--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Malowanie proszkowe felg

ODPOWIEDZ
AydeeN
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 10 paź 2016, o 19:44
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Malowanie proszkowe felg

Post autor: AydeeN » 19 gru 2016, o 20:29

Witam.
Generalnie na wstępie powiem, że ostatnio spodobały mi się alufelgi u jednego z posiadaczy Insigni w kolorze czarnym :)
Moja insignia:
Obrazek

i alusy jak widać:
Obrazek

Chciałbym znać waszą opinię, jak by wyglądały te alusy w kolorze czarnym malowane proszkowo pod ten kolor auta?
Widzieliście gdzieś, kiedyś coś takiego? Polecacie, czy raczej oszpecę tylko te felgi?

Te wyżej są letnie, na zimę mam coś takiego:
Obrazek
Może zamiast te na oponach letnich, zimowe alu pomalować na czarno?


Dla jasności letnie 18', zimowe 17'

Awatar użytkownika
flcn
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 10 cze 2015, o 00:14
Auto: ST Cdti
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: LDZ

Re: Felgi 18' insignia oryginalne - malowanie proszkowe

Post autor: flcn » 19 gru 2016, o 21:03

Wg mnie czarne do Twojego auta to przesada. Coś w stylu chrome Shadow albo hyper silver będzie lepsze. Przykłady masz u chłopaków, którzy mnie robili : https://m.facebook.com/metalhunterspl/?locale2=pl_PL

Ja zrobiłem chrome Shadow i jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

AydeeN
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 10 paź 2016, o 19:44
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Felgi 18' insignia oryginalne - malowanie proszkowe

Post autor: AydeeN » 19 gru 2016, o 21:21

Mógłbyś podrzucić zdjęcie, jak to u Ciebie wygląda :D ?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Felgi i opony”