--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Co mi dziś poprawiło humor?

...na tematy kwadratowe i podłużne
Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 11:54

Ja nie zatruwam wcale :)
A teraz czekam na Pana Candymana (widzieliście pewnie taki horror) i ten Pan usunie mi gniazda szerszeni. Bierze 100zł za gniazdo plus za dojazd do mnie z Suwałk, ale już nie będę się bała na strych wejść a zaraz one się obudzą. 25lat strachu, bo TŻ tylko miał radochę że ja się boję gniazd szerszeni, to już teraz sprzątam to sama.

To ja dziś wydam trochę $ na te "przemiłe inaczej" zwierzątka :) i znowu mniej szminek :(

******edit******
Znalezione w necie: "Trwa modernizacja polskiej armii
ponieważ czołgi mimo szczerych chęci musiały zostać w muzeum
MON postawił na nowoczesne auta bojowe 😎"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

xul
Klubowicz
Posty: 1861
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 71 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: xul » 16 mar 2019, o 16:46

Zadzwoń na PSP, to Ci powinni za free szerszenie usunąć, ew. każą kupić jakiś specyfik ("gaśnicę" Raid, Bross) i piankę montażową.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 16:56

Zmieniły się procedury, jak teraz dzwoni się na PSP to podają telefon do tego Pana od zbierania prywatnego, chyba że to nagły atak tych stworków bo się wyroiły. A sama na pewno z niczym do tych kokonów bym nie podeszła, dość mi było uwag że mam ich nie drażnić to nic mi nie będzie :P

sesese :P :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

xul
Klubowicz
Posty: 1861
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 71 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: xul » 16 mar 2019, o 17:02

Przez wakacje do mnie bez problemu wysłali załogę z OSP (dzwoniłem na PSP), przyjechała ekipa z drabiną, w tym jeden w kombinezonie kosmicznym i je popsikał. Ja byłem chyba 7 czy 8 tego dnia, a jeszcze mieli kilka zgłoszeń. No, ale to było ponad pół roku temu, to się mogło pozmieniać.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 17:10

No to jest inaczej. Pan Candymen też był w kombinezonie kosmicznym, teraz okna tam otwarte, aby się te spraye wywietrzyły. Trochę tego w workach wyniósł i zapakował do szczelnej skrzyni w swoim bagażniku. Chińczycy by to usmażyli- on może też, kto wie :)

Multipla na krótkich blachach, chyba pierwsza :) :
https://tablica-rejestracyjna.pl/G23H?f ... ZYWcWEkPiQ
Radio 357 :)

inmar
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: 16 wrz 2017, o 07:57
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2012
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: inmar » 16 mar 2019, o 18:57

Ja w lato miałem usuwane gratis przez SP.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 21:34

No to ja mam chyba pecha, bo płacić musiałam.
Zresztą za wszystko płacę, za oba auta też, bo ilekroć zajadę z jakimś pytaniem o któreś auto do mojego serwisu to wyjeżdżam z fakturą :)

:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: grzegorz13 » 16 mar 2019, o 22:08

Kub@ pisze:
16 mar 2019, o 08:10
grzegorz13 pisze:
15 mar 2019, o 20:52
Nie gość na pewno z centralnej polski tak bawi się tylko warszawka :D
Byłeś... widziałeś... ????
Wiesz akurat wiele razy widziałem jak zachowuje się tzw warszawka ! oczywiście nie jest to pod twoim adresem ponieważ zakładam iż jesteś w porządku ! Tylko w stolicy inaczej traktują przyjezdnych dając im odczuć że są obcy tym bardziej iż nazywają słoikami ! dla mnie to świadczy źle o tych co się wywyższają ! Uwierz wiele razy miałem z tym styczność i chyba nie ja ponieważ nawet nasza Dokia pisała kiedyś iż gdy zjadą na lato to nie potrafią jeździć bez świateł !

Dokia gość na fotce po prostu wybrał szybszą drogę gdzie mniej aut pewnie spieszy się do bardzo dużego miasta :D

kecraminsignia
Zapaleniec
Posty: 2406
Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
Auto: Astra J ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: LDZ
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: kecraminsignia » 16 mar 2019, o 22:12

W łódzkim to samo? Bo to chyba centralna Polska?

Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 22:15

grzegorz13 pisze:
16 mar 2019, o 22:08
Kub@ pisze:
16 mar 2019, o 08:10
grzegorz13 pisze:
15 mar 2019, o 20:52
Nie gość na pewno z centralnej polski tak bawi się tylko warszawka :D
Byłeś... widziałeś... ????
Wiesz akurat wiele razy widziałem jak zachowuje się tzw warszawka ! oczywiście nie jest to pod twoim adresem ponieważ zakładam iż jesteś w porządku ! Tylko w stolicy inaczej traktują przyjezdnych dając im odczuć że są obcy tym bardziej iż nazywają słoikami ! dla mnie to świadczy źle o tych co się wywyższają ! Uwierz wiele razy miałem z tym styczność i chyba nie ja ponieważ nawet nasza Dokia pisała kiedyś iż gdy zjadą na lato to nie potrafią jeździć bez świateł !

Dokia gość na fotce po prostu wybrał szybszą drogę gdzie mniej aut pewnie spieszy się do bardzo dużego miasta :D
Hahaha, zapewne gość z fotki do Warszawy jedzie :)
Ja nie mogę napisać kiedy tam jadę bo @Mario nie wyjedzie :P on ma jakieś lęki w związku ze mną i moim autem :P

Ja mam nie wiem ile skrzyżowań ze światłami w moim mieście, ale coś ok 5szt, ale jak te auta z rejestracjami na W..... wjadą do mojego miasta , to nie patrzą na znaki tylko myślą chyba że wszędzie mają pierwszeństwo :P owszem, ustępuję im, bo szkoda moich blach, ale używam sygnałów dźwiękowych w dość nieznośny, bo długotrwały sposób :P :lol:
Radio 357 :)

kecraminsignia
Zapaleniec
Posty: 2406
Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
Auto: Astra J ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: LDZ
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: kecraminsignia » 16 mar 2019, o 22:17

To że jest rejestracja na W to nie znaczy że z Warszawy

Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 22:20

kecraminsignia pisze:
16 mar 2019, o 22:12
W łódzkim to samo? Bo to chyba centralna Polska?
Nie wiem, w Łodzi nie byłam wiele lat, mimo że mam tam rodzinę, ale jakoś nie po drodze. Łódź omijam autostradą, węzeł Stryków i potem na południe za marzeniami : ) :P

rejestracja W...- to jednak mazowieckie, owszem może to być leasing, ale w lipcu i sierpniu w moim mieście te na W.. to raczej jednak to o czym piszemy :P
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: grzegorz13 » 16 mar 2019, o 22:26

kecraminsignia pisze:
16 mar 2019, o 22:12
W łódzkim to samo? Bo to chyba centralna Polska?
Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem z Łodzi ! a nie tak dawno kierowca z numerami z Warszawy wysypał popielniczkę petów na podjazd na Orlenie ]:-< już pomijam fakt iż palił przy żonie i dwójce dzieci z tyłu ! Strasznie się zbulwersował gdy mu zwróciłem uwagę iż to nie stolica i tu obowiązuje kultura i porządek, że szkoda mi jego dzieci którzy się wstydzą za ojca :oops: Burak zrobił to dwa metry od kosza ! Potem przez takich idzie opinia w całą Polskę, bo w mojej okolicy leasing to tablice z Poznania lub Wrocławia mają

kecraminsignia
Zapaleniec
Posty: 2406
Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
Auto: Astra J ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: LDZ
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: kecraminsignia » 16 mar 2019, o 22:27

No nie wiem. Ja jeździłem autami na W, D i S. O niczym to nie świadczy. Autem jeździłem gdzie chciałem. Więc jeździłem służbowo i prywatnie po całej Polsce. Zwróć uwagę ile służbowych aut właśnie dużo na W jest w różnych kurortach czy to zimą czy latem... Oczywiście to nie reguła ale rejestracja nie świadczy o zamieszkaniu. Ile to % nie wiadomo.

Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka



Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
grzegorz13 pisze:
kecraminsignia pisze:
16 mar 2019, o 22:12
W łódzkim to samo? Bo to chyba centralna Polska?
Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem z Łodzi ! a nie tak dawno kierowca z numerami z Warszawy wysypał popielniczkę petów na podjazd na Orlenie ]:-< już pomijam fakt iż palił przy żonie i dwójce dzieci z tyłu ! Strasznie się zbulwersował gdy mu zwróciłem uwagę iż to nie stolica i tu obowiązuje kultura i porządek, że szkoda mi jego dzieci którzy się wstydzą za ojca :oops: Burak zrobił to dwa metry od kosza ! Potem przez takich idzie opinia w całą Polskę, bo w mojej okolicy leasing to tablice z Poznania lub Wrocławia mają
Uffff...

Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka

kecraminsignia
Zapaleniec
Posty: 2406
Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
Auto: Astra J ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: LDZ
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: kecraminsignia » 16 mar 2019, o 22:28

grzegorz13 pisze:
kecraminsignia pisze:
16 mar 2019, o 22:12
W łódzkim to samo? Bo to chyba centralna Polska?
Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem z Łodzi ! a nie tak dawno kierowca z numerami z Warszawy wysypał popielniczkę petów na podjazd na Orlenie ]:-< już pomijam fakt iż palił przy żonie i dwójce dzieci z tyłu ! Strasznie się zbulwersował gdy mu zwróciłem uwagę iż to nie stolica i tu obowiązuje kultura i porządek, że szkoda mi jego dzieci którzy się wstydzą za ojca :oops: Burak zrobił to dwa metry od kosza ! Potem przez takich idzie opinia w całą Polskę, bo w mojej okolicy leasing to tablice z Poznania lub Wrocławia mają
Uffff... Obrazek

Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: grzegorz13 » 16 mar 2019, o 23:00

Nie pisz posta pod postem bo jakiś moderator niekoniecznie z stolicy ]:-> da ci nagrodę :x

Wracając do fotki doki to bardzo zdziwiony musiał być gość z naprzeciwka ! Sam kiedyś miałem taką sytuację gdy na jednokierunkowej jechał na mnie gość pod zakaz i powiem szczerze w pierwszej chwili zgłupiałem nie wiedząc co zrobić o:o ale chyba gość odgadł po mojej minie iż robi coś nie tak bo zaraz gdy mnie minął nawracał :D

kecraminsignia
Zapaleniec
Posty: 2406
Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
Auto: Astra J ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: LDZ
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 15 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: kecraminsignia » 16 mar 2019, o 23:04


grzegorz13 pisze:Nie pisz posta pod postem bo jakiś moderator niekoniecznie z stolicy ]:-> da ci nagrodę :x
Dzięki. Będę pamiętał Obrazek
tak na marginesie. Co jest w koszyku z nagrodami do wylosowania Obrazek


Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, o 23:04 przez kecraminsignia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8412
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 195 razy
Otrzymał  piwo: 100 razy
Kontakt:

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: dokia » 16 mar 2019, o 23:05

grzegorz13 pisze:
16 mar 2019, o 23:00
Nie pisz posta pod postem bo jakiś moderator niekoniecznie z stolicy ]:-> da ci nagrodę :x

Wracając do fotki doki to bardzo zdziwiony musiał być gość z naprzeciwka ! Sam kiedyś miałem taką sytuację gdy na jednokierunkowej jechał na mnie gość pod zakaz i powiem szczerze w pierwszej chwili zgłupiałem nie wiedząc co zrobić o:o ale chyba gość odgadł po mojej minie iż robi coś nie tak bo zaraz gdy mnie minął nawracał :D
Też miałam takie przypadki na jednokierunkowych u mnie, ale to też były auta z obcymi tablicami bardzo i w sezonie ogórkowym :) miałam strasznie wielkie oczy z przerażenia/zdziwienia i po prostu zatrzymywałam się aby mnie "toto" ominęło i nie spotykało więcej :P

@kecraminsignia, nic ciekawego nie dają, bo mi też się dostało :) nie byłam jakoś zadowolona :D :lol:
Radio 357 :)

Awatar użytkownika
grzegorz13
Zapaleniec
Posty: 1106
Rejestracja: 13 sie 2017, o 18:33
Auto: Insignia 4x4 v6
Kod silnika: A28NET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lubin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 10 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: grzegorz13 » 16 mar 2019, o 23:21

No to jestem lepszy bo ja dostałem dwa razy
Pierwszy za wpisy które można było uznać za zbyt spoufałe choć ta druga osoba tego tak nie odbierała i się nie skarżyła
A drugi za obrazę użytkownika tylko on też się nie obraził a tym bardziej nie skarżył na to
Czyli dwa razy za niewinność :D

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1606
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Co mi dziś poprawiło humor?

Post autor: wassermann » 16 mar 2019, o 23:24

Co niektórzy mają do Warszawy? Od ponad 8 lat mam z nią "przygodę", pracując w warszawskich firmach. Przez pierwsze 5 lat mieszkałem tam dość regularnie, nawet 3 dni w tygodniu, potem jeździłem na pojedyncze dni, teraz rzadziej. Nigdy nic złego mnie tam nie spotkało, miasto ogarnięte, zorganizowane. Nie do życia, ale do pracy oferuje mnóstwo możliwości (i czasu po pracy - poza weekendami). Ludzie wyluzowani, otwarci, dostatecznie uprzejmi. Kompletnie przeciwieństwo prowincji, którą znam od kilkunastu lat na przykładzie małego miasteczka pod ukraińską granicą. Nie mówiąc o zakichanym Przemyślu, gdzie w ciągu 2 godzin spotkały mnie i grupę (w tym dziewczyny) aż trzy nieprzyjemności - zwykła agresja w biały dzień - za parasolkę w różne kolory (przypadek, że mogły skojarzyć się z tęczą - i za to poleciały wyzwiska i kamienie), za kurtkę wojskową z niemiecką flagą tzw. bundeswehrę i chyba za "krzywy chód" po ulicy. Miasto /cenzura/ - choć mówiąc tak na pewno krzywdzę masę porządnych ludzi - i to samo tyczy się opinii o Warszawie. W jej przypadku najgorsi są, jak zwykle, neofici - "warszawiacy" od 10 lat - którzy na zewnątrz chełpią się swoim "warszawiaństwem". Mam kumpli kelnerów w dobrej i rozpoznawalnej knajpie na Pomorzu, opowiadali co nieco ;) Generalnie tzw. hipsterka niezależnie od miejsca pochodzenia to najgorsza wiocha i brak wychowania, także swoich pomiotów.

Jeszcze co do uprzejmości - w Warszawie mogę normalnie złapać kontakt z obcym człowiekiem, uśmiechnąć się, wymienić uprzejmości. A z drugiej strony jestem anonimowy, nie czuję niczyjego wzroku na sobie, mogę czuć się swobodnie. A w takim wygwizdowie 20-tysięcznym na Lubelszczyźnie to tak - twarze ponure, kontaktu zero, a moja żona ma ciągle jakieś akcje typu "a co ta baba tak na mnie się gapi?" - może dlatego, że moja żona chodzi zwykle ubrana cała na czarno. Nawet w sklepach - pchają się, szturchają, takie chamstwo post-PRLowskie. A na drogach popis debilizmu. W mieście zero kumania przepuszczania pieszych czy aut, które chciałyby gdzieś się włączyć. Wloką się, nie ogarniają rond, parkowania, niczego. Za to na prostej, przez wioskę, na zabudowanym, mkną aż się kurzy! Własne dziecko by przejechali i pomyśleli, że kura. Hehe, generalnie jestem krytyczny - jak widać. A wzięło się z obrony wobec nieuzasadnionej wg mnie krytyki Warszawy.

M.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, o 23:41 przez wassermann, łącznie zmieniany 1 raz.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”