jest trudny w obsłudze, drogi, mało się go sprzedaje..
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
marcines
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
IntelliLink to ostatni badziew. Zreklamowałem i dostałem rekompensatę. Jak ktoś nie ma w standardzie, to nie dopłacajcie do tego, bo nie warto. Jak macie w standardzie, to reklamujcie.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Aczkolwiek jak przeglądam oferty to nic właściwie nie ma sensownego w kombi 4x4
-
kicaj
- Użytkownik
- Posty: 263
- Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
- Auto: I
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: B/DE
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Zakup Insigni z silnikiem benzynowym
Bo automat był początkowo oferowany w dieslu a w benie jedynie 2.0 i 2.8
Sent from mobile.
Sent from mobile.

