--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ASO w Łodzi

VIN, znalezione na allegro itp.
Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4186
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 30 razy

Re: ASO w Łodzi

Post autor: IBZI » 19 sie 2016, o 16:32

norez pisze:O traxie na żeligowskiego można pisać książki. Gatunek horror ;)
A może jakieś konkrety...

aallen

Re: ASO w Łodzi

Post autor: aallen » 3 lis 2017, o 22:25

Serwis Mechaniczny TRAX Łódź to porażka po całości. Nawet nie oskarżam mechaników o brak zaangażowania ale całą "robotę" robią kierownicy. To oni sterują mechanikami jak mają pracować itd. Słyszałem historię i byłem świadkiem jak u mojego zaufanego mechanika pracującego kiedyś w TRAXIe dzwonił kierownik z prośbą o pomoc bo chłopaki nie dają rady. No comment
Serwis Lakierniczy i Blacharski to inna para kaloszy. Zawsze byłem zadowolony a robota była zrobiona fachowo
Tak więc mamy do czynienia z dwoma skrajnym ocenami jednego serwisu i różnych działów. Do mechaniki wracając zawsze coś było nie tak. Przyłapałem ich też osobiście na kłamstwie odnośnie takiej /cenzura/ jak głośnik tylnych drzwi w Astrze. Zapłaciłem za nową wiązke a później się okazało że stara była polutowana. Niby nic ale już o czymś świadczy.
Swoją drogą ciekawi mnie jak to jest że auto mające udokumentowaną historię w ASO jest wiecej warte. Dla mnie wręcz przeciwnie. To od razu zaniża cenę auta wiedząc jacy mechanicy pracują w ASO

wallop
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2017, o 08:40
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: ASO w Łodzi

Post autor: wallop » 11 mar 2018, o 20:18

Witam, czy macie jakiś zaufany warsztat (poza ASO) w Łodzi i okolicach, który mógłby pomóc mi z zawieszeniem flexride? Wyświtla mi się komunikat "sprawdź układ zawieszenia" i poczytałem, że możliwe jest przetarcie lub zaśniedzenie przewodów. Wjechałem na kanał, popatrzyłem ale nic nie widać w temacie.
Zastanawiam się czy znacie godne polecenia miejsce dla tego typu problemu? ASO jest dość drogie ale możliwe, że ostatecznie i tak tam skończe.

Awatar użytkownika
rataj
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 15 maja 2018, o 10:13
Auto: Insignia HB 191KM AT
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: Aleksandrów Łódzki
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: ASO w Łodzi

Post autor: rataj » 24 maja 2018, o 10:00

Gdzie serwisujecie ople w łódzkim? Ja potrzebuję warsztat wystawiający FV, ale nie musi być ekskluzywny. W ASO za wymianę uszczelki smoka w BSP w łodzi krzyknęli 2tyś pln + rozrząd z pompą ~1500pln. Trochę ich fantazja poniosła.... w MIJ na Puszkina 1tyś smok z wymianą oleju i 1200pln rozrząd z pompą. Polecicie gdzieś indziej? O Antoniewie i Zgierzu czytałem - zorientuję się jak tam czasowo,cenowo i fakturowo.

norbi333
Ekspert
Posty: 5124
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 35 razy

Re: ASO w Łodzi

Post autor: norbi333 » 24 maja 2018, o 12:06

To sporo
U mnie przy 4x4 prosili o 1 tyś

pottymouth
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2016, o 15:38
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: ASO w Łodzi

Post autor: pottymouth » 21 lut 2019, o 23:16

Widzę, że temat trochę umarł ale szedł w dobrą stronę. Mam trochę rzeczy do zrobienia w mojej Isi i szukam jakiegoś sprawdzonego warsztatu (Nie Aso:). Autko ma 180k przejechane 2.0 Tubro 4x4 z usterek to mam problem z haldexem i zaświęcił mi się check-engine. Byłem na jednym warsztacie sprawdził i powiedział, że nie widzi tego błędy w komputerze ale generalnie wszystko jest ok... "Jeździć obserwować". W Łodzi mieszkam od niedawna dlatego bardzo proszę o pomoc gdzie mogę zawieźć Isię :-)

Awatar użytkownika
rataj
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 15 maja 2018, o 10:13
Auto: Insignia HB 191KM AT
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: Aleksandrów Łódzki
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: ASO w Łodzi

Post autor: rataj » 22 lut 2019, o 13:13

ja ostatecznie pojechałem na rozrząd i uszczelkę do Włocławka do auto-pasji i tam generalnie zamierzam robić wszystkie "większe" naprawy. Znają silnik i mechanikę auta i ceny mają normalne. Przykładowo za wymianę kompletu rozrządu z pompą i dolnym kołem, uszczelki smoka z tuleją wraz z inspekcją panewek, wszystkich pasków dookoła i jakiegoś łożyska, wymianą oleju i płynu chłodzącego, czyszczenie dolotu i egr zapłaciłem 1750pln. Wszystkie części i płyny ich. Rozrząd bosha-a.
Odległość to raptem ok 100km czyli godzina drogi. Umówiłem się wcześniej na sobotę - pojechałem na 9 i wyjechałem ok 14.

fierev
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2019, o 14:41
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Gdańsk

Re: ASO w Łodzi

Post autor: fierev » 2 gru 2019, o 10:30

Kupując samochod poleasingowy w Łodzi, udałem się do ASO Trax na pakiet weryfikacyjny pojazdu. Panowie mieli problemy z podłączeniem do komputera, z kasowaniem błędów, z dekodowaniem błędów, nie potrafili ocenić z czego błąd może wynikać. Dodatkowo sprawdzili lakier bardzo powierzchownie, nie otwierali drzwi i nie sprawdzali wnęk miernikiem. Co więcej, nie znali wartości lakieru, jaki ma być we wnękach.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”