--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

DRL I KIERUNKOWSKAZY

ODPOWIEDZ
all00
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:19
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012
Miasto: Kraków

DRL I KIERUNKOWSKAZY

Post autor: all00 » 25 kwie 2021, o 20:18

Zakupiłem na aliexpresie takie kierunki z drl. Moje pytanie jak to i gdzie podłączyć ?
Czarny-masa
Żółty-kierunek
Czerwony-drl,mijania
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dokia
Ekspert
Posty: 9550
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Jaguar E-Pace 250hp
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2020
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 263 razy
Otrzymał  piwo: 121 razy
Kontakt:

Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY

Post autor: dokia » 25 kwie 2021, o 20:22

To Ty nie masz świateł do jazdy dziennej?
Też należy pamiętać, że jeśli nie mają homologacji, a raczej nie mają to policja każe za nie płacić, dużo się ostatnio o tym słyszy. Twoje auto ma być pół chińskie?

. Chudy.
Forumowicz
Posty: 75
Rejestracja: 19 paź 2019, o 19:17
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: B20NHT
Rok produkcji: 2015
Miasto: Piła

Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY

Post autor: . Chudy. » 25 kwie 2021, o 21:27

Czarny czyli masę możesz zewrzeć do karoserii. Czerwony do kostki lamp ( światła do jazdy dziennej ) jednak ja zmienia sie na mijania to Twoj drl przestanie działać chyba że podłączysz sobie te dwa przewody z kostki lamp pod dwa przekaźniki i zasilanie z Aku.
Żółty pod kierunki

Wysłane z mojego HTC Desire 20 Pro przy użyciu Tapatalka



all00
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:19
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2012
Miasto: Kraków

Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY

Post autor: all00 » 25 kwie 2021, o 21:44

Dzięki za odpowiedź. Ma ktoś może jakąś rozpiskę pinów kostki reflektora albo może podpiąć do bezpieczników tylko gdzie i jak

NadCicho
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2022, o 11:49
Auto: Insignia 1.6T 170kM
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: PŁOCK

Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY

Post autor: NadCicho » 1 gru 2022, o 10:42

zakupiłem dokładnie takie same. proszę o podpowiedź jak zasilić:
+ dzienne ;
+ kierunkowskaz
najlepiej zasilanie gdzie najbliżej - czy z kostki zasilającej lampę - jakie kolory maja przewody?
lampa zwykła H7 i H1 - NIE xenon

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”