Mahniek pisze: ↑2 maja 2022, o 11:24Cześć. Podpinam się pod temat. Nie działa mi szyba kierowcy i sygnalizacja otwartyvh drzwi kierowcy. Do tego mam problem bo centralny zamek zamyka się sam po kilkunastu sekundach. Kostka drzwi kierowcy jest cala tak samo jak I wiazka pod progiem kierowcy. Nie wiem co może być powodem...
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuOpuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.
-
suchy16mch
- Nowicjusz
- Posty: 1
- Rejestracja: 15 maja 2022, o 10:40
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Ząbkowice Śląskie
Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.
Witam. Mam ten sam problem. Może ktoś go rozwiązał i ma jakaś podpowiedz?
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4617
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.
Odłączałeś akumulator? W tym samochodzie to podstawa, jeśli chodzi o problemy z elektryką/elektroniką.
-
Ernis669
- Nowicjusz
- Posty: 5
- Rejestracja: 17 paź 2024, o 13:08
- Auto: Opel insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Węgierska Górka
Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.
-podpinam się pod temat i to samo mam wszystko idzie tylko tyle szyby kaput i komunikat o otwartych drzwiach też nie pokazuje, po odpięciu od aku na 1h czy tam więcej nie wrzuca mnie do adaptacji szyb ani nic
Dodano po 27 sekundach:
-podpinam się pod temat i to samo mam wszystko idzie tylko tyle szyby kaput i komunikat o otwartych drzwiach też nie pokazuje, po odpięciu od aku na 1h czy tam więcej nie wrzuca mnie do adaptacji szyb ani nic
Dodano po 27 sekundach:
-
MaTiX
- Nowicjusz
- Posty: 10
- Rejestracja: 1 lut 2022, o 09:22
- Auto: Insignia 2.0 4x4
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Olkusz
Re: Opuszczanie szyby + sygnalizacja otwartych drzwi nie działa.
Witam.U mnie była uszkodzona wiązka elektryczna w progu . Dobry elektryk da radę

