na zimnym po nocy :
https://www.youtube.com/watch?v=PXS7Xc8gn4Q
i po 2km jazdy (już cisza)
https://www.youtube.com/watch?v=wQhZqZKK8xU
te takie drgania drrrrrrrrr to od chińskiego uchwytu na telefon,ale sam gwizd jest chyba dobrze słyszalny
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuBolek identyczny dzwiek turbo mam, i mam zamiar w serwisie klocic ze tak nie powinno byc,tym bardziej przy tak niskim przebiegu i auto roku nie ma w dodatku.boleknh pisze:Cinek
na zimnym po nocy :
https://www.youtube.com/watch?v=PXS7Xc8gn4Q
i po 2km jazdy (już cisza)
https://www.youtube.com/watch?v=wQhZqZKK8xU
te takie drgania drrrrrrrrr to od chińskiego uchwytu na telefon,ale sam gwizd jest chyba dobrze słyszalny
boleknh pisze:NIe ma problemu.Przy tak małym przebiegu jak u Ciebie i gwarancji napewno bym im nie popuścił.Ja obstawiam że u mnie jest delikatny luz na wirniku ewentualnie któraś łopatka lekko przytarta lub turbina zgubiła wage ,stąd taki gwizd.Generalnie nie jest to jakoś niebezpieczne,dopóki olej nie znika, ale nie ukrywam że przez te pierwsze 2-3km troszke denerwujące.Jakby Ci wmawiali ze ten typ tak ma to poproś o odpalenie demo cara
wojtassss pisze:Taki świst to niezbyt zdrowy. Ja taki miałem w T5 przy przebiegu 250 tys. w sumie był nawet mniejszy niż w u was.
Ciśnij ich o gwarancję.
BTW bolekh na sankach to Ty?
wojtassss pisze:Taki świst to niezbyt zdrowy. Ja taki miałem w T5 przy przebiegu 250 tys. w sumie był nawet mniejszy niż w u was.
Ciśnij ich o gwarancję.
BTW bolekh na sankach to Ty?
Wojtku, jak zamontowałeś te klipsy, podnosiłeś wykładzinę w samochodzie i robiłeś dziurki czy masz takie wkręcane do tapicerki jak np. te:wojtassss pisze:Taki temat. Każdy chyba lubi coś pogrzebać przy aucie. Mniejsze czy większe rzeczy i można się tym podzielić
Ja wczoraj zamontowałem klipsy w tylnych dywanikach, bo co ktoś siedział to miętolił dywanik. Zobaczymy jak się spiszą.
Ladne kola, 19" bedawojtassss pisze:Jakie kołajarecki pisze:Autko wczoraj umyte i czeka na nowe kola