Generalnie na wstępie powiem, że ostatnio spodobały mi się alufelgi u jednego z posiadaczy Insigni w kolorze czarnym
Moja insignia:

i alusy jak widać:

Chciałbym znać waszą opinię, jak by wyglądały te alusy w kolorze czarnym malowane proszkowo pod ten kolor auta?
Widzieliście gdzieś, kiedyś coś takiego? Polecacie, czy raczej oszpecę tylko te felgi?
Te wyżej są letnie, na zimę mam coś takiego:

Może zamiast te na oponach letnich, zimowe alu pomalować na czarno?
Dla jasności letnie 18', zimowe 17'

