--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

GM77 APLUS Android Sat Nav Kit

GPS, nawigacja, programy do nawigacji
Regulamin forum
Nie jest dozwolone zamieszczanie ogłoszeń o odpłatnym udostępnianiu danych kartograficznych (map) do nawigacji Opla. Warunki producenta: link
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rs79
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 19 lis 2015, o 17:05
Auto: Insignia
Kod silnika: A14NET
Rok produkcji: 2015
Miasto:

GM77 APLUS Android Sat Nav Kit

Post autor: rs79 » 25 kwie 2017, o 07:42

Witajcie,
namierzyłem filmik, gdzie pokazane jest jak działa android w Insignii zintegrowany z oryginalnym radiem IntelliLink900.
Skontaktowałem się z producentem, który przysłał mi nawet instrukcję instalacji. Nazywa się to GM77 APLUS Android Sat Nav Kit. Kosztuje 368 USD + koszt wysyłki 66 USD. Biorąc pod uwagę, że nie jest to jeszcze tragicznie drogo możnaby pokusić się o zakup.
Pytanie - czy ktoś ma taki moduł u siebie w samochodzie lub może komuś instalowął i może się wypowiedzieć jak to działa? Kto może ewentualnie pokusić się o instalację?
Niestety mam samochód, który jeszcze nie załapał się na Android Auto (MY2015), albo chociaż bezprzewodowy screen mirroring, a urządzenie na Androidzie fajnie mieć w samochodzie chociażby do wykorzystywania google maps, które są najlepszymi mapami lub Yanosika. Nie chcę też mieć przylepionego telefonu na szybę tylko maksymalnie wykorzystać duży ekran w samochodzie.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim urządzeniem? Żeby to podłączyć, trzeba rozbebeszać całą deskę i dostać się w okolice ekranu, czy wystarczy zdjąć schowek i podłącza się to we wtyki pod schowkiem?

Dołączam instrukcję instalacji w postaci linku: https://www.dropbox.com/s/ptd5gjtve1pzs ... .pptx?dl=0

Dzięki i pozdrawiam.
R

adi_m
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2017, o 23:05
Auto: 2.0 195 km 4x4 AT
Kod silnika: A20DTJ
Rok produkcji: 2014
Miasto:

Re: GM77 APLUS Android Sat Nav Kit

Post autor: adi_m » 30 gru 2017, o 22:57

Kolego,
czy coś w temacie ruszyłeś ???
Jestem również zainteresowany takim rozwiązaniem i szukam odpowiedniego radia/dokładki
Pozdrawiam
Adrian

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”