--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
lgruszkos

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: lgruszkos » 26 lut 2014, o 23:12

Mega... Znam to auto bardzo dobrze i ludzi którzy to robili. Teraz powstaje nowy projekt vw caddy

Hollly

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Hollly » 27 lut 2014, o 11:42

Rozumiem, ze jak mam pełnowymiarowe koło to to nie wejdzie, tak? Nie mam zestawu infinity ale bas by się przydał

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

marcinsobi

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: marcinsobi » 27 lut 2014, o 15:11

jak dla mnie to ten bas to totalna porażka
mój leży w piwnicy i pewnie tam zostanie na zawsze :lol:
mimo ze masz kolo zapasowe to nie ma problemy żeby się zmieścił

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: tomkod » 27 lut 2014, o 15:27

Czy infinity to tylko ten bas czy jakies inne bajery?
Obrazek

marcinsobi

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: marcinsobi » 7 mar 2014, o 10:55

inne głośniki i wzmacniacz
i emblematy na siatkach tapicerki drzwi

-- 7 mar 2014, o 10:55 --

http://www.blocket.se/vastmanland/Audi_ ... ?ca=20&w=3
coś dla konesera
kiedyś taka miałem ale zabrali bo numery przebijane :(

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 7 mar 2014, o 22:56

Już myślałem, że ta S1 już przepadła. Ale widzę, że dostała nowy silnik, albo chociaż podzespoły. Parę lat temu miała 560 KM, więc pewnie teraz ma "trochę więcej" ;) Cena też jest na szczęście sympatyczna.

-- 7 mar 2014, o 22:56 --

http://allegro.pl/opel-insignia-oryg-ko ... 91507.html
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

macsik

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: macsik » 12 mar 2014, o 19:17

Pokrowce na opony ori (roz. 14-18", szerokość max. 245mm) - komplet 85,68 zł brutto.
http://sklep.dixi-car.pl/pokrowce-opony ... -6957.html
Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, o 19:59 przez macsik, łącznie zmieniany 1 raz.


Hollly

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Hollly » 12 mar 2014, o 22:19

Kurcze....dylemat. Chipowac nie chcę a o boxach różne legendy chodzą. Ale parę KM by się przydało więcej :D

lgruszkos

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: lgruszkos » 14 mar 2014, o 21:57

Zawsze możesz sprzedać...jak nie spełni twoich oczekiwań

-- 14 mar 2014, o 21:55 --

http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-op ... 21196.html w dobrej cenie

-- 14 mar 2014, o 21:57 --

http://allegro.pl/felgi-insignia-opel-8 ... 80809.html koła też w dobrej cenie

Cobra

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Cobra » 15 mar 2014, o 08:38

lgruszkos pisze: -- 14 mar 2014, o 21:55 --

http://allegro.pl/nakladki-na-pedaly-op ... 21196.html w dobrej cenie
Te nakładki wydają mi się trochę "wieśniackie", widać jak są zamontowane to guma wystaje po bokach, kiepska podróba. Pewnie montuje się na jakiś klej lub silikon na oryginalne gumy :? Na pewno nigdy bym tego nie założył do Insigini.

lgruszkos

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: lgruszkos » 17 mar 2014, o 07:53

Jakby ktos szukał , to całkiem niezła cena za najbogatszą wersję ISI
http://otomoto.pl/opel-insignia-opc-325 ... 27363.html

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: Alex » 25 mar 2014, o 13:14

Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

evolution1
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 15:10
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2018
Miasto: Zabrze
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, tablica, itp

Post autor: evolution1 » 7 kwie 2014, o 07:15




legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: legend66 » 26 kwie 2014, o 20:25


kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: kicaj » 29 kwie 2014, o 21:47

Na eBay sporo ofert ale można samemu zrobić z rurki zdaje się fi 8

Sent from mobile.

bloodrayne

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: bloodrayne » 6 maja 2014, o 14:56

Jak ktoś ma nadmiar wolnych środków :D

http://allegro.pl/fotele-kanapa-opel-in ... 52779.html

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Alex » 8 maja 2014, o 23:33

Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”