--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Koła bez czujników ciśnienia

ODPOWIEDZ
yushkevich

Koła bez czujników ciśnienia

Post autor: yushkevich » 13 mar 2017, o 11:23

Szanowni koledzy,
Od kilku dni jestem posiadaczem Insigni (14 r polift) która posiada 16 calowe stalowe felgi z czujnikami ciśnienia. Kupiłem oryginalne alu 18 cali z oponami które nie posiadają czujników ciśnienia. Planuje na dniach przełożyć koła i mam pytanie. Czy po przełożeniu będzie cały czas widniał błąd komputera ? nie zależy mi na funkcji mierzenia ciśnienia nie chciałbym również mieć permanentnie widocznego błędu. Proszę o informację czy ktoś z Was wie jak zachowa się auto po przełożeniu na koła bez czujników :).

Awatar użytkownika
Gregs
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: 2 lut 2017, o 19:40
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Koła bez czujników ciśnienia

Post autor: Gregs » 13 mar 2017, o 11:53

Po 2-3 informacjach na wyświetlaczu powinien komunikat zniknąć. Komputer rozpozna koła jako zimowe.
Tu masz opisane: viewtopic.php?f=22&t=533&start=20#p20206

yushkevich

Re: Koła bez czujników ciśnienia

Post autor: yushkevich » 13 mar 2017, o 12:40

dzięki za odpowiedź, zmieniam zatem koła na letnie i zobaczę co się wydarzy :) :)

-- 26 mar 2017, o 00:05 --

Gdyby ktoś miał taką sytuacje jak ja - niestety nic nie znika, było potrzebne dokupienie czujników ciśnienia.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Felgi i opony”