--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Oddział Łódzki

Sprawy i rozmowy regionalne, lokalne serwisy, warsztaty...
ODPOWIEDZ
dudirobson
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:05
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rawa Mazowiecka

Re: Oddział Łódzki

Post autor: dudirobson » 23 sty 2024, o 08:03

Cześć. Nazywam się Robert Dudek. Mieszkam w Rawie Mazowieckiej. Szukam dobrego mechanika ogarniającego silnik 2.0 turbo benzyna 2009r. Nie musi być mechanik, może ktoś prywatnie ogarnia dobrze sprawy z insigni, to też jestem zainteresowany. Wszystko jedno. Jestem już trochę zmęczony bezradnością miejscowych mechaników. Nie czepiam się, ale nie są w stanie mi pomóc poza wymianą najlepiej po kolei różnych części, albo po prostu nie wiedzą, co i jak. Mam kilka spraw z błędami i coś by się jeszcze znalazło. Lubię ten samochód i szkoda mi go sprzedawać i zmieniać na inny, tym bardziej że ostatnio parę groszy w niego włożyłem, a zresztą na wymianę samochodu nie mam za bardzo odłożonych pieniędzy. Kilka razy podczas posiadania wspomnianej iśki jeździłem do Włocławka. Tam w miarę ogarniali tematy z insignią. Ale to ode mnie 170km w jedną stronę. Cała logistyka z tym związana. Jechać z żoną na dwa samochody, potem to samo z powrotem itd. Może ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie mi pomóc, np zna się na tym lub ma namiar na dobrego mechanika (elektromechanika), który poza zwykłym kasowaniem klienta umie samochód również naprawiać ( i nie chodzi o zmianę klocków czy wymianę oleju :)).
Pozdrawiam.

Piotr.17
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 18 paź 2021, o 16:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Skierniewice

Re: Oddział Łódzki

Post autor: Piotr.17 » 30 mar 2024, o 18:28

Witam wszystkich i melduje się odrazu z pytaniem czy możecie kogoś polecić do naprawy adblue albo jego wyprogramowania.

Awatar użytkownika
alehandro`
Użytkownik
Posty: 835
Rejestracja: 1 cze 2021, o 20:48
Auto: Insignia B
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Bratoszewice
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Oddział Łódzki

Post autor: alehandro` » 1 kwie 2024, o 10:47

V-tec Łowicz / Land Rover garage Łowicz.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddziały ICP”