--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Pokrowce na fotele sport

ODPOWIEDZ
pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Pokrowce na fotele sport

Post autor: pawelwor » 23 sie 2018, o 21:49

Czy ktoś zna jakiś sklep, gdzie mógłbym zakupić ładne, pasujące pokrowce na fotele sportowe i tylną kanapę?

Chodzi o te fotele:
https://i.imged.pl/komplet-foteli-siedz ... 698136.jpg

Awatar użytkownika
dare50
Zapaleniec
Posty: 2347
Rejestracja: 26 lut 2017, o 18:44
Auto: Insignia 4x4 COSMO
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Wejherowo
Postawił piwo: 25 razy
Otrzymał  piwo: 32 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: dare50 » 24 sie 2018, o 06:21

Sory ale pokrowce do Insigni ? , to nie polonez czy pasat

adamkasia2
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2016, o 11:51
Auto: Astra j ,Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Gostyń

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: adamkasia2 » 24 sie 2018, o 06:26

poszukaj w firmie pok-pol miałem od nich do innych aut i pasowały idealnie (sam sobie możesz wybrać materiały)

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: Alex » 24 sie 2018, o 07:45

www.pokrowce.net
Prezes ICP ma pokrowce od nich i jak oglądałem na żywo jak to leży w aucie, to na pierwszy rzut oka nie domyśliłem się, że są to pokrowce. Jakość wykonania i dopasowanie naprawdę bardzo dokładne.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: pawelwor » 24 sie 2018, o 09:00

Dziękuję Alex ;-)

Dare50, wolałbyś zniszczyć fotele, niż je zabezpieczyć ?

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8448
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 101 razy
Kontakt:

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: dokia » 24 sie 2018, o 09:20

@pawelwor, ja np nie niszczę foteli specjalnie, ale mam też inną zasadę. Skoro są to moje fotele, to z nich korzystam w wersji w jakiej są i w stanie w jakim są, bo nie czuję się związana aż tak z autem aby dbać o fotele dla kolejnego właściciela. To też nie pierwsze auto, gdy mam bardzo jasne fotele, w poprzednim to nawet wykładzinę podłogową miałam prawie białą. Teraz też tak jest, że moje dzieci mają zakaz spożywania czegokolwiek w aucie poza wodą mineralną niesmakową, żadnej coli czy słodkich napojów, inni pasażerowie też taki zakaz mają, oczywiście nie ma tam o tym ogłoszeń, ale mówię że proszę nie jeść i nie pić w aucie, jak coś wyciągają - to też ze względów ich bezpieczeństwa bo nie wiadomo co ja w danej chwili jako kierowca odwalę, czy nagle zahamuję mocno i zduszę silnik, bo akurat będzie tego wymagała sytuacja na drodze.

Mam jednak defekt w fotelu kierowcy, bo od strony drzwi pęka skóra na boczku wewnętrznym, dlatego mam tam cieniutką poduszkę w kolorze tapicerki, czyli jasno-beżową, jakoś nie zamierzam latać z fotelem tym do tapicera, poduszka mi wystarczy, niech sobie kolejny właściciel kiedyś o tym myśli, mi nie przeszkadza. I fajna taka poduszka bo upiorę gdy mi się zmieni kolor od spodni jeansowych lub skórzanych.

Dbam o auto dla siebie, a nie dla kolejnego właściciela.
Przykryję pokrowcami fotele w aucie dopiero w sytuacji gdy będą bardzo zniszczone, aby to zakryć. Wg mnie po co zakrywać coś dobrego. Chcę cieszyć się luksusem który w aucie jest.
Radio 357 :)

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: pawelwor » 24 sie 2018, o 12:53

Ja mam taką pracę, że czasem bez mycia i zmiany ubrania muszę do domu wrócić, dziecko też mam, ale to z pierwszego powodu głównie chcę pokrowce. A szkoda mi foteli bo mają mi lata czyste i nie zniszczone służyć, a pokrowce mogę wyprać. ;)

Moja siostrzyczka na taką samą zasadę jak Ty i jak widzę jej rzeczy to się płakać chce ;-))

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8448
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 101 razy
Kontakt:

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: dokia » 24 sie 2018, o 13:03

Ja raz w roku daję do prania , to raptem 300zł , no chyba że nie uwalone, to nie daję do prania. Mam jasno-beżowe, syn na wycieczce w lipcu rozsypał mi tam m&m'sy.. to wiadomo jak wygląda czekolada na takim jasnym, ale mam jakieś środki aby punktowo to zniwelować. No źle nie wygląda, umorusana nie latam, bo w końcu to moja Lalka.

Jak Ty masz taką robotę, to może na swój fotel wystarczy mieć coś. No ale oczywiście to Twoje auto, Ty decydujesz :)
Radio 357 :)

Kub@
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 25 paź 2017, o 18:46
Auto: Insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: Kub@ » 24 sie 2018, o 13:30

pawelwor pisze:
24 sie 2018, o 12:53
Ja mam taką pracę, że czasem bez mycia i zmiany ubrania muszę do domu wrócić, dziecko też mam, ale to z pierwszego powodu głównie chcę pokrowce. A szkoda mi foteli bo mają mi lata czyste i nie zniszczone służyć, a pokrowce mogę wyprać. ;)

....
To już zmienia postać rzeczy.
dokia pisze:
24 sie 2018, o 13:03
...
Jak Ty masz taką robotę, to może na swój fotel wystarczy mieć coś. No ale oczywiście to Twoje auto, Ty decydujesz :)
Ja też bym wdrożył propozycję @Dokii - pokrowiec-futerał na siedzenie kierowcy. W normalnych warunkach (poza pracą) masz czystą i zadbaną tapicerkę.

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: pawelwor » 24 sie 2018, o 16:23

Jak już zakładam to komplet ;)

wiesiek771
Forumowicz
Posty: 95
Rejestracja: 24 sie 2018, o 19:54
Auto: insignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto: Podlasie
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: wiesiek771 » 2 lis 2019, o 21:09

Ja założyłem pokrowce i jestem zadowolony z efektu.
Obrazek Auto-Dekor
Obrazek

Khemlish
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 19 maja 2018, o 00:25
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Pomorskie
Postawił piwo: 1 raz

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: Khemlish » 15 lut 2023, o 00:30

Wiem że odgrzewam kotleta, le tak z mojego przykładu podzielę się swoimi przemyśleniami. Pierwszą z nich jest fakt że skoro nie jest to passat czy polonez tym bardziej powinno się dbać o samochód z drugiej strony ludzie dbają o zabytki tak samo. W innym wypadku robi się z tego (wybaczcie, ale musze to powiedzieć Calibra - chyba najbardziej śmieciowy samochód i choć go szanuję to ludzie z tego zrobili padakę). Druga myśl to taka że pokrowce może i są wieśniackie za to można je tanio zamieniać lub nawet wyprać. Inna bajka jest w moim przypadku kiedy to po pracy szedłem się myć (twarz, ręce, szyja) do samochodu... do domy obiad i prysznic w efekcie gdy przyszła zima i z poczucia komfortu jaki dają podgrzewane fotele, szybko się okazało że takie szybkie mycie nic mnie nie pomogło. Fotele uwalone od proszku, który w połączeniu z grzaniem robi farbę (tak maluję proszkowo). Farby już mi nie wymyją za żadne skarby, dla mnie to wygląda nie estetycznie a dla kolejnego (ewentualnego) nabywcy będzie to powód do targowania ceny. Nie jest to więc kwestia tego jaki ma się samochód a to w jaki sposób o niego dbamy bo ktoś kogo stać na Arteona czy inne auto za ponad 200k nie wraca z pracy upierdzielonym od smarów czy innych substancji które potrafią zniszczyć to co ma się nam podobać. Także dla normalnego ludu polecam pokrowce tym bardziej iż Insignia to następca Vectry czyli auta właśnie dla tych normalnych.

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8448
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 101 razy
Kontakt:

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: dokia » 15 lut 2023, o 06:06

Straszny pomysł ale co kto lubi.
Ja jeśli piorę wnętrze to tylko w profesjonalnej firmie i w czerwcu. Nie wożę też świnek ani małych ani dużych. Nikt w moim aucie nic nie spożywa, nawet ja.
Ale fajnie że ktoś lubi styl poloneza nadal. Gdybym była kominiarzem to raczej Insignią nie jeździłabym do pracy aby auta nie usmolić właśnie.

maciekpkow
Klubowicz
Posty: 231
Rejestracja: 16 lut 2022, o 13:59
Auto: Insignia opc
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Pruszków
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: maciekpkow » 15 lut 2023, o 07:23

Na fotele OPC też takie są?

Awatar użytkownika
dokia
Klubowicz
Posty: 8448
Rejestracja: 14 lut 2018, o 22:32
Auto: Insignia 2.0t 260KM
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: z Mazur :)
Postawił piwo: 197 razy
Otrzymał  piwo: 101 razy
Kontakt:

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: dokia » 15 lut 2023, o 07:43

Nie żartuj że takie chcesz 😰

maciekpkow
Klubowicz
Posty: 231
Rejestracja: 16 lut 2022, o 13:59
Auto: Insignia opc
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Pruszków
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: maciekpkow » 15 lut 2023, o 08:00

Tylko się pytam ;) może się skuszę :lol: :lol:

Są takie foliowe worki warsztatowe na siedzenia.....może wtedy warto zakładać jak ubranie mamy brudne :?: ale to nie tylko fotele...boczki drzwi, podłokietnik....ehhhhh wolałbym się przebrać lub nie jechać autem :D :D

xul
Klubowicz
Posty: 1870
Rejestracja: 19 kwie 2018, o 06:20
Auto: Insignia OPC
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2013
Miasto: Katowice (okolice)
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 71 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: xul » 15 lut 2023, o 09:43

Te worki warsztatowe są czasami potrzebne, żeby to mechanik się nie pobrudził od auta, ...niestety

maciekpkow
Klubowicz
Posty: 231
Rejestracja: 16 lut 2022, o 13:59
Auto: Insignia opc
Kod silnika: A28NER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Pruszków
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Pokrowce na fotele sport

Post autor: maciekpkow » 15 lut 2023, o 11:40

Też tak może być....jeszcze myślę jak ktoś założy pokrowce i jeździ w brudnych ubraniach to jak wsiada w czystych to zdejmuje pokrowce z siedzeń?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”