--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuHamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
- maly2sa8210
- Użytkownik
- Posty: 228
- Rejestracja: 22 gru 2015, o 08:13
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A28NET
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Lomianki
- Otrzymał piwo: 1 raz
Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
pytanie mam panowie czy do mojego układu hamulcowego trw 337 mm podejdą felgi strukturalne 17" bo chciałbym na zimę kupić , i czy nawet jak sie zmieszczą to czy nie bedą sie grzały bo jak widziałem insie na standardowych hamulcach na tych felgach to za dużo miejsca tam nie bylo...
-
Bodex
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Ja mam takie seryjnie i mam felgi 17 na zimę , są do sprzedania .
W dziale sprzedaję
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
W dziale sprzedaję
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Pod salonem Opla widziałem 2 lata w zimie temu "auto szefa" - poliftowe 2.0T właśnie z hamulcami 337mm TRW (takimi jak miało 2.8T V6 przed liftem), posadzone na 17" felgach strukturalnych. Tarcza z zaciskiem optycznie wypełnia całą felgę z przodu. Felgi nie miały założonych kołpaków, nie wiem czy celowo. Technicznie, jak widać, mechanicy zrobili taką kombinację. Optycznie wyglądało to fatalnie 
Ale istnieje w Polsce grupa aut z tymi hamulcami, na felgach 17" strukturalnych (z kołpakami) - policyjne oznakowane i nieoznakowane wideorejestratory z Łódzkiego i Lubelskiego (tylko tam trafiły kolejne sztuki poliftowe 2.0T - FWD i 4x4). Powoli nie jeżdżą, bo służą do ganiania po drogach, a jak widać funkcjonują z takim setupem kół.
M.
Ale istnieje w Polsce grupa aut z tymi hamulcami, na felgach 17" strukturalnych (z kołpakami) - policyjne oznakowane i nieoznakowane wideorejestratory z Łódzkiego i Lubelskiego (tylko tam trafiły kolejne sztuki poliftowe 2.0T - FWD i 4x4). Powoli nie jeżdżą, bo służą do ganiania po drogach, a jak widać funkcjonują z takim setupem kół.
M.
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Ja chce kupic zaciski i jarzma 337 a nigdzie nie ma
(((
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bodex
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Czasem z dawcy kupisz cały MC phersonz piastą .
Lub nawet całe sanki z kołami
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Lub nawet całe sanki z kołami
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Liczba dawców może być ograniczona. Kolega pisze, że ma przedliftowe V6. Tam było zawieszenie McPherson, owszem. Tyle że takich dawców jest bardzo niewiele - rzadko spotykana wersja. Hamulce TRW nie występowały przed liftem w innej wersji silnikowej.
Uwaga na poliftowe hamulce z 2.0T. Tam są takie same TRW, ale tam nie ma już McPhersona, tylko sportowe zawieszenie z OPC, tak więc zamiana może się nie udać.
M.
Uwaga na poliftowe hamulce z 2.0T. Tam są takie same TRW, ale tam nie ma już McPhersona, tylko sportowe zawieszenie z OPC, tak więc zamiana może się nie udać.
M.
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
@wassermann dobrze, ze o tym wspomniałeś bo moje poszukiwania opierały sie rownież na poliftowej 2.0T. Czyli do przedlifotwej 2.0T tylko przedlifotwej 2.8 V6?
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Nie zrozumiałem o co dokładnie pytasz, ale rozpiszę dla porządku:
- 2.8 V6 (tylko przedlift) - hamulce TRW 337 mm i zawieszenie tradycyjne
- 2.0T (przedlift) - hamulce 321 mm i zawieszenie tradycyjne
- 2.0T (polift) - hamulce TRW 337 i zawieszenie przednie HiPer Strut (OPC) - w wersjach 4x4
takie jest wyposażenie seryjne.
Nie wiem czy 2.0T poliftowe przednionapędowe ma również kolumny HiPer Strut. Na pewno ma je wersja z 4x4 i FlexRide. Teraz pogrzebałem, i chyba poliftowe 2.0T FWD ma TRW i zwykłego McPhersona. Sorry, że zamieszałem, możesz szukać dalej. Nie skojarzyłem, że 2.0T FWD może mieć inne kolumny niż 4x4.
Ponadto zdarzają się egzemplarze doposażone w zestaw HiPer Strut + Brembo 355 mm, który za dopłatą 10k PLN można było to nabyć np. do BiTurbo CDTI.
M.
- 2.8 V6 (tylko przedlift) - hamulce TRW 337 mm i zawieszenie tradycyjne
- 2.0T (przedlift) - hamulce 321 mm i zawieszenie tradycyjne
- 2.0T (polift) - hamulce TRW 337 i zawieszenie przednie HiPer Strut (OPC) - w wersjach 4x4
takie jest wyposażenie seryjne.
Nie wiem czy 2.0T poliftowe przednionapędowe ma również kolumny HiPer Strut. Na pewno ma je wersja z 4x4 i FlexRide. Teraz pogrzebałem, i chyba poliftowe 2.0T FWD ma TRW i zwykłego McPhersona. Sorry, że zamieszałem, możesz szukać dalej. Nie skojarzyłem, że 2.0T FWD może mieć inne kolumny niż 4x4.
Ponadto zdarzają się egzemplarze doposażone w zestaw HiPer Strut + Brembo 355 mm, który za dopłatą 10k PLN można było to nabyć np. do BiTurbo CDTI.
M.
- kuba89
- Zapaleniec
- Posty: 1326
- Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
- Auto: Insignia 2.0 T 4x4
- Kod silnika: A20NHT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Berlin
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Zabrakło jednego wyrazu w mojej wypowiedzi żebyś mnie zrozumiał. --> od
Ale takie uroki pisania na telefonie
szkoda tez, ze sprzedawcy nie piszą dokładnie co to za rodzaj zacisku a i zdjecia sa z D*** :/
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4618
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Bo sprzedawcy bardzo często sami nie wiedzą co sprzedają niestety. Jeśli sam się nie orientujesz, to łatwo wtopić, bo zwrotów nie chcą przyjmować. Szczególnie przy hamulcach zalecam daleko idąca ostrożność. Może napisz na Forum, w dziale "kupię", jest szansa, że trafi się ktoś zorientowany w temacie.
-
marcin.1987
- Zapaleniec
- Posty: 1001
- Rejestracja: 20 maja 2016, o 10:40
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Gdańsk
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Jest na forum jedna osoba, która handluje częściami do Opla i zna się na temacie. Pewnie wiadomo o kogo chodzi, ale żeby nie było, że go reklamuję to jak ktoś zainteresowany to na pewno znajdzie, bo kilkukrotnie był już wspominany w innych tematach lub podam namiar na PW.
-
graboś
- Nowicjusz
- Posty: 26
- Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:29
- Auto: Insignia ST SE NAV
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
Re: Hamulce trw 337 a felgi strukturalne 17"
Temat leciwy,ale moze komus sie przydac
Na AUTODOC maja nowe zaciski TRW 337 tyle ze gole bez jarzma
Aktualnie cos kolo 400zl za sztuke i do tego mozna dostac jakis zwrot kasy jak im odeslesz swoje stare w ramach recyklingu,ale oczywiscie nie musisz
Nie wiem jak w PL ale w UK wysylka przy zamowieniu od 100F w gore jest gratis
https://www.autodoc.pl/trw/2184613
https://www.autodoc.pl/trw/2184612
Na AUTODOC maja nowe zaciski TRW 337 tyle ze gole bez jarzma
Aktualnie cos kolo 400zl za sztuke i do tego mozna dostac jakis zwrot kasy jak im odeslesz swoje stare w ramach recyklingu,ale oczywiscie nie musisz
Nie wiem jak w PL ale w UK wysylka przy zamowieniu od 100F w gore jest gratis
https://www.autodoc.pl/trw/2184613
https://www.autodoc.pl/trw/2184612
Ostatnio zmieniony 2 gru 2017, o 13:02 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

