--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuWymiana foteli
-
peter99
Re: Wymiana foteli
Wiatm mam pytanko
Mam okazję kupić fotele od anglika..
Czy jest jakaś różnica miedzy europejską a angielską wersją ?
No i drugi problem siedzenia i kanapa sa od HB a ja mam Sedana..bedzie pasować ?
Mam okazję kupić fotele od anglika..
Czy jest jakaś różnica miedzy europejską a angielską wersją ?
No i drugi problem siedzenia i kanapa sa od HB a ja mam Sedana..bedzie pasować ?
Ostatnio zmieniony 24 sty 2017, o 07:48 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie polskiej pisowni - regulamin
Powód: Proszę o stosowanie polskiej pisowni - regulamin
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Wymiana foteli
Fotel pasażera z angola może nie mieć regulacji, tylko przód/tył, no i po przełożeniu do auta eu nie będzie miał modułu, więc trzeba by zmieniać wiązkę. Czujniki zajętości fotela/zapiętych pasów też nie będą działać jak trzeba.
Kanapa i fotele pasują zamiennie do każdej wersji.
Kanapa i fotele pasują zamiennie do każdej wersji.
-
peter99
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Wymiana foteli
Osobiście nie zmieniałem kanapy, ale w wielu tematach spotkałem się z taką informacją, tak że na pewno pasuje.
A co to konkretnie za fotele chcesz kupić?
A co to konkretnie za fotele chcesz kupić?
-
peter99
Re: Wymiana foteli
No jak narazie jestem na kupnie skóry albo pół skóry w kolorze beżowym. Ciężko trafic a jak juz są to albo od kombi albo z anglika..widzę że z anglikiem trochę zabawy jest..wiec bede szukał eu..
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Wymiana foteli
Mozesz przełożyć samą tapicerke to tylko troszke więcej roboty
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
- IBZI
- Moderator
- Posty: 4618
- Rejestracja: 7 lis 2015, o 20:12
- Auto: Insignia 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Gliwice
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Wymiana foteli
O! I to jest dobry pomysł. Czytając jak koledzy ściągają do naprawy mat, to nie wygląda na skomplikowany proces. Co najwyżej czasochłonny...
-
peter99
Re: Wymiana foteli
Kanapa pewnie pasuje ale jak jest z mocowania mi..
-- 30 sty 2017, o 11:12 --
Kanapa pewnie pasuje ale jak jest z mocowania mi..
-- 30 sty 2017, o 11:12 --
Kanapa pewnie pasuje ale jak jest z mocowania mi..
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Wymiana foteli
Czy jakiś posiadacz prawego fotela w elektryce mógłby cyknąć fotki wtyczki fotela i gniazda?
-- 10 lut 2017, o 22:42 --
Tydzień minął, raczej się już nikt nie pofatyguje, ale na wszelki wypadek napiszę - dzięki, już nie trzeba...
-- 10 lut 2017, o 22:42 --
Tydzień minął, raczej się już nikt nie pofatyguje, ale na wszelki wypadek napiszę - dzięki, już nie trzeba...
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Moduł fotela kierowcy/fotele przedlift - polift.
Szukam informacji, czy w przed i polifcie stosowano takie same moduły?
Chodzi mi przede wszystkim o moduł pod pamięć, grzanie i wentylację, czyli ten na 5 wtyczek, numer GM to prawdopodobnie 13577747.
Ewentualnie czy jakiś posiadacz przedlifta wrzucał fotele z poliftowej wersji?
-- 7 mar 2017, o 23:48 --
Ciężkie pytania znowu zadaję
Myślę, że już znam odpowiedzi.
Chodzi mi przede wszystkim o moduł pod pamięć, grzanie i wentylację, czyli ten na 5 wtyczek, numer GM to prawdopodobnie 13577747.
Ewentualnie czy jakiś posiadacz przedlifta wrzucał fotele z poliftowej wersji?
-- 7 mar 2017, o 23:48 --
Ciężkie pytania znowu zadaję
-
Goldpedro
Re: Wymiana foteli
Witam ja już po wymianie foteli na pełna skórę wszytko podłączone i działa i elektryka i podgrzewanie ale pojawił się problem z napinaczem pasa kierowcy błąd B001A-0E czy ktoś z kolegów orientuje się jak to ogarnąć?
Ostatnio zmieniony 17 mar 2017, o 01:21 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
- shw
- Nowicjusz
- Posty: 6
- Rejestracja: 5 lut 2015, o 23:13
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Wymiana foteli
Witam, czy siedzisko pół skóra fotela pasażera będzie pasować do fotela kierowcy?
Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Wymiana foteli
Wystrzelony napinacz, wtyczka niedokładnie wpięta, przerwany kabelek, raczej innej opcji nie ma. Przekładałeś napinacz?Goldpedro pisze:Witam ja już po wymianie foteli na pełna skórę wszytko podłączone i działa i elektryka i podgrzewanie ale pojawił się problem z napinaczem pasa kierowcy błąd B001A-0E czy ktoś z kolegów orientuje się jak to ogarnąć?
Boczne poszycia (te pod panelem z przyciskami, dźwigienkami) się różnią, musiałbyś trochę porzeźbić.shw pisze:Witam, czy siedzisko pół skóra fotela pasażera będzie pasować do fotela kierowcy?
- Sizon
- Użytkownik
- Posty: 270
- Rejestracja: 24 paź 2016, o 20:23
- Auto: Superb 3.6
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: WWL
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Wymiana foteli
Jest ktoś w stanie sprawdzić przejście z pinu 29 gniazda fotela kierowcy? To sygnał wentylacji i niestety nie wiem, gdzie go podłączyć.
-
peter99
Re: Wymiana foteli
Hej ja wreszcie kupiłem fotele skórzane no i miały byc w super stanie jak zapewniał handlarz..skóra może jest ale plastiki popękane były.. Wiec skórę przełożyłem na moje stare i wyglada nawet lepiej...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Seba
- Forumowicz
- Posty: 80
- Rejestracja: 17 sie 2014, o 22:12
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Wymiana foteli
Jaki jest numer katalogowy/numer części dla maty grzewczej siedziska fotel kierowcy wentylowany?

