--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuDomykanie szyb
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Domykanie szyb
Jak w temacie.Przy fabrycznym alarmie w VC ,gdy miałem szyby otwarte i zaczął padać deszcz to auto samo zamykało szyby.Niestety Insignia tego nie potrafi.Normalne czy u mnie coś nie tak?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, o 10:02 przez yerry, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Ciężko wykonać edycję i dopisać brakujące R w temacie?
Powód: Ciężko wykonać edycję i dopisać brakujące R w temacie?
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: ALAM
InsIgnia to krok wstecz, jeżeli chodzi o takie bajery, porównuje z astra h
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 25 maja 2014, o 12:36 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jeździsz InsIgnią nie InsYgnią
Powód: Jeździsz InsIgnią nie InsYgnią
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
-
ksishu12
Re: Alarm
Kiedyś dziecko nie zamknęło mi drzwi: ja byłem z drugiej strony samochodu. Alarm włączyłem i poszedłem sobie (zero reakcji alarmu).wojciechhh pisze:InsIgnia to krok wstecz, jeżeli chodzi o takie bajery, porównuje z astra h
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Jakie było moje przerażenie gdy po powrocie zobaczyłem szeroko otwarte drzwi.
-
dziadziol6
- Forumowicz
- Posty: 83
- Rejestracja: 10 kwie 2016, o 19:53
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Pytanie czy idzie zrobić by przy normalnym zamknięciu z pilota szyby się automatycznie zamykały a nie przy przytrzymaniu guzika na pilocie?huki1 pisze:otwierania szyb z kluczyka
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Dołączam do pytania przedmòwcy
Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka
Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka
- Paweł Pablo
- Użytkownik
- Posty: 216
- Rejestracja: 31 sty 2016, o 11:23
- Auto: Insignia A ST FL
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Wyrzysk/Piła/Wielkopolska
- Postawił piwo: 2 razy
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Mam tylko przednie szyby elektryczne i nie działa u mnie otwieranie ,zamykanie szyb z pilota można to jakoś włączyć?
- Zbyszek01
- Klubowicz
- Posty: 3485
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
- Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=1580&start=280
- Miasto: DZA
- Postawił piwo: 28 razy
- Otrzymał piwo: 41 razy
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Spróbuj na dwa przyciśnięcia, za drugim razem trzymaj długo. Może zadziała?
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Muszą być wszystkie szyby elektryczne żeby to zadziałało. Nie wiem czy również nie zależy to, od modułu fotela czy coś w ten deseń. Od tak sobie, nie da się tej funkcji włączyć.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Znalezione na allegro, ebay, olx, itp
Tylko z tym że pytanie było odnośnie automatycznego zamykania szyb po zamknięciu drzwi a nie po zamknięciu i przytrzymaniu guzika pilota, swoją drogą miałem coś takiego w VB - po zamknięciu drzwi szyby zamykały się automatycznie, żeby to działało trzeba było zrobić zworkę na kablach po lewej stronie koło kierowcy.
Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka
Palnięte z mojego BlackBerry Q10 przy użyciu Tapatalka
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Domykanie szyb
Odpowiadałem na post pablopila78.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
- Ping
- Klubowicz
- Posty: 2825
- Rejestracja: 20 cze 2016, o 14:18
- Auto: Insignia ST / MY2011
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: W-wa
- Otrzymał piwo: 146 razy
- Kontakt:
Re: Domykanie szyb
Dzisiaj dotarł do mnie moduł który robi:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R64wmqt ... e=youtu.be[/youtube]
Szkoda że nie składa też lusterek.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R64wmqt ... e=youtu.be[/youtube]
Szkoda że nie składa też lusterek.
- elfiasty
- Użytkownik
- Posty: 522
- Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Olsztyn
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Domykanie szyb
A to nie masz domykania fabrycznie zamontowanego ? Szczerze mówiąc to otwieranie szyb to jak dla mnie średnio przydatna funkcja.

