--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

posiadasz inny samochód niż Opel Insignia ? chcesz się poradzić, pokazać swój samochód - to jest temat dla Ciebie
Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: grzegorz13 » 17 lis 2018, o 22:50

LPG montuje się by być ekologicznym i żeby kilka złotych zostało w kieszeni na lody :D inni co się łudzą że będzie tanio kupują diesla i finał jest okrutny :o
Zastanawia mnie jaka to niska prędkość, średnia i bardzo wysoka dla hondy ? 50 km/h, 90km/h i 130km/h a może jeszcze mniej ciężko to porównać bo bardzo wysoka dla hondy jest niską dla insignii v6
A na dojazdy 1300km w jedną stronę lepiej sprawdzi się auto klasy insignii lub wyższej -komfort i bezpieczeństwo

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1613
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 29 razy

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: wassermann » 18 lis 2018, o 00:18

Bodex pisze:
17 lis 2018, o 08:04
Niektórzy wielkością auta przedłużają swoje libido , ja nie muszę ObrazekObrazek.
Bo w permanentnym zwisie długość nie ma już znaczenia :lol:

Bez urazy ;)

M.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: Alex » 18 lis 2018, o 09:09

Bodex pisze:
17 lis 2018, o 22:08
Nie pali tyle co Insignia[IMG]//uploads.tapatalk-cdn.com/201811 ... c399ba.jpg[/IMG
Pali tyle co Insignia ;) To co jest na papierze ni jak ma się w prawdą więc nie wrzucaj niewiarygodnych danych, które napotkałeś jako pierwsze lepsze. Dla przykładu, wg Twojej propozycji Type R pali w cyklu pozamiejskim 7,1 l/100 km, natomiast Insignia spala w tych samych warunkach 5,9 l/100 km. Ale podkreślę raz jeszcze, w 99% przypadkach dane producenta znacznie odbiegają od rzeczywistości. Mam trójkę znajomych, którzy posiadają Type R w budzie FK2, czyli ten sam silnik, który jest w FK8 i dokładnie wiem, że są to takie same wartości jak w Insigni 2.0T.

Jako ciekawostkę, niedawno znajomy swoim Focusem RS jeździł cały dzień po krótkim, krętym torze. Na pełnym baku zrobił 164 km a średnie spalanie wynosiło 20,8 l/100 km.
Bodex pisze:
17 lis 2018, o 22:34
@Alex nie kupuję aut na F. Obrazek
Dlatego tak dzielnie zachwalasz jedno ze swoich poprzednich FRANCUSKICH auto w postaci Renault Espace ? :lol:
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: coolmobil » 18 lis 2018, o 09:53

Alex pisze:
Bodex pisze:
17 lis 2018, o 22:08
Nie pali tyle co Insignia[IMG]//uploads.tapatalk-cdn.com/201811 ... c399ba.jpg[/IMG
Pali tyle co Insignia ;) To co jest na papierze ni jak ma się w prawdą więc nie wrzucaj niewiarygodnych danych, które napotkałeś jako pierwsze lepsze.
Identycznie bzdurne wyniki testów opon tez już wszystkim wciskał

[quote="Alex”]
Bodex pisze:
17 lis 2018, o 22:34
@Alex nie kupuję aut na F. Obrazek
Dlatego tak dzielnie zachwalasz jedno ze swoich poprzednich FRANCUSKICH auto w postaci Renault Espace ? :lol:[/quote]
Jak to mówią Szach i Mat ObrazekObrazekObrazek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

marcin.1987
Zapaleniec
Posty: 1001
Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Gdańsk
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: marcin.1987 » 18 lis 2018, o 11:12

Widzę, że niektórzy przekroczyli już horyzont zdarzeń i dali się wciągnąć w dyskusję :)

Bodex bardzo przypomina mi jednego kolegę z pracy. Nieważne co powie - gdy wytknie mu się, że mówił co innego to i tak jest twoja wina, bo źle interpretujesz to co mówi.

Jeśli chodzi o Type R to jedyny, który chciałbym mieć to Accord gen. VI. A Japończyków ze sportowym zacięciem, które jeszcze są w - że tak po japońsku powiem - "jakotakim" zasięgu to Impreza Sti i Lancer Evo.

Bodex

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: Bodex » 18 lis 2018, o 12:21



[
Bodex pisze:
17 lis 2018, o 22:34
@Alex nie kupuję aut na F. Obrazek
Dlatego tak dzielnie zachwalasz jedno ze swoich poprzednich FRANCUSKICH auto w postaci Renault Espace ? Obrazek[/quote]

W ogólnej ocenie jest lepszy niż Insignia , po za wadliwymi centralkami ECU i pompą ON , która w skutek suchego ON opiłkowała , a może i tego że gdzieś zatankowałem syf , końca nie dojdzie.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8456
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 102 razy
Kontakt:

Re: Lżejsza i szybsza Honda , gdyby się znudziło komuś jeździć paliwożerną Insignią 2,0T

Post autor: dokia » 18 lis 2018, o 12:32

marcin.1987 pisze:
18 lis 2018, o 11:12
Widzę, że niektórzy przekroczyli już horyzont zdarzeń i dali się wciągnąć w dyskusję :)

Bodex bardzo przypomina mi jednego kolegę z pracy. Nieważne co powie - gdy wytknie mu się, że mówił co innego to i tak jest twoja wina, bo źle interpretujesz to co mówi.

Jeśli chodzi o Type R to jedyny, który chciałbym mieć to Accord gen. VI. A Japończyków ze sportowym zacięciem, które jeszcze są w - że tak po japońsku powiem - "jakotakim" zasięgu to Impreza Sti i Lancer Evo.
Masz rację.. z tym horyzontem zdarzeń.... jest tu taki "shit storm" (angielskich słów może forum nie cenzuruje :P )
Nie zamieniłabym mojej Iśki 2,0T na takową Hondkę. Duże silniki dużo palą, to chyba logiczne. Kiedyś moja Omega Kombi paliła więcej niż obecna Iśka, jakoś dałam radę z nią :) a też przyjemności z jazdy było dużo i emocji też bo zimą szła bokiem z powodu napędu na tył :) ale mimo to jej nie poobijałam nigdy :) raz tylko w bramę się nie zmieściłam, ale to były tylko ryski na zderzaku.
Lancer Evo ]:-> mój ukochany radiowóz z kamerą w moim mieście, takim to dałabym się złapać, chociaż 3 razy udało mi się nie dać złapać :)
Radio 357 :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta różne”