--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Interfejs diagnostyczny OP-COM

ODPOWIEDZ
jstrozik
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: jstrozik » 19 cze 2015, o 20:09

Odnośnie interfejsu MAXIECU.
Zadałem pytanie na stronie producenta czy można za jego pomocą zmieniać jakieś ustawienia (np. rozszerzenie komputera). Otrzymałem odpowiedź:
"Witam
Obecna wersja nie posiada możliwości kodowania modelu insignia."
I tyle!

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: fuli » 24 cze 2015, o 22:04

Op-comem ori czy klonem będę w stanie podpatrzeć na żywo temperatury z czujników: na katalizatorze, wylot spalin, temp dpf, stan nasycenia ? Bo mój elm pokazuje tylko czujnik na katalizatorze. Kolego P405 sprzedajesz jeszcze te op-comy ? Jakie ceny ?
I jeszcze jedno pytanie. Jakie są maksymalne temperatury dozwolone spalin, na katalizatorze czy na dpfie ? Widziałem ze podczas wypalania na kato sięgało 640 C. Tyle jestem w stanie osiągnąć przy ostrym przyspieszaniu, tylko zastanawia mnie jak długo można utrzymywać taka temperature, bez poważniejszych konsekwencji, wiadomo że średnio przy wypalaniu to ok 10 minut.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

marus78

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: marus78 » 5 lip 2015, o 08:14

witam czy ktoś już miał problem z op-com w systemie windows7 ? otóż nilem ze sterownikiem. nie mogę zainstalować sterowników mimo że wyłączyłem cyfrowy zapis, non top wyskakuje błąd, sprzęcik wymieniłem i na nowym to samo 1 odpalenie działał a za drugim już problem ze sterownikiem. dodam ze sprzęt zwrócony do nadawcy działa u niego a mnie ani jeden ani drugi.
proszę o podpowiedzi.

-- 5 lip 2015, o 09:15 --

dodam ze op-coma kupiłem od P405 i tak samo rozkłada ręce

Awatar użytkownika
Silv3r
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 21:25
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wałbrzych
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: Silv3r » 6 lip 2015, o 16:23

Czy OpCom jest w stanie zaprogramować wtryski?

Awatar użytkownika
Dan
Użytkownik
Posty: 907
Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
Auto: ST 160HP
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 13 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: Dan » 6 lip 2015, o 16:29

Tak, natknąłem się na tę opcję, nie programowałem bo nie było takiej potrzeby więc rezultat programowania nie jest mi znany ale jak juz wspomniałem możliwość jest. Daj znać czy programowanie sie powiodło czy nie.

Wysłane przez tapatalk

Awatar użytkownika
Silv3r
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 21:25
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wałbrzych
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: Silv3r » 6 lip 2015, o 21:26

Sprawdzałeś na klonie czy ori OpComie?
Kolega potrzebuje zaprogramować wtryski w Merivie i nie wiem czy się za to zabierać (mam klona)...

marus78

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: marus78 » 8 lip 2015, o 03:16

Silv3r w merivie po włożeniu wtrysków i przejechaniu paru kilometrów samo powinny się zaprogramować

frembud
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 21 lut 2015, o 07:13
Auto: sport tourer 160KM
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

op-com bloki pomiarowe

Post autor: frembud » 8 lip 2015, o 10:54

jako że op-com 1,45 i vaux-com 120309a jest na wyposażeniu większości forumowiczów, proszę o informację co ciekawego z parametrów auta i w której zakładce udało wam się zbadać (bo chyba jak większość mam problemy z tłumaczeniem technicznego ). proponuję o podanie warunków pomiaru, tj
-rocznik auta
-clon czy ori
-na zimnym czy ciepłym
-zgaszony czy odpalonu
-na postoju czy w ruchu
-itp
najlepiej zdjęcie lub szczegółowy opis (jesli ktoś mógłby podać dane optymalne.
Oczywiście najważniejszy jest silnik.

lukasz8484
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 7 mar 2015, o 20:38
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: lukasz8484 » 10 lip 2015, o 12:26

witam serdecznie forumowiczów pisze do tych którzy maja op coma clona czy jak robicie u siebie kasowanie błędów wszystkich z listy gdzie sa wszystkie uklady samochodu silnik radio itp. na wysokości park brake control a system stabilizacji toru jazdy zapala wam sie abs esp i wyswietla komunikat ze controla trakcji włączona? ja mam tak właśnie u siebie a nie pamiętam czy tak bylo wcześniej Proszę o odpowiedź z góry dzięki czekam

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: KaMYk » 10 lip 2015, o 12:30

w oryginale tego nie ma, tak informacyjnie.

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: rataj73 » 10 lip 2015, o 14:22

Nie zawsze ale zdarza się taki komunikat. Nie ma co brać do głowy.
W Vectrze też czasami op-com generował jakieś nieistotne błędy. Poprostu ten typ tak ma jak to w oplu.

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: P405 » 10 lip 2015, o 16:34

Podłączenie clona powoduje czasami takie błędy i takie działanie.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

lukasz8484
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 7 mar 2015, o 20:38
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: lukasz8484 » 10 lip 2015, o 18:06

to nie chodzi o to ze sa bledy bo ich ogolnie nie ma mialem wcześniej ze clon mi się wieszał i wyskakiwał błąd controli trakcji ale wtedy powiedzmy był jak by stały czemu o tym pisze ponieważ mam naped 4x4 i zauważyłem ze czasem jak jestem na rondzie na wewnętrznym pasie to potrafi mi wynieść przód i to tak mocno że wyjeżdżam na zewnętrzny wcześniej tego nie było albo mi sie zdaje. Wcześniej często gęsto miałem taką tarke dochamowywało mi jedno koło a teraz jak by tego nie mam. P405 a czy można jakoś op comem sprawdzić napęd 4x4 w blokach pomiarowych a jeśli tak to gdzie i na co patrzeć. Z góry dzięki

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: P405 » 10 lip 2015, o 20:05

Nie wiem czy można sprawdzić, musisz popatrzeć i to najlepiej w vaxcom. Ja na koniec zabawy z opcomami na końcu skanuje całe auto i kasuje błędy bo potrafią właśnie wyłączyć system kontroli trakcji.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: KaMYk » 11 lip 2015, o 06:12

Jest coś takiego jak moduł sterowania tylnego sprzęgła. Także jakieś parametry sprawdzić można, jakie nie wiem, bo nigdy nie miałem do podłączenia iśki 4x4.

marus78

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: marus78 » 11 lip 2015, o 10:46

hej czy ktoś już wyłączył na vaux-com upierdliwy sygnał niezapiętych pasów ? próbowałem, opcja jest ale mi nie zakoduje zmiany. jak ktoś wie jak to podpowiedzcie lub jak ktoś z opolskiego by miał coś do wyłączenia tego.

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: KaMYk » 11 lip 2015, o 11:53

A gdzie tę opcję znalazłeś?

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: Cinek » 11 lip 2015, o 12:28

Niestety też tego nie wyłączyłem, i w serwisie też nie potrafili.

marus78

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: marus78 » 11 lip 2015, o 12:48

funkcja ta jest w : nadwozie, SMD(poduszka powietrzna), programowanie Ecu, i tam na samym dole jest lampka i sygnał o niezapitych pasach. mozna tam przestawić na of ale nie mogę zatwierdzić, zawsze wraca do on :(

-- 11 lip 2015, o 13:50 --

no w serwisie to chyba nie chcieli umieć bo na ih sprzęcie na bank mogą to zrobić

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Interfejs diagnostyczny OP-COM

Post autor: KaMYk » 11 lip 2015, o 13:34

Sprawdziłem u siebie na ori op-comie i sofcie z 2015 roku. W module SDM przycisk programing jest nie aktywny.
Przypuszczam, że dlatego nie przyjmuje Wam zmian, bo taka funkcja nie jest zaimplementowana w sofcie.

Nie sądzę też, aby w serwisie którymkolwiek to zrobili, nawet jeśli jest taka możliwość techniczna. Jest to jednak funkcja bezpieczeństwa i w razie wypadku mógłbyś skarżyć GM, że Ci wyłączyli ostrzeganie i dlatego nie miałeś zapiętych pasów, przez co masz takie a nie inne obrażenia.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”