-- 19 maja 2016, o 04:35 --
A jak pytałeś o autko to: VW Golf Mk7 Lighttron
-- 19 maja 2016, o 13:56 --
https://www.google.pl/search?q=Lighttro ... I8QZpfM%3A
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSa to felgi z F01 i mają otwór centrujący 72,6mmSzymon pisze:Są od BMW: 8,5Jx19, ET25
Nie wiem jaki jest "otwór centrujący"
kmy pisze: w BMW są dwa rozmiary 72,6 oraz 66,1
Ludzie nie wypisujcie takich farmazonów.Simonni pisze:moje z X6 mają 2 rozmiary 71,1 na przodzie i 72,6 tył
Dokładnie tak jest, jest to mocno indywidualna sprawa.Alex pisze:Pytanie tylko, jak Ty to odbierzesz ?

Spokojnie można przechodzić.U żony na lato są R19,a na zimę R17 i właściwie nie odczuwam różnicy w komforcie.ble pisze:Witam,
może głupie pytanie, ale kupuję Insignie na 18" dla mnie trochę zbyt miękko, myśle o 20". Tylko pytanie czy ktoś przerzucał się z 18 na 20"? Jak wrażenia?