--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Oddział Wielkopolski

Sprawy i rozmowy regionalne, lokalne serwisy, warsztaty...
yooro
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 11:17
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: yooro » 12 sty 2022, o 21:33

F40 skrzynia do wymiany / regeneracji. Kogo polecacie Poznań i okolice?

Holios
Klubowicz
Posty: 455
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: Insignia A
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 22 razy

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Holios » 13 sty 2022, o 07:44


kanio368
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2022, o 18:49
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Poznań

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: kanio368 » 1 lut 2022, o 23:03

Witajcie forumowicze z Wielkopolski. Z tej strony Piotrek z Poznania, nowo zarejestrowany. Czy możecie polecić warsztaty w Poznania i okolic, gdzie mógłby wymienić rozrząd z łańcuchem (poza ASO).
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Kriss
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 3 lis 2017, o 09:34
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Kriss » 3 lut 2022, o 09:18


kanio368
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2022, o 18:49
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Poznań

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: kanio368 » 5 lut 2022, o 15:35

Dziękuję, widziałem ten wpis zanim napisałem swój, mogłem napisać od razu, że poza WarsztatGarage ;). Nie mam nic przeciwko niemu, nie znam go, ale chciałem się zorientować, co jeszcze są inne godne polecenia. No i zawsze lepiej mieć wybór. Próbowałem znaleźć na forum informację, o innych miejscach i ktoś pisał o "Babki" , czy "Krzesiny". Czy możecie dokładniej napisać namiary? No i może znajdą się jeszcze inne miejsca, gdzie robiliście rozrząd.

dajrekt
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 26 sty 2016, o 01:35
Auto: Opel Insignia 160KM
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: dajrekt » 7 lut 2022, o 17:01

Cześć

Czy ktoś naprawiał Isie w Poznaniu? Macie jakiś godny polecenia warsztat ktory robi wszystko, ewentualnie ma swojego zaprzyjaznionego szlifierza?

Jak by ktoś nie wiedział o co chodzi to chodzi o obrócone panewki.

Dodatkowe pytanie,
W swap raczej nie chcę już iść (raz wystarczy) ale moj mechanik mówi że insignie po lifcie nie mają tego problemu z panewkami. Jesli tak czy ten silnik (chyba od 2013) wejdzie bez problemu czy trzeba jakies przerobki?

Dzięki

mika9521
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 30 wrz 2018, o 17:03
Auto: Insignia B
Kod silnika: B16DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Pleszew
Postawił piwo: 13 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: mika9521 » 12 lut 2022, o 13:59

Panowie jutro jakiś zlot jest czy jak to wyglada? ObrazekObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DalamarPL

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: DalamarPL » 1 kwie 2022, o 15:59

Ja z kolei zdecydowanie odradzam Warssztat Garage specjalizacja OPEL V6 , R4 - Diagnostyka Tech2, MDI z Suchego Lasu pod Poznaniem.
Insignia 1,8 z objawami wypadania zapłonów stała tam ponad 3 miesiące. Ostatecznie zabrałem ją stamtąd w stanie takim samym, jak zostawiłem (te same objawy), Oczywiście musiałem zapłacić (ponad 3000zł), pomimo, że naprawy nie przyniosły żadnego pozytywnego skutku.

Awatar użytkownika
Kriss
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 3 lis 2017, o 09:34
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Kriss » 1 kwie 2022, o 18:40

/edit/ Skoro tylko ty odradzasz a reszta(setki klientów) jest bardzo zadowolona z usług tego warsztatu to gdzie jest problem? Z warsztatem czy z tobą
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2022, o 19:45 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum par.5 pkt.8

Holios
Klubowicz
Posty: 455
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: Insignia A
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 22 razy

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Holios » 1 kwie 2022, o 19:07

DalamarPL pisze:
1 kwie 2022, o 15:59
Ja z kolei zdecydowanie odradzam Warssztat Garage specjalizacja OPEL V6 , R4 - Diagnostyka Tech2, MDI z Suchego Lasu pod Poznaniem.
Insignia 1,8 z objawami wypadania zapłonów stała tam ponad 3 miesiące. Ostatecznie zabrałem ją stamtąd w stanie takim samym, jak zostawiłem (te same objawy), Oczywiście musiałem zapłacić (ponad 3000zł), pomimo, że naprawy nie przyniosły żadnego pozytywnego skutku.
Teraz będziesz się mścić ? Dostaleś bana na fb za głupotę 😂 to teraz próbujesz śmieszkowac tu? Napisz całą prawdę jak nie było cię stać na naprawę a ostatecznie sprzedałeś uszkodzone auto dalej.

DalamarPL

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: DalamarPL » 1 kwie 2022, o 20:27

Kriss pisze:
1 kwie 2022, o 18:40
Nie zesraj sie tym swoim monologiem. Skoro tylko ty odradzasz a reszta(setki klientów) jest bardzo zadowolona z usług tego warsztatuto gdzie jest problem? Z warsztatem czy z toba

1. Ale z czym masz (macie) problem?
Czy naprawdę nie mogę wyrazić swojego zdania?
Czy jeżeli jakiś warsztat jest polecany przez adminów, to ktoś inny nie może wyrazić swojego (odmiennego) zdania?
Zastanówcie się, po co to forum istnieje.

2. Opisałem całą sprawę na grupie na FB dawno temu. Konkluzję napisałem tutaj, jest ona w 100% prawdziwa. Jeśli ktoś ma wiedzę, że było inaczej, to proszę napisać. Chętnie się skonfrontuję.

3. Zachowaj proszę kulturę osobistą, gdyż Twoje wpisy są niezgodne z regulaminem forum (obrażasz innych użytkowników).

4. Na nikim się nie mszczę, mam pełne prawo wyrażać własną opinię. Jeśli łamię regulamin forum, to proszę o podanie, który dokładnie punkt owego regulaminu.

5. Tak, sprzedałem uszkodzone auto. Ale że jestem uczciwym człowiekiem, to rzetelnie poinformowałem o wadzie kupującego. Zarówno ustnie, jak i pisemnie w umowie.
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2022, o 20:43 przez DalamarPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kriss
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 3 lis 2017, o 09:34
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 9 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Kriss » 1 kwie 2022, o 22:41

DalamarPL pisze:
1 kwie 2022, o 20:27



1. Ale z czym masz (macie) problem?
Czy naprawdę nie mogę wyrazić swojego zdania?
Czy jeżeli jakiś warsztat jest polecany przez adminów, to ktoś inny nie może wyrazić swojego (odmiennego) zdania?
Zastanówcie się, po co to forum istnieje.

2. Opisałem całą sprawę na grupie na FB dawno temu. Konkluzję napisałem tutaj, jest ona w 100% prawdziwa. Jeśli ktoś ma wiedzę, że było inaczej, to proszę napisać. Chętnie się skonfrontuję.

3. Zachowaj proszę kulturę osobistą, gdyż Twoje wpisy są niezgodne z regulaminem forum (obrażasz innych użytkowników).

4. Na nikim się nie mszczę, mam pełne prawo wyrażać własną opinię. Jeśli łamię regulamin forum, to proszę o podanie, który dokładnie punkt owego regulaminu.

5. Tak, sprzedałem uszkodzone auto. Ale że jestem uczciwym człowiekiem, to rzetelnie poinformowałem o wadzie kupującego. Zarówno ustnie, jak i pisemnie w umowie.
Ad1 oczywiscie ze mozesz, tylko napisz naprawde jak było. Polecam nie jako admin (wyobraź sobie, nawt nim nie jestem), ale jako zadowolony klient.

Ad2 od jakiegos czasu byles poproszony o przedstawienie dowodow na legalność oprogramowania ktorym handlujesz. Do dzisiaj nic nie ma. Wiec trudno uwierzyc w twoje historie,

Ad3 nikogo nie obrazam, po prostu gdziekolwiek mozesz wylewasz swoje żale i zaśmiecasz wątki

Ad4. Bez komentarza

Ad5 skoro jestes taki uczciwy to przedstaw historie naprawy faktycznie jak było. I przy okazji dowody na legalność oprogramowania ktorym handlujesz.

Pozdrawiam serdecznie

Bez odbioru.
Nie mam ochoty wiecej dyskutować bo to juz jest nudne.

DalamarPL

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: DalamarPL » 2 kwie 2022, o 14:25

Ad. 1. Napisałem już dokładnie jak było, ale skoro nie umiesz znaleźć postu, to napiszę raz jeszcze.

W grudniu 2020 oddałem Opla Insignia 1,8 XER do warsztatu Warssztat Garage specjalizacja OPEL V6 , R4 - Diagnostyka Tech2, MDI z Suchego Lasu pod Poznaniem z objawami wypadających zapłonów. Diagnoza właściciela warsztatu była, że to wina luzów zaworowych. Koszt regulacji luzów to 1600zł. Wyraziłem zgodę na naprawę. Niestety po regulacji luzów problem nie ustał. Nowa diagnoza - uszczelka pod głowicą. Koszt ok. 3000zł, ale z wyrównaniem do tych 1600, które już zapłaciłem. Czyli do dopłaty ok. 1500zł. Pytam czy to na 100% jest przyczyna, otrzymuję odpowiedź, że tak. Zgadzam się na naprawę, ale z zastrzeżeniem, że jeśli diagnoza ponownie okaże się błędna, to nie będę ponosił żadnych kosztów. Właściciel się zgadza. Chcę odebrać auto (dodam, że całość trwała ponad miesiąc). Auto dalej nie jest sprawne. Ku mojemu zaskoczeniu muszę zapłacić (pomimo umowy ustnej). Właściciel twierdzi, że nie skasuje mnie wyłącznie za swoją robociznę, ale za planowanie głowicy, uszczelki itp. już muszę zapłacić. Ostatecznie płacę ok. 1400zł (nie pamiętam już dokładnie). Razem zapłaciłem ok. 3000zł, a auto nadal nie działa. Właściciel warsztatu twierdzi, że będzie dalej próbował naprawić. Zgadzam się. Przez kolejne dni nie otrzymuję żadnych informacji o samochodzie. O wszystko muszę się dopytywać telefonicznie. Właściciel twierdzi, że poprzekładał na próbę mnóstwo różnych części, ale nic nie przynosi pozytywnego skutku, mówi, że może to być sterownik silnika. Kolejny miesiąc (mniej więcej) cisza. Ostatecznie odbieram auto (po ponad 3 miesiącach) w takim samym stanie, jak oddałem - nadal nie działa.

Ad. 2 Na szczęście polskie prawo nie wymaga udowadniania, że coś się robi legalnie. Twoja prośba jest tak samo absurdalna, jak gdybym ja poprosił Ciebie o przedstawienie np. PITu, abym mógł sprawdzić czy prawidłowo odprowadzasz podatki.

Ad. 3. Pisząc "nie zesraj się" obraziłeś mnie. Nigdzie NIE RAZU nie wylałem żadnych żali, po prostu piszę swoją opinię (negatywną) na temat warsztatu. Do czego mam pełne prawo, zarówno zgodnie z regulaminem tego forum, jak i grupy na FB (BAN, który dostałem jest całkowicie nieuzasadniony).

Ad. 4 Dlaczego bez komentarza? Jeśli otrzymuję bana (dziwnym trafem tuż po napisaniu komentarza, że nie polecam ww. warsztatu), to uważam, że zasadnym byłoby wskazanie, którym wpisem złamałem regulamin (konkretny punkt regulaminu). Nigdy przez ostatni rok nie oferowałem bezpośrednio do sprzedaży na grupie płyt z mapami. Jedynie udzielałem odpowiedzi innym użytkownikom na ich pytania dotyczące map (np. że mogą je kupić na Allegro, ale nigdy publicznie nie podawałem linków do konkretnej oferty).

Ad. 5 Patrz pkt. 1 oraz 2.

Szczerze to liczę na to, że któryś z adminów się zreflektuje i przywróci mnie do grupy na FB lub też zacytuje któryś z moich wpisów i jednoznacznie wskaże, którym wpisem, który punkt regulaminu grupy złamałem.

Holios
Klubowicz
Posty: 455
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:05
Auto: Insignia A
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 22 razy

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Holios » 2 kwie 2022, o 15:00

/edit/

Ps.
Zgodnie z art. 118 ust. 1 ustawy Prawo autorskie, kto nabywa albo przyjmuje, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przedmiot będący nośnikiem programu komputerowego rozpowszechnianego lub zwielokrotnionego bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Zgodnie z par. 3 art. 118 wyżej wymienionej ustawy, jeżeli na podstawie towarzyszących okoliczności sprawca przestępstwa określonego powyżej powinien i może przypuszczać, że przedmiot został uzyskany za pomocą czynu zabronionego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2022, o 20:25 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum par.5 pkt.8

Awatar użytkownika
Wars1977
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 12:50
Auto: Insignia 2.8OPC Lift
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2015
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 5 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Wars1977 » 2 kwie 2022, o 15:05

mazmarcin pisze:
1 kwie 2022, o 20:40
O kim piszesz?
O Panu który ma problem ,że zabrakło mu kasy na dokończenie naprawy auta i teraz wylewa się tutaj.

Awatar użytkownika
mcrace
Klubowicz
Posty: 946
Rejestracja: 9 sty 2018, o 11:32
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kórnik / Poznań
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: mcrace » 2 kwie 2022, o 15:09

@DalamarPL
Pytania kontrolne:
Kiedy byłeś ostatnio na spocie lub zlocie?
Czy nawiązałeś jakieś relacje przyjacielskie albo chociaż koleżeńskie z ludźmi z tego forum?
Jakim modelem Insigni aktualnie jeździsz?


Mam wrażenie, że Twoja ostatnia obecność na FP oraz na forum sprowadza się do „nakierowywania” ludzi do aukcji z Twoimi mapami oraz psucia opinii Warssztatu z Suchego Lasu.

O tyle pierwsze rozumiem, bo każdy musi z czegoś żyć, o tyle drugiego nie.

Obraz sytuacyjny się zmienia, gdy nadmienisz w swojej opowieści o tym, że nie tylko Warssztat nie podołał naprawy Twojego auta oraz, że rzeczy które Warssztat wykonał pozwoliły na normalną jazdę tym pojazdem - po odłączeniu czujnika położenia wałka rozrządu silnik chodził jak zegarek.

Ciekawi mnie, czy wszystkie poprzednie warsztaty, w których Twoje auto było nieskutecznie naprawiane, również tak zagorzale odradzasz innym kierowcom?

Pozdrawiam

DalamarPL

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: DalamarPL » 2 kwie 2022, o 16:27

mcrace pisze:
2 kwie 2022, o 15:09
edit
Dziękuję za zachowanie kultury osobistej w swojej wypowiedzi (w przeciwieństwie do innych, którzy pisząc o sraniu lub małych pindolach jawnie łamią regulamin forum - prosiłbym tutaj adminów o wyciągnięcie konsekwencji wobec tych użytkowników).

Cieszę się również, że przyznałeś, że warsztat nie podołał naprawie auta, gdyż jest to w 100% prawda. Dodam, że faktycznie po odłączeniu czujnika położenie wałka rozrządu silnik faktycznie pracował lepiej (ale nie "jak zegarek"). Ponadto jak przyznał sam właściciel warsztatu (czy to Ty nim jesteś?), po odłączeniu czujnika nie działały zmienne fazy rozrządu, co powodowało obniżenie mocy auta. W moim przekonaniu nie jest to naprawa.

Fakt auto było w 2 innych warsztatach, które również nie podołały naprawie. Jednak w żadnym z nich auto nie stało dłużej niż kilka dni (w Suchym Lesie stało ponad 3 miesiące, a przez ostatni miesiąc nie było przy nim nic robione). Jeśli ktoś zapytałby o te warsztaty, to tak, również bym je odradzał. Proszę zauważyć, że ani razu nie napisałem nigdzie postu, w którym krytykowałbym warsztat z Suchego Lasu. Jedyne co zrobiłem, to odpowiadałem (w komentarzach na FB) ludziom pytającym o godny polecenia warsztat w Poznaniu lub okolicach, że ja nie polecam tego warsztatu. Nic więcej.

Naprawdę nie rozumiem skąd tyle hejtu, wyzwisk, obrażania w moją stronę. Myślałem, ze mam tutaj do czynienia z dorosłymi i kulturalnymi ludźmi, a wyrażanie własnych opinii (potwierdzonych faktami) jest dozwolone. Widać jednak, że się myliłem i takich osób jest tutaj niewiele.

Nie, nie byłem nigdy na zlocie (podobnie jak zapewne 90% użytkowników), ale czy to dyskwalifikuje mnie jako członka forum czy grupy FB? Również siłą rzeczy nie nawiązałem stosunków przyjacielskich z osobami z forum czy grupy, gdyż takie zawieram wyłącznie z osobami znanymi mi z życia, a nie z Internetu.

Celem mojej obecności na grupie i forum jest pomoc osobom, które takiej pomocy oczekują, udzielając odpowiedzi na pytania, na które znam odpowiedzi (głównie związane z mapami, gdyż na tym się znam bardzo dobrze).

Aktualnie nie jeżdżę Oplem. Aczkolwiek nigdzie w regulaminie nie znalazłem informacji, że użytkownik grupy/forum musi aktualnie posiadać auto tej marki.

Raz jeszcze dziękuję za kulturę wypowiedzi, gdyż niestety poprzednikom jej zdecydowanie brakuje.
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2022, o 20:27 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem. Regulamin forum.

Awatar użytkownika
Wars1977
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 12:50
Auto: Insignia 2.8OPC Lift
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2015
Miasto: Poznań
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 5 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: Wars1977 » 2 kwie 2022, o 16:45

@DalamarPL

Auto stało miesiąc niedotykane bo się budżet skończył właścicielowi. Skoro warsztat z Suchego Lasu nie naprawił Twojego 1.8xer to udzielając ludziom informacji na temat warsztatu , pisz że nie polecasz w przypadku silnika 1.8. Nie masz bladego pojęcia jakie mają kompetencje w przypadku reszty silników. Po co starasz się psuć opinię na siłę człowiekowi, który na pewno się starał, z tego co wiem miałeś to zrobione po koszcie totalnie, czyli 0 zarobku na Tobie. Ludzie się /edit/ bo dużo osób serwisuje swoje auta w Suchym Lesie i każdy dziwi się czytając Twoje wypowiedzi. Trochę stary taka dziecinada z Twojej strony.
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2022, o 20:28 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum par.5 pkt.8

DalamarPL

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: DalamarPL » 2 kwie 2022, o 17:22

Absolutnie nie miało to żadnego związku z moim budżetem.
Nie dostałem ŻADNEJ (poza zapewnieniami, że pomoże regulacja luzów zaworowych, a już na 100% remont głowicy) informacji od właściciela warsztatu, że należy zrobić jeszcze to i to, i że będzie to kosztować tyle i tyle.

Nie widzę w moim zachowaniu żadnej dzieciniady. Można za to dostrzec pewien brak profesjonalizmu ze strony warsztatu. Jeśli właściciel zapewnia, że pomoże naprawa zgodna z postawioną przez niego diagnozą, to powinien on brać za to odpowiedzialność (również finansową). Jeśli naprawa nie pomogła, to klient powinien otrzymać pełen zwrot środków. Nigdy takiego zwrotu się nie domagałem i domagał nie będę, gdyż mój świat z powodu wyrzuconych 3000zł się nie zawalił.

Czy naprawdę Wam tak trudno zrozumieć, że ktoś ma prawo być niezadowolony z usług jakiejś firmy? Naprawdę nie rozumiem tego zacietrzewienia niektórych z Was.

A idąc Twoim tokiem myślenia, to wszystkie pozytywne opinie (zapewne w pełni zasłużone) również powinny zawierać informację na temat silnika, który został naprawiony. A jednak nie zawierają.

Ku Waszej uciesze zadałem już pytanie adminom (w innym wątku) w jaki sposób mogę trwale usunąć konto (wraz ze wszystkim postami). Gdy tylko otrzymam odpowiedź, to niezwłocznie to uczynię, gdyż nie zamierzam być częścią społeczności razem z ludźmi, którym brakuje podstaw kultury osobistej (jak np. Holios czy Kriss).

To jest ostatni post, który piszę w tym wątku, a być może ostatni na tym forum. Dziękuję tym, którzy potrafili zachować się godnie.

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6061
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 85 razy
Kontakt:

Re: Oddział Wielkopolski

Post autor: yerry » 2 kwie 2022, o 20:30

@All bardzo proszę o utrzymanie kultury wypowiedzi i bez wycieczek osobistych bo tego tu nie tolerujemy!
Wypowiedzi uznane jak wyżej zostały wyedytowane bądź usunięte.
Moje prace: HMI2.5 i Android Auto: HMI2.5 w IntelliLink MY2014-15 Bluetooth: Bluetooth CD300 CD400 CD500 DVD800 NAVI600 NAVI900 Aktualizacja Android Auto
https://insipro.pl/

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddziały ICP”