--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Nawigacja Garmin z kamerą cofania

GPS, nawigacja, programy do nawigacji
Regulamin forum
Nie jest dozwolone zamieszczanie ogłoszeń o odpłatnym udostępnianiu danych kartograficznych (map) do nawigacji Opla. Warunki producenta: link
ODPOWIEDZ
flow86

Nawigacja Garmin z kamerą cofania

Post autor: flow86 » 14 maja 2017, o 11:23

Witam wszystkich,
Mam zapytanie o nawigację do auta, wybieram się do Polski i szukam godnej zaufania nawigacji Garmin z informacją o korkach itp. i możliwością podłączenia kamery cofania Garmin BC 30, chodzi mi o to czy ktoś korzystał z takiego rozwiązania ( nawigacja plus w/w kamera ), czy warto inwestować w taką kamerę, czy może lepiej kupić jakąś inna nawigację oraz osobno system kamery cofania. Z góry dziękuje za porady.

bunioopl
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 08:41
Auto: Chevi Orlando
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2012
Miasto: Opole
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Nawigacja Garmin z kamerą cofania

Post autor: bunioopl » 23 maja 2017, o 09:06

Kup sobie najtańszą nawigację na win CE6.0 lub androidzie(tutaj uwaga dobry procesor i sporo ramu przynajmiej 1,5 -2 giga) i instalujesz Automapę. Dla mnie na polskę najlepsza a i tydzień temu w angli dała sobie radę. Co do kamery tosię nie wypowiem bo nie mam jeszcze.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

P405
Zapaleniec
Posty: 3155
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 27 razy

Re: Nawigacja Garmin z kamerą cofania

Post autor: P405 » 24 maja 2017, o 07:28

Na androida masz tomtom go, bardzo logiczne prowadzi i masz wszystkie korki na żywo. Wczoraj testowałem w Niemczech Automatem, Navigon i TomTom Go. TomTom najlepszy.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”