Strona 1 z 2
Za co kochamy nasze Insignie
: 6 lis 2016, o 20:25
autor: Bodex
Chej, tak mi do głowy orzyszło.
Mimo wadliwości to Insignia da sie lubić i ma jej w zalet.
Dla mnie :
Piękna linia nadwozia
Zegary Bayer
Doskonała na trasie / autostradzie
Wygodny fotel , nic nie boli nawet po 12 godzinach.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 07:51
autor: profek
Za wygląd,wygodę.Bo jest moja.
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 09:24
autor: kuba89
Za to, że spędzamy dużo czasu razem w garażu

i fakt @Bodex linia nadwozia też jest fajna
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 09:50
autor: lcr
Za ekonomię! Nie no, żart

dla mnie wygodna, służy do codziennej eksploatacji. Nie miałem na szczęście żadnych nieprzyjemności z nią jeszcze. Wszystko robione na czas. No i przedewszystkim, jak już pisali wcześniej - świetna linia nadwozia. Jak się dobrze zadba o samochód to wygląda idealnie.
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 10:13
autor: sezam
Bo ładna, resztę jej wybaczam.... jak już dobiorę się do fajnej sztuki 2.8 V6 to dopiszę że za silnik

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 12:02
autor: bartekbilin
Wygląd, wygoda i niskie spalanie ON
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 12:29
autor: Zierek
W HB po deszczu jak otworzy się klapę bagażnika, to woda ładnie spływa rynienkami, nie wpada do środka

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 13:27
autor: marcin.1987
Za wygląd,
- za fotele Recaro,
- za wygodę podróżowania w długich trasach,
- za niskie spalanie przy takich gabarytach.
Jak poużywam dłużej auta to pewnie jeszcze coś się pojawi

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 17:58
autor: profek
Hm to mówisz że ci woda spływa rynienkami.To musisz mieć inne auto

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 19:18
autor: Bodex
U mnie też , o ile powoli klapę podnoszę to spływa rynienkami
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 7 lis 2016, o 21:05
autor: Zbyszek01
A mnie się podoba to że ponad połowę (wiedza z forum) usterek elektronicznych jest naprawiana odłączeniem aku na 15-20min

Skusiłem się na kupno dla :
1. sylwetki (musiał być HB

)
2. niskie spalanie przy dużej mocy silnika
3. skrzyni automatycznej
Więcej bym wymieniał ale te były jednymi z najważniejszych.
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 27 mar 2017, o 22:19
autor: godiw
Za jej wygląd

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 28 mar 2017, o 11:33
autor: Andrzej
za komfort jazdy, klekot diesla i w moim przypadku bezawaryjność.
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 28 mar 2017, o 18:50
autor: gzandar
Dziś wracając z pracy najpierw poczułem bicie na tarczach (zmienionych 3000km temu) , potem jakiś plastik w desce albo drzwiach zaczął wpadać w wibracje jak wjechałem w jakąś dziurę i powiem szczerze że zaczęło mnie to trochę irytować

Przyszła myśl czy będzie tak jak z Mondeo którego po dwóch latach miałem totalnie dość i myślałem tylko jak się pozbyć...
Poszedłem na rower...
Wracając popatrzyłem jak ładnie wygląda stojąc na podjeździe i z tego wszystkiego poszedłem jeszcze skleić ramkę nawiewu w tunelu którą miałem pęknięta

, a potem jeszcze coś posmarowałem coś przetarłem i jedna to jest coś zupełnie innego, coś sprawia że lubię ten samochód mimo jego wad
A naprawdę można się zakochać sunąc autostradą z 190 na liczniku
Swoja droga nie wiem jak wolno otwieracie te klapy bo mi z reguły zawsze coś nachlapie się do środka i zawsze zastanawiam się co za matoł to zaprojektował

ale fakt cześć wpada w rynienki

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 28 mar 2017, o 22:34
autor: Bodex
Klapę szybko i nic nie chlapnie .
Do 2 lat tez tak myślałem , ale teraz sie zmieniło ,
Przywykłem , a wygląd powala wszystkich.
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 10 maja 2017, o 03:39
autor: marcin.1111
Za to jak trzyma się drogi. Przyklejona do asfaltu. Masa robi swoje.
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 10 maja 2017, o 08:42
autor: R1985
Ze nic przy niej nie robie (oprócz eksploatacji), daje frajde z jazdy, cieszy oko moje i innych

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 10 lip 2017, o 21:25
autor: angel_dark666
Awaryjność, lubie naprawiac i grzebac w niej:):)
Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 10 lip 2017, o 22:09
autor: IBZI
Brak awaryjności, nigdy mnie nie zawiodła

Re: Za co kochamy nasze Insignie
: 10 lip 2017, o 22:13
autor: Ania
...