Zakupiłem na aliexpresie takie kierunki z drl. Moje pytanie jak to i gdzie podłączyć ?
Czarny-masa
Żółty-kierunek
Czerwony-drl,mijania
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuDRL I KIERUNKOWSKAZY
-
all00
- Nowicjusz
- Posty: 27
- Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:19
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Kraków
- dokia
- Ekspert
- Posty: 9550
- Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
- Auto: Jaguar E-Pace 250hp
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: z Mazur :)
- Postawił piwo: 263 razy
- Otrzymał piwo: 121 razy
- Kontakt:
Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY
To Ty nie masz świateł do jazdy dziennej?
Też należy pamiętać, że jeśli nie mają homologacji, a raczej nie mają to policja każe za nie płacić, dużo się ostatnio o tym słyszy. Twoje auto ma być pół chińskie?
Też należy pamiętać, że jeśli nie mają homologacji, a raczej nie mają to policja każe za nie płacić, dużo się ostatnio o tym słyszy. Twoje auto ma być pół chińskie?
-
. Chudy.
- Forumowicz
- Posty: 75
- Rejestracja: 19 paź 2019, o 19:17
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: B20NHT
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Piła
Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY
Czarny czyli masę możesz zewrzeć do karoserii. Czerwony do kostki lamp ( światła do jazdy dziennej ) jednak ja zmienia sie na mijania to Twoj drl przestanie działać chyba że podłączysz sobie te dwa przewody z kostki lamp pod dwa przekaźniki i zasilanie z Aku.
Żółty pod kierunki
Wysłane z mojego HTC Desire 20 Pro przy użyciu Tapatalka
Żółty pod kierunki
Wysłane z mojego HTC Desire 20 Pro przy użyciu Tapatalka
-
all00
- Nowicjusz
- Posty: 27
- Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:19
- Auto: insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Kraków
Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY
Dzięki za odpowiedź. Ma ktoś może jakąś rozpiskę pinów kostki reflektora albo może podpiąć do bezpieczników tylko gdzie i jak
-
NadCicho
- Nowicjusz
- Posty: 3
- Rejestracja: 30 lis 2022, o 11:49
- Auto: Insignia 1.6T 170kM
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: PŁOCK
Re: DRL I KIERUNKOWSKAZY
zakupiłem dokładnie takie same. proszę o podpowiedź jak zasilić:
+ dzienne ;
+ kierunkowskaz
najlepiej zasilanie gdzie najbliżej - czy z kostki zasilającej lampę - jakie kolory maja przewody?
lampa zwykła H7 i H1 - NIE xenon
+ dzienne ;
+ kierunkowskaz
najlepiej zasilanie gdzie najbliżej - czy z kostki zasilającej lampę - jakie kolory maja przewody?
lampa zwykła H7 i H1 - NIE xenon

