--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuKamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
-
kicaj
- Użytkownik
- Posty: 263
- Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
- Auto: I
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: B/DE
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Oczywiście miało być "po wyłączeniu zasilania" taki psikus komórki. ..
Przy włączeniu to wszystko jest jasne...
Sent from mobile.
Przy włączeniu to wszystko jest jasne...
Sent from mobile.
-
Dawid_K
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Posiadam roadrunner 505, polecam. Jak dla mnie cena do jakości nagrania jest bardzo dobra (ustawione na 1080p). Jedynie kompresja filmików wydaje mi się słaba, ale nie jestem szpecem (3 min film, 500Mb).
@kicaj, nie wiem czy znajdziesz kamerkę, która pociągnie na samej baterii ponad 1h. W prestigio 505 pisza ze pociągnie 1-1.5h, co mnie się jeszcze nie udało
@kicaj, nie wiem czy znajdziesz kamerkę, która pociągnie na samej baterii ponad 1h. W prestigio 505 pisza ze pociągnie 1-1.5h, co mnie się jeszcze nie udało
-
kicaj
- Użytkownik
- Posty: 263
- Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
- Auto: I
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: B/DE
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja w swojej mancie mam właśnie max 1h po wyłączeniu zasilania ale przydałoby się ze 3h. Myślałem o detekcji ruchu ale u mnie nie dość że działa słabo to jeszcze działa przez 5 sek...
Sent from mobile.
Sent from mobile.
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
-
Adam10
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
ja chyba jednak się skuszę na mio 358.
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Będę przy kompie to sprawdzę co brać. Ale dzięki Wam kasę znów wydam hehehe 
-
Adam10
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
no niestety, ale forum napędza wydawanie kasy na auto.... Wiem ile ja już w swoją wpuściłem sianacz@rny pisze:Będę przy kompie to sprawdzę co brać. Ale dzięki Wam kasę znów wydam hehehe
-
macsik
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366Adam10 pisze:ja chyba jednak się skuszę na mio 358.
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Czyli tomacsik pisze:Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366Adam10 pisze:ja chyba jednak się skuszę na mio 358.
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskaćJa zbieram na DOD LS430W
http://allegro.pl/wideorejestrator-mio- ... 58023.html
lub
http://allegro.pl/rejestrator-trasy-pre ... 91559.html
co brać ?
-
Niedzwiedz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
http://m.allegro.pl/szukaj.html?searchS ... m&sortBy=9
XBLITZ platinum jest dużo filmik na YouTube tej kamerki nawet test z tym mio sami oceńcie a duuuzo tańsza
ja się nad nią zastanawiam.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
XBLITZ platinum jest dużo filmik na YouTube tej kamerki nawet test z tym mio sami oceńcie a duuuzo tańsza
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
- Casimir
- Użytkownik
- Posty: 127
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 20:24
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Tarnów/Frankfurt am Main
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Widzę że ta jest z GPS, to ja chyba też ją zakupię.macsik pisze: Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366Ja zbieram na DOD LS430W
-
macsik
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
cz@rny zdecydowanie Mio 366cz@rny pisze: Czyli to
http://allegro.pl/wideorejestrator-mio- ... 58023.html
lub
http://allegro.pl/rejestrator-trasy-pre ... 91559.html
co brać ?
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
I jest problem Mio366 z szybą, gdyż na czarnych kropkach przyssawka nie trzyma !
nakleiłem grubą folię i też po chwili odpada kamerka, wiem że można na szybie obok,
ale wolałbym na tym czarnym przy lusterku
macie jakieś pomysły?
nakleiłem grubą folię i też po chwili odpada kamerka, wiem że można na szybie obok,
ale wolałbym na tym czarnym przy lusterku
macie jakieś pomysły?
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Zrobiłem jak mówisz, ale mi odpada też i sama przyssawka ;(wojtassss pisze:Miałem taki problem w poprzedniej kamerce. Denaturatem wyczyść i odtłuść dokładnie szybę w tym miejscu i przyssawkę. Naśliń delikatnie przyssawkę i przyczep samą. Zostaw na noc i na drugi dzień dopiero przykręć kamerę.
może nakleić kawałek cienkiej szybki, transparentnym poxipol'em?
Inne pomysły?
-
macsik
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
A może dotnij na wymiar kawałek (okrąg) przeźroczystej cienkiej plexi i przyklej ją do szyby jakąś transparentna dwustronną taśmą np 3M. Są w sprzedaży płytki przyssawkowe okrągłe samoprzylepne, ale one zazwyczaj nie są transparentne np. https://pl.hama.com/000884160000/hama-a ... oprzylepny
-
kicaj
- Użytkownik
- Posty: 263
- Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
- Auto: I
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: B/DE
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Nie będzie trzymać na kropkach. Nie wiem czy naklejenie folii coś da ale zawsze można niżej pod kropkami zamontować...
Sent from mobile.
Sent from mobile.
- Casimir
- Użytkownik
- Posty: 127
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 20:24
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Tarnów/Frankfurt am Main
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Zakupiłem DOD LS430W http://allegro.pl/rejestrator-samochodo ... 99332.html.
Testowałem dzisiaj kilka godzin. Jakość nagrania jest zadowalająca, muszę sprawdzić przy nocnej jeździe, bo podobno wtedy widać zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Do plusów należą np 2 zestawy uchwytów, 1 na przyssawkę a 2 na taśmę 3m. Ja użyłem tego drugiego i przykleiłem do lusterka wstecznego. Śledzenie trasy na google maps, wyświetlanie prędkości itp, tylko na odtwarzaczu dołączonym na płytce do zestawu. Minus jaki zauważyłem, to gubienie sygnału GPS ale jazda typowo miejska, więc może dlatego.
Testowałem dzisiaj kilka godzin. Jakość nagrania jest zadowalająca, muszę sprawdzić przy nocnej jeździe, bo podobno wtedy widać zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Do plusów należą np 2 zestawy uchwytów, 1 na przyssawkę a 2 na taśmę 3m. Ja użyłem tego drugiego i przykleiłem do lusterka wstecznego. Śledzenie trasy na google maps, wyświetlanie prędkości itp, tylko na odtwarzaczu dołączonym na płytce do zestawu. Minus jaki zauważyłem, to gubienie sygnału GPS ale jazda typowo miejska, więc może dlatego.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, o 18:02 przez Casimir, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Adam10
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
w mieście każdy GPS Ci się pogubi.... wynika to z zasady działania GPS 
Ja dzisiaj zamówiłem Mio 366
Ja dzisiaj zamówiłem Mio 366
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
W żadnym razie GPS w mieście nie powinien się gubić, nie ma powodów. Chyba że w tunelu lub garażu krytym 
Może kwestia umieszczenia urządzenia w tym miejscu gdzie szyba ma jakąś warstwę napyloną itp. Spróbuj na testy przestawić w inne miejsce.
Może kwestia umieszczenia urządzenia w tym miejscu gdzie szyba ma jakąś warstwę napyloną itp. Spróbuj na testy przestawić w inne miejsce.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/

