Robert KOTYCKI pisze:
nie na darmo chłopaki z forum nadali cie ksywę wujek dobra rada

.
Jeszcze się spotkałem z określeniem : filozof chłopski - bawcie się dobrze chłopaczki .
Nie będę tego komentował, nie zniżę się do twojego poziomu, to świadczy o tobie tylko i twoich kolegach.
To jest forum tematyczne ,a post o oponach i pisze się o oponach merytorycznie , a nie wyrażanie swoich myśli - zapisz sie na forum filozoficzne .
Jak narazie zrobiłeś OT i łamiesz regulamin forum, to nie jest FB.
Myślę ,że @Pulcia (Jarek) nie miał nic złego na myśli nikt osobistych wycieczek nie zamierza do ciebie robić

napisał od serca i tyle jako użytkownik.
Nie pisałem tego z myślą tylko o nim.
A skoro już @Plucia :
-Goodear bedzie się rozwarstwiał? a Nexen czy inny szajs już ok i nie bedzie ?
A słyszałeś ostatni raport ile to milinów Euro stracili w zeszłym roku na podrabianych oponach ?
bo to właśnie takie będą się rozwarstwiać.
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka