--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

suchy16mch
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, o 10:40
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ząbkowice Śląskie

Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

Post autor: suchy16mch » 1 cze 2022, o 12:17

Witam. Mam ten sam problem. Może ktoś go rozwiązał i ma jakaś podpowiedz?

Mahniek pisze:
2 maja 2022, o 11:24
Cześć. Podpinam się pod temat. Nie działa mi szyba kierowcy i sygnalizacja otwartyvh drzwi kierowcy. Do tego mam problem bo centralny zamek zamyka się sam po kilkunastu sekundach. Kostka drzwi kierowcy jest cala tak samo jak I wiazka pod progiem kierowcy. Nie wiem co może być powodem...

logerek
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2020, o 18:50
Auto: Opel Insignia
Rok produkcji: 2009
Miasto: Darmstadt
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

Post autor: logerek » 8 sie 2022, o 20:27

Rozwiazales Problem?

Awatar użytkownika
IBZI
Moderator
Posty: 4617
Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
Auto: Insignia 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Gliwice
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

Post autor: IBZI » 9 sie 2022, o 23:33

Odłączałeś akumulator? W tym samochodzie to podstawa, jeśli chodzi o problemy z elektryką/elektroniką.

Ernis669
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2024, o 13:08
Auto: Opel insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Węgierska Górka

Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

Post autor: Ernis669 » 24 paź 2024, o 14:25

-podpinam się pod temat i to samo mam wszystko idzie tylko tyle szyby kaput i komunikat o otwartych drzwiach też nie pokazuje, po odpięciu od aku na 1h czy tam więcej nie wrzuca mnie do adaptacji szyb ani nic

Dodano po 27 sekundach:
:( -podpinam się pod temat i to samo mam wszystko idzie tylko tyle szyby kaput i komunikat o otwartych drzwiach też nie pokazuje, po odpięciu od aku na 1h czy tam więcej nie wrzuca mnie do adaptacji szyb ani nic

MaTiX
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 1 lut 2022, o 09:22
Auto: Insignia 2.0 4x4
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto: Olkusz

Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.

Post autor: MaTiX » 28 paź 2024, o 08:02

Witam.U mnie była uszkodzona wiązka elektryczna w progu . Dobry elektryk da radę

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”