--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Domykanie szyb

ODPOWIEDZ
norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Domykanie szyb

Post autor: norbi333 » 24 maja 2014, o 15:12

Jak w temacie.Przy fabrycznym alarmie w VC ,gdy miałem szyby otwarte i zaczął padać deszcz to auto samo zamykało szyby.Niestety Insignia tego nie potrafi.Normalne czy u mnie coś nie tak?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, o 10:02 przez yerry, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ciężko wykonać edycję i dopisać brakujące R w temacie?

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: ALAM

Post autor: cz@rny » 24 maja 2014, o 19:43

U mnie też tak jest :(

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: ALAM

Post autor: wojciechhh » 25 maja 2014, o 12:36

InsIgnia to krok wstecz, jeżeli chodzi o takie bajery, porównuje z astra h

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 25 maja 2014, o 12:36 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jeździsz InsIgnią nie InsYgnią

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Alarm

Post autor: golywojtek » 10 wrz 2014, o 20:05

U mnie dzisiaj padało i sprawdziłem...
... też nie działa :x

ksishu12

Re: Alarm

Post autor: ksishu12 » 11 wrz 2014, o 08:33

wojciechhh pisze:InsIgnia to krok wstecz, jeżeli chodzi o takie bajery, porównuje z astra h

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Kiedyś dziecko nie zamknęło mi drzwi: ja byłem z drugiej strony samochodu. Alarm włączyłem i poszedłem sobie (zero reakcji alarmu).
Jakie było moje przerażenie gdy po powrocie zobaczyłem szeroko otwarte drzwi. ]:->

luki21

Re: Domykanie szyb

Post autor: luki21 » 10 lis 2014, o 20:42

Czy ktoś montował domykanie szyb z pilota? U mnie tego nie ma...

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Domykanie szyb

Post autor: Luki » 11 lis 2014, o 06:56

Jaka posiadasz wersje wyposażenia?

luki21

Re: Domykanie szyb

Post autor: luki21 » 11 lis 2014, o 11:27

Edition + kilka dodatków ponad.

lgruszkos

Re: Domykanie szyb

Post autor: lgruszkos » 25 lis 2014, o 14:32

Nie masz modułu domykania szyb...też tego nie mam

dziadziol6
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 19:53
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: dziadziol6 » 5 lip 2016, o 20:28

huki1 pisze:otwierania szyb z kluczyka
Pytanie czy idzie zrobić by przy normalnym zamknięciu z pilota szyby się automatycznie zamykały a nie przy przytrzymaniu guzika na pilocie?

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Putridum » 6 lip 2016, o 13:52

Dołączam do pytania przedmòwcy

Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Paweł Pablo
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:23
Auto: Insignia A ST FL
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2017
Miasto: Wyrzysk/Piła/Wielkopolska
Postawił piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Paweł Pablo » 6 lip 2016, o 18:36

Mam tylko przednie szyby elektryczne i nie działa u mnie otwieranie ,zamykanie szyb z pilota można to jakoś włączyć?

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3485
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=1580&start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 28 razy
Otrzymał  piwo: 41 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Zbyszek01 » 6 lip 2016, o 19:06

Spróbuj na dwa przyciśnięcia, za drugim razem trzymaj długo. Może zadziała?
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Alex » 6 lip 2016, o 19:12

Muszą być wszystkie szyby elektryczne żeby to zadziałało. Nie wiem czy również nie zależy to, od modułu fotela czy coś w ten deseń. Od tak sobie, nie da się tej funkcji włączyć.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp

Post autor: Putridum » 7 lip 2016, o 10:18

Tylko z tym że pytanie było odnośnie automatycznego zamykania szyb po zamknięciu drzwi a nie po zamknięciu i przytrzymaniu guzika pilota, swoją drogą miałem coś takiego w VB - po zamknięciu drzwi szyby zamykały się automatycznie, żeby to działało trzeba było zrobić zworkę na kablach po lewej stronie koło kierowcy.

Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Domykanie szyb

Post autor: Alex » 7 lip 2016, o 10:37

Odpowiadałem na post pablopila78.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Ping
Klubowicz
Posty: 2825
Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
Auto: Insignia ST / MY2011
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: W-wa
Otrzymał  piwo: 146 razy
Kontakt:

Re: Domykanie szyb

Post autor: Ping » 21 wrz 2016, o 20:46

Dzisiaj dotarł do mnie moduł który robi:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R64wmqt ... e=youtu.be[/youtube]


Szkoda że nie składa też lusterek.

Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Posty: 907
Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
Auto: ST 160HP
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Domykanie szyb

Post autor: Dan » 21 wrz 2016, o 20:51

Magic window?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Ping
Klubowicz
Posty: 2825
Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
Auto: Insignia ST / MY2011
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: W-wa
Otrzymał  piwo: 146 razy
Kontakt:

Re: Domykanie szyb

Post autor: Ping » 21 wrz 2016, o 20:54

Hmmmmmm????
Co masz na myśli?

Awatar użytkownika
elfiasty
Użytkownik
Posty: 522
Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Olsztyn
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Domykanie szyb

Post autor: elfiasty » 21 wrz 2016, o 21:07

A to nie masz domykania fabrycznie zamontowanego ? Szczerze mówiąc to otwieranie szyb to jak dla mnie średnio przydatna funkcja.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”