Strona 1 z 15
Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 10:34
autor: kiego
Panowie jak w temacie,gdzie macie ubezpieczone auta,jaki rodzaj ubezpieczenia i ile placicie skladki.Mozna porownac ubezpieczenia i znalezc ciekawsza oferte.Osobiscie auto mam ubezpieczone w Kwik-fit,Opcja pelne AC z Euro 90 + czyli AC wraz z ochrona przedmiotow znajdujacych sie w aucie ,auto zastepcze i holowanie oraz AC na europe z autem zastepczym i assistance oraz wyzsza od standardowego wyplata odszkodowania w przypadku uszczerbku na zdrowiu kierowcy lub pasazerow.Cala ta przyjemnosc kosztuje mnie 469 funtow rocznie.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 11:08
autor: tomkod
Ja mieszam w DE i tu tez auto ubezpieczone. Uwzglednili mi polskie znizki i mam teraz SF Klasse 5 czyli jakies 45% znizek. Za pelny pakiet Vollkasko (AC+OC) place ok 770€
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 12:53
autor: szwagier
Ostatnio słyszałem, że Inter Risk ma dobre ceny. Niedługo przetestuję...
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 13:27
autor: peja-1991
szwagier pisze:Ostatnio słyszałem, że Inter Risk ma dobre ceny. Niedługo przetestuję...
Szwagier jeżeli nie chcesz mieć problemów to olej inter risk. Ja miałem szkodę u nich - przytarłem zderzak i podrapałem ramkę od halogenu i pękł halogen.
Szkodę wyliczyli bez halogenu i bez raki po oględzinach rzeczoznawcy.
Następnie po telefonach i mailach do konsultantów dostałem białej gorączko bo do samochodu, który oprócz tego małego zdarzenia jest bez rysy i ma 35 tys przebiegu wciskali mi zamiennik halogena z polcaru i wysyłali drugi raz rzeczoznawcę.
Oczywiście się nie zgodziłem, odstawiłem samochód do ASO i musieli zapłacić na podstawie faktury z Next Teamu.
Ja odradzam inter risk.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 14:10
autor: szwagier
Dzięki za ostrzeżenie :shock:
Znajomy na dniach będzie wyciągał od nich z AC zobaczymy jak jego potraktują...
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 30 kwie 2013, o 15:42
autor: picky
Nieważna jest nazwa firmy, ważna jest umowa. Umowę można modyfikować według potrzeb jak i cenę(z tym drugim różnie bywa), więc po co przepłacać. Zazwyczaj nie chcą wypłacać tyle ile się należy, więc trzeba cisnąć i jest.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 11:41
autor: Casimir
Ja miałem w 2011 szkodę z polisy AC (kradzież auta), rejestrując rok temu Insignię startowałem z pułapu 130% na AC i wyszło z całym pakietem 6600 zł, normalnie koszmar

w tym roku zamknąłem się w kwocie 2500 zł w firmie Gothaer. Może mi ktoś wyjaśnić, co znaczy assistance na całą europę? bo ja zawsze spotykam się z limitami km, teraz np mam do 700 km.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 12:20
autor: Casimir
Ja tam nie wierzę w zapewnienia konsultantów, liczy się tylko to co podpisuję. Mnie też przekonywała piękna blondyna o dużych..oczach, że jeżeli holowanie nie przekroczy 2500 euro, to nie ma znaczenia limit km, ale ja w to nie wierzę, jest napisane jak byk do 700 km.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 13:41
autor: kiego
Nie mam limitu kilometrow,i holowanie do wskazanego przeze mnie warsztatu lub miejsca wraz z autem zastepczym
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 15:59
autor: Casimir
kiego pisze:Nie mam limitu kilometrow,i holowanie do wskazanego przeze mnie warsztatu lub miejsca wraz z autem zastepczym
Obyś się nie zdziwił, jak trzeba będzie z tego skorzystać. Znam przypadki, że np koleś przyjechał z Francji do Polski, miał full AC i asistance, padł mu DPF i mieli go w du***. Oczywiście był obywatelem Francji..
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 17:29
autor: kiego
Wlasnie specjalnie z powodu wyjazdu poza UK parokrotnie sie upewnialem.No ale obym nie musial tego sprawdzac
-- 1 maja 2013, o 18:44 --
No to powiem Wam jeszcze lepszy numer odnosnie ubezpieczen w UK.Jezeli spowodowales wypadek w stanie nietrzezwym ,a miales AC to wyplacaja pelne odszkodowanie. I to jest autentyk a nie opowiesc. dziwnej tresci ,poniewaz osobiscie pomagalem zalatwic formalnosci jednemu ananasowi ktory w krwi mial 1.2 promila.Jak dla mnie to chore i wyobrazcie sobie to samo w Polsce!
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 1 maja 2013, o 20:57
autor: Kali
Ja place ~3000zl w PZU. W zeszlym roku skorzystalem. Lekkie gradobicie i szkody za 11tys zl.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 15 maja 2013, o 22:04
autor: blade2
Witam, ja mam w link 4
full ,
2360zł
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 11 sty 2014, o 21:23
autor: Darek87
Witam. Belgia 840€, rok temu było 940€ ubezpieczenia Partners. A jeszcze wczesniej 900 € tylko ze za Mazdę 6' Axa.a w Axie śpiewali za Opla 1300€' a ubezpieczenie podstawowe.
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 11 sty 2014, o 22:12
autor: Cinek
Full opcja oc+ ac,szyby itd, 1100euro, znizki z pl policzone. W tym roku bedzie mniej
kraj Belgia
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 11 sty 2014, o 22:23
autor: jaromat
tez mam full opcje de 630 euro na rok w huk coburg
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 11 sty 2014, o 22:41
autor: norbi333
OC+AC +NW+Asistans jakiś tam. 3 tys zł w Ergo Hestia. Tylko wydaje mi się ,że zawyżyli wartość auta.Pewni,żeby składka wyszła większa

Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 12 sty 2014, o 00:22
autor: yarek82
Ja mam oc+ac+assistance w hestii i płace 2100pln, tu mam pewność ze jak mi auto ukradną to dostanę kase

przynajmniej tak było w przypadku VC

. Norbi ale w wyrazie kradzieży dostaniesz lepsze pieniadze

hestia wypłaca kasę według stawki z umowy a nie z dnia kradziezy

nie wiem jak w innych ubezpieczalniach
Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 12 sty 2014, o 01:01
autor: norbi333
To chociaż tyle dobrze

Re: Ubezpieczenie auta OC AC
: 12 sty 2014, o 06:03
autor: 7ups
Norwegia
OC+AC full 5000 nok przy 75% zniżek czyli jakies 2,5 tys zl