Celna obserwacja. U mnie tylne-prawe było problemem. Ale niedawno doszło tylne-lewe, a nawet jedno z przednich. Faktycznie kumulacja błędów nastąpiła dwa razy, oba dni były jak na nasze warunki wręcz ekstremalnie upalne, a ciśnienie w oponach wynosiło ok. 3 bar (dopompowane na obciążenie+autostradę, do tego rozgrzane od jazdy w upale). Czujniki się nie "kończą", u mnie ten babol po raz pierwszy wyskoczył jeszcze przed przekroczeniem 1000 km na liczniku przebiegu w nowym aucienorbi333 pisze:U mnie to samo jest w jednym tylnym kole.Jak upał to potrafi gubić odczyt.
M.

