--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Felgi 20"

Skysplif

Re: Alu 19'

Post autor: Skysplif » 4 sty 2016, o 21:24

Pokażcie gwiazdy pany żebym wiedział o czym mowa.

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Alu 19'

Post autor: Engine » 4 sty 2016, o 21:27

O te chodzi (dokładnie takie zakupiłem zamiast 20") :
1002544%201.jpg
Insignia-mocy-opel-insignia_publikacje-32593-2-640-480.jpg
03-Insignia19Inch.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Alu 19'

Post autor: KaMYk » 4 sty 2016, o 21:33

@Skysplif to zerknij jeszcze na moje, RC17 Brock, dla porównania :)

http://www.insignia-club.pl/viewtopic.p ... 160#p53943

Obrazek

-- 4 sty 2016, o 22:40 --

@Engine, no chyba jednak bym się nie zamienił :) 8-)

Skysplif

Re: Alu 19'

Post autor: Skysplif » 4 sty 2016, o 21:51

I jedne i drugie fajne , @kmy Twoje chyba mniej spotykane

Awatar użytkownika
kozak
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 25 lis 2015, o 20:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wrocław

Re: Felgi 20"

Post autor: kozak » 2 kwie 2016, o 20:00

jak wam sie jezdzi na 20tkach ? moje są w drodze do mnie i się zastanawiam czy nię będzie za twardo ;)

Awatar użytkownika
MiszaElk
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
Auto: ASTRA J COSMO AT
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ełk

Re: Felgi 20"

Post autor: MiszaElk » 2 kwie 2016, o 20:21

Jak są w drodze, to za późno ;-) Musi być dobrze :-)

Awatar użytkownika
kozak
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 25 lis 2015, o 20:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wrocław

Re: Felgi 20"

Post autor: kozak » 2 kwie 2016, o 20:21

kupiłem w dobrej cenie ;) grzech było nie wziąć ;)

Rafał

Re: Felgi 20"

Post autor: Rafał » 2 kwie 2016, o 21:45

Ja mam 20 i jest super... :D
Nie wymieniłbym na mniejsze choć na początku czyli 3 tyg temu miałem takie plany

Awatar użytkownika
radkor
Użytkownik
Posty: 721
Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Felgi 20"

Post autor: radkor » 3 kwie 2016, o 22:00

kozak pisze:jak wam sie jezdzi na 20tkach ? moje są w drodze do mnie i się zastanawiam czy nię będzie za twardo ;)
Odkąd naprawiłem FlexRide to jest bardzo dobrze. Aż dziwnie miękko...

Awatar użytkownika
kozak
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 25 lis 2015, o 20:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wrocław

Re: Felgi 20"

Post autor: kozak » 11 kwie 2016, o 10:35

ja mam zwykłe zawieszenie, wrażenia po kilkuset km, troszke bardziej twardo niż na zimowych 18tkach, i czuć wage kół, już tak się nie odpycha jak na 18tkach ;)
teraz przydałoby sie wrzucić dystans ]:->

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Felgi 20"

Post autor: Engine » 11 kwie 2016, o 10:54

Wrzucaj wrzucajObrazekbez dystansu nie ma lansu :D

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
kozak
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: 25 lis 2015, o 20:43
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wrocław

Re: Felgi 20"

Post autor: kozak » 11 kwie 2016, o 14:02

przy 20" dystans przód 20mm tył 25mm ?

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Felgi 20"

Post autor: Engine » 11 kwie 2016, o 14:03

20mm bym polecał. Kolega z forum Nika zakładał i ma na tyle 25mm i jest zadowolony ;) także jak chcesz ;) na przód na pewno nie więcej niż 20mm.

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Adrian_Bor

Re: Felgi 20"

Post autor: Adrian_Bor » 12 kwie 2016, o 20:22

te 20 są piękne, robią niezłą robotę w aucie, moim zdaniem najładniejsze, szkoda tylko że na olx są poniszczone i spory koszt renowacji, co już nie jest opłacalne z tego co się orientuję to one są dwukolorowe w oryginale

Avexx

Re: Felgi 20"

Post autor: Avexx » 12 kwie 2016, o 21:20

czy rozsądnie jest jeździć na secie 245/30/20 z przodu , 245/35/20 z tyłu? Pytam bo widziałem taką Isię o:o

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Felgi 20"

Post autor: Alex » 12 kwie 2016, o 21:52

A co w tym dziwnego ? Chce ktoś jeździć na dwóch rozmiarach, to jego sprawa.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Felgi 20"

Post autor: Engine » 12 kwie 2016, o 23:00

Jeśli komuś się podoba, że koła z przodu są mniejsze niż z tyłu to kto mu zabroni :D

Awatar użytkownika
radkor
Użytkownik
Posty: 721
Rejestracja: 13 lip 2015, o 22:24
Auto: Mondeo Mk4 2.2 220KM
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2011
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Felgi 20"

Post autor: radkor » 13 kwie 2016, o 00:16

Ale to chyba ESP wyrzuci od razu błąd przez różną prędkość obrotową kół przy jeździe na wprost?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Felgi 20"

Post autor: Engine » 13 kwie 2016, o 06:33

Mówisz? A jak jest jedna opona bardziej zdarta od drugiej to ESP się nie powinno włączać? Jest jakiś margines błędu czy jak to działa? :)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Felgi 20"

Post autor: norbi333 » 13 kwie 2016, o 07:03

Nie wyrzuci błędu.Jeździłem zimą przez dwa dni z jednym kołem R19 i 3 R17.
Nic nie wyrzucało

-- 13 kwi 2016, o 07:04 --

Swego czasu jechałem vectrą na flaku 30 km o również zero błędów

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Felgi i opony”