--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

ODPOWIEDZ
kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: kicaj » 16 cze 2014, o 17:59

Oczywiście miało być "po wyłączeniu zasilania" taki psikus komórki. ..
Przy włączeniu to wszystko jest jasne...

Sent from mobile.

Dawid_K

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Dawid_K » 21 cze 2014, o 20:02

Posiadam roadrunner 505, polecam. Jak dla mnie cena do jakości nagrania jest bardzo dobra (ustawione na 1080p). Jedynie kompresja filmików wydaje mi się słaba, ale nie jestem szpecem (3 min film, 500Mb).

@kicaj, nie wiem czy znajdziesz kamerkę, która pociągnie na samej baterii ponad 1h. W prestigio 505 pisza ze pociągnie 1-1.5h, co mnie się jeszcze nie udało ;)

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: kicaj » 21 cze 2014, o 20:05

Ja w swojej mancie mam właśnie max 1h po wyłączeniu zasilania ale przydałoby się ze 3h. Myślałem o detekcji ruchu ale u mnie nie dość że działa słabo to jeszcze działa przez 5 sek...

Sent from mobile.

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 15 lip 2014, o 11:24

Za ile? I skąd? Też może zakupię ;-)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 15 lip 2014, o 11:45

Ok. Rozumiem że allegro.

Adam10

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Adam10 » 15 lip 2014, o 11:54

ja chyba jednak się skuszę na mio 358.

Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 15 lip 2014, o 11:56

Będę przy kompie to sprawdzę co brać. Ale dzięki Wam kasę znów wydam hehehe ;-)

Adam10

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Adam10 » 15 lip 2014, o 12:02

cz@rny pisze:Będę przy kompie to sprawdzę co brać. Ale dzięki Wam kasę znów wydam hehehe ;-)
no niestety, ale forum napędza wydawanie kasy na auto.... Wiem ile ja już w swoją wpuściłem siana :lol:

macsik

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: macsik » 15 lip 2014, o 12:48

Adam10 pisze:ja chyba jednak się skuszę na mio 358.
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać
Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366 :) Ja zbieram na DOD LS430W :)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 15 lip 2014, o 13:59

macsik pisze:
Adam10 pisze:ja chyba jednak się skuszę na mio 358.
Będę brał 2-3 sztuki to może jakiś rabacik uda się uzyskać
Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366 :) Ja zbieram na DOD LS430W :)
Czyli to
http://allegro.pl/wideorejestrator-mio- ... 58023.html
lub
http://allegro.pl/rejestrator-trasy-pre ... 91559.html
co brać ?

Niedzwiedz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Niedzwiedz » 15 lip 2014, o 16:57

http://m.allegro.pl/szukaj.html?searchS ... m&sortBy=9

XBLITZ platinum jest dużo filmik na YouTube tej kamerki nawet test z tym mio sami oceńcie a duuuzo tańsza ;-) ja się nad nią zastanawiam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Casimir
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 20:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Tarnów/Frankfurt am Main
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Casimir » 15 lip 2014, o 20:36

macsik pisze: Adam10 mio 358 zostało wycofane z produkcji, jego następcą jest model 366 :) Ja zbieram na DOD LS430W :)
Widzę że ta jest z GPS, to ja chyba też ją zakupię.


Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 22 lip 2014, o 16:11

I jest problem Mio366 z szybą, gdyż na czarnych kropkach przyssawka nie trzyma !
nakleiłem grubą folię i też po chwili odpada kamerka, wiem że można na szybie obok,
ale wolałbym na tym czarnym przy lusterku
macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: cz@rny » 22 lip 2014, o 22:17

wojtassss pisze:Miałem taki problem w poprzedniej kamerce. Denaturatem wyczyść i odtłuść dokładnie szybę w tym miejscu i przyssawkę. Naśliń delikatnie przyssawkę i przyczep samą. Zostaw na noc i na drugi dzień dopiero przykręć kamerę.
Zrobiłem jak mówisz, ale mi odpada też i sama przyssawka ;(

może nakleić kawałek cienkiej szybki, transparentnym poxipol'em?
Inne pomysły?

macsik

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: macsik » 23 lip 2014, o 06:51

A może dotnij na wymiar kawałek (okrąg) przeźroczystej cienkiej plexi i przyklej ją do szyby jakąś transparentna dwustronną taśmą np 3M. Są w sprzedaży płytki przyssawkowe okrągłe samoprzylepne, ale one zazwyczaj nie są transparentne np. https://pl.hama.com/000884160000/hama-a ... oprzylepny

kicaj
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 20:25
Auto: I
Rok produkcji: 2015
Miasto: B/DE
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: kicaj » 23 lip 2014, o 07:07

Nie będzie trzymać na kropkach. Nie wiem czy naklejenie folii coś da ale zawsze można niżej pod kropkami zamontować...

Sent from mobile.

Awatar użytkownika
Casimir
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 20:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Tarnów/Frankfurt am Main
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Casimir » 12 sie 2014, o 17:50

Zakupiłem DOD LS430W http://allegro.pl/rejestrator-samochodo ... 99332.html.
Testowałem dzisiaj kilka godzin. Jakość nagrania jest zadowalająca, muszę sprawdzić przy nocnej jeździe, bo podobno wtedy widać zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Do plusów należą np 2 zestawy uchwytów, 1 na przyssawkę a 2 na taśmę 3m. Ja użyłem tego drugiego i przykleiłem do lusterka wstecznego. Śledzenie trasy na google maps, wyświetlanie prędkości itp, tylko na odtwarzaczu dołączonym na płytce do zestawu. Minus jaki zauważyłem, to gubienie sygnału GPS ale jazda typowo miejska, więc może dlatego.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2014, o 18:02 przez Casimir, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam10

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: Adam10 » 12 sie 2014, o 18:00

w mieście każdy GPS Ci się pogubi.... wynika to z zasady działania GPS ;)

Ja dzisiaj zamówiłem Mio 366 :)

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator

Post autor: yerry » 12 sie 2014, o 21:34

W żadnym razie GPS w mieście nie powinien się gubić, nie ma powodów. Chyba że w tunelu lub garażu krytym :)
Może kwestia umieszczenia urządzenia w tym miejscu gdzie szyba ma jakąś warstwę napyloną itp. Spróbuj na testy przestawić w inne miejsce.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”