--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Naprawa Insigni po kolizji

Jeżeli Twój problem nie pasuje do żadnego z wyżej wymienionych działów napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Jorvaskr
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2021, o 14:31
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdynia

Naprawa Insigni po kolizji

Post autor: Jorvaskr » 11 lut 2021, o 21:51

Witam forumowiczów, niestety ale moja Insignia oberwała w lewy bok. Uderzenie przy niedużej prędkości, centralnie między drzwi kierowcy a koło. Uszkodzone drzwi, błotnik, wystrzelona kurtyna lewa, wystrzelona poduszka fotela kierowcy, napinacze pasów kierowcy i pasażera. Dodatkowo koło wjechało minimalnie do środka w płaszczyźnie pionowej, góra jest głębiejniż dół. Samochód ściąga w prawo podczas prowadzenia. O ile wiem, że muszę kupić i wymienić wyżej wymienione elementy to wiem również, że est coś takiego jak czujnik uderzeniowy oraz moduł poduszek. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek? Co zrobić gdy już założę, nowe pasy z napinaczami, kurtynę i poduszkę fotela? Co z modułem poduszek i czujnikiem uderzeniowym? Dodam, że po kolizji nie działa mi kontrola trakcji. Chodzi o ikonę samochodu ze śladami w trójkącie na lewym zegarze. Nie zapala się gdy próbuję wywołać poślizg.

Awatar użytkownika
marcinmg
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: 17 lip 2015, o 22:25
Auto: Insignia BiTurbo ST
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2013
Miasto: mazowieckie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Naprawa Insigni po kolizji

Post autor: marcinmg » 11 lut 2021, o 22:26

To że się nie zapala to jeszcze nie problem, sprawdź błędy. Gdyby było coś nie tak to byś miał komunikat na zegarach.

Jorvaskr
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 18 sty 2021, o 14:31
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdynia

Re: Naprawa Insigni po kolizji

Post autor: Jorvaskr » 12 lut 2021, o 16:54

Ponawiam pytanie, co musiałbym zrobić po wymianie kurtyny, poduszki fotela i pasów z napinaczami? Nikt nie wie?

Awatar użytkownika
JurekD
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2022, o 19:35
Auto: Insignia A lift
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto: Bochnia
Postawił piwo: 1 raz

Re: Naprawa Insigni po kolizji

Post autor: JurekD » 16 cze 2022, o 10:55

jechać do specjalisty i wyczyścić sterownik.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”