--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSystem monitorowania strefy bocznej
-
Didek7
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A14NET
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Stargard
Re: System monitorowania strefy bocznej
Witam. Od kilku dni jestem po zakupie Iśki. Tak bardzo byłem nią zajarany że przy zakupie nie zwróciłem uwagi że system ten nie działa i nie miałem jak na niego urwać. Moje pytanie brzmi: czy można wypiąć moduły i jeździć bez nich i nauczyć się żyć z komunikatem? Czy trzeba naprawiać albo wyprogramowac?
-
Didek7
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A14NET
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Stargard
- darekk
- Użytkownik
- Posty: 355
- Rejestracja: 7 lis 2018, o 18:19
- Auto: A-ST 2.0D: B-GS 2.0T
- Rok produkcji: 2021
- Miasto: Kielce
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: System monitorowania strefy bocznej
Dwa razy naprawiałem , teraz mam wypięte i przyzwyczaiłem się że trzeba kliknąć przycisk i komunikat znika.Didek7 pisze: ↑wczoraj, o 21:12Witam. Od kilku dni jestem po zakupie Iśki. Tak bardzo byłem nią zajarany że przy zakupie nie zwróciłem uwagi że system ten nie działa i nie miałem jak na niego urwać. Moje pytanie brzmi: czy można wypiąć moduły i jeździć bez nich i nauczyć się żyć z komunikatem? Czy trzeba naprawiać albo wyprogramowac?
-
Didek7
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 3 lis 2023, o 17:43
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A14NET
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Stargard
Re: System monitorowania strefy bocznej
A BCM nie głupieje od tego? Czy poprostu zgłasza komunikat na desce i to tyle? Może op-com by go wyłączył?

