--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuKamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Mam ustawiona funkcję wygaszania ekranu po 3 min. od uruchomienia, także w czasie jazdy nic nie świeci i nie rozprasza 
- coolmobil
- Zapaleniec
- Posty: 1047
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
- Auto: Skoda Superb
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Kwestia upodobania
ja mam akurat z drugiej strony tak ze lusterko mi ja cała praktycznie osłania
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- rafalekjan
- Forumowicz
- Posty: 57
- Rejestracja: 2 lis 2015, o 17:41
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
O coś takiego mi chodziło jak opisał kmy.
Dużo było rzeźbienia przy tych plastikach?
Btw. Czy wszystkie gniazda mają oddzielny bezpiecznik czy są podpięte pod jeden?
Dużo było rzeźbienia przy tych plastikach?
Btw. Czy wszystkie gniazda mają oddzielny bezpiecznik czy są podpięte pod jeden?
- krisv84
- Użytkownik
- Posty: 206
- Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Strzebiń
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jeśli chodzi o montaż z pierwszego zdjęcia, to nie było większego problemu.
Kabel schowałem pod tapicerką, podsufitka - słupek a - i do schowka. Tam mam założone dodatkowe gniazdo zapalniczki.
Kamerka w tym miejscu w niczym mi nie przeszkadza, widocznosci też nie ogranicza.
Kabel schowałem pod tapicerką, podsufitka - słupek a - i do schowka. Tam mam założone dodatkowe gniazdo zapalniczki.
Kamerka w tym miejscu w niczym mi nie przeszkadza, widocznosci też nie ogranicza.
Krzysztof
Insignia CDTI
Insignia CDTI
- KaMYk
- Zapaleniec
- Posty: 2234
- Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
- Auto: Dodge Charger R/T
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Mochowo
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 12 razy
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jakie plastyki masz na myśli?rafalekjan pisze:Dużo było rzeźbienia przy tych plastikach?
Generalnie to mało roboty.
- Silv3r
- Użytkownik
- Posty: 264
- Rejestracja: 30 kwie 2014, o 21:25
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Wałbrzych
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jak zrobi się nieco cieplej i ja zabiorę się za montaż...
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Panowie a jak poradzić sobie z G1WH i jej zasilaniem? Ona ma zasilanie 5V, więc musi mieć zasilacz. Gdzie go zmieścić? Przecież tam pod sufitem tyle miejsca nie ma :/
Kupował w ogóle ktoś bezpośrednio od kolegów z krainy ryżu? Różnią się czymś od tych z europejskiej dystrybucji? Różnica w cenie jest znacząca - prawie 100zł.
Kupował w ogóle ktoś bezpośrednio od kolegów z krainy ryżu? Różnią się czymś od tych z europejskiej dystrybucji? Różnica w cenie jest znacząca - prawie 100zł.
- fuli
- Użytkownik
- Posty: 281
- Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
- Auto: GSI
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Polska
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja mam zwykły kabel micro, ale dobry jakościowo, pozłacany i ładowarkę usb 3A. Ważne bo tam musi być odpowiedni prąd ładowania, bo inaczej kamerka będzie sie wyłączać i włączać co chwile. A to ma znaczenie przy dłuższym kablu. Więc zanim kupiłem odpowiedni to chwile trwało zanim trafiłem. Podłączone mam z tunelu z tyłu z gniazda zapalniczki, kolo szyny fotela pasażera, pod dywanikiem, progiem, kolo schowka, słupkiem , podsufitka do kamerki 
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
- rafalekjan
- Forumowicz
- Posty: 57
- Rejestracja: 2 lis 2015, o 17:41
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Koledzy opisywali, że ciągnęli kabel od "zapalniczki" i w tunelu jest odpowiednie miejsce, żeby go schować.edit.
Jeśli chodzi o zakupy w CRL to istnieje możliwość, że nasz urząd celny przejmie Twoją paczkę i narzuci Ci na nią opłatę celną (23% wartości rynkowej).
Ostatnio zmieniony 11 sty 2016, o 08:54 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
Powód: Nie cytuj posta pod postem - regulamin
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja u siebie podłączyłem w ten sposób, że zrobiłem przedłużkę z podłokietnika do "nieba" nad nogami kierowcy, tam wpiąłem ładowarkę 2,2A, z niej przedłużkę USB za uszczelką drzwi, przez słupek do podsufitki i dopiero tam wpiąłem kabel USB od kamerki. Wszystko śmiga i nic się nie wyłącza
Mam inną kamerkę ale domyślam się że pobór prądu podobny 
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Patent z przedłużaczem i wtyczką nad nogami kierowcy dobry. Nie trzeba nic rozbierać przy tym. Rozumiem, że to tak jakby wtyczka podłączona w przeciągnięte gniazdo typu zapalniczka?
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Tak jest
nie ma takich spadków prądu jak na cienkich kabelkach USB. Ja pociągnąłem dwie żyły kabla takiego, jakim jest zasilane CB (chyba to jest kabel 2x2.5).
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Czyli te wejście w podłokietniku rozebrałeś i dolutowałeś tam kable tak? Trudno to się rozbiera? Szkoda, że producent nie przewiduje, że mnóstwo osób używa rejestratorów i nie robią wyjścia USB przy lusterku fabrycznie.
Ciekawe czy to nie byłoby dobrym rozwiązaniem.
http://allegro.pl/przetwornica-dc-dc-12 ... 04164.html
Ciekawe czy to nie byłoby dobrym rozwiązaniem.
http://allegro.pl/przetwornica-dc-dc-12 ... 04164.html
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Nie, zarobiłem wtyk męski zapalniczki i wpiąłem w podłokietnik. Nad nogami jest wtyk żeński, w który wpiąłem ładowarkę 2xUSB (3A i 2.2A - jedno USB ładuje kamerę, drugie telefon na stałe podłączony w aucie). W podłokietniku zapalniczki nie potrzebuje bo mam jeszcze w tunelu z tyłu no i przed lewarkiem zmiany biegów. Nic nie rozbierałem 
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
- morfeo11
- Użytkownik
- Posty: 250
- Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Kraków
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja kupiłem przedłużkę zapalniczki, dolutowałem ja pod zapalniczkę przy popielniczce i wyprowadziłem do schowka. Kamerkę podpiąłem oryginalnym zasilaczem w schowku. Kamerkę mam g1wh
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jeśli ktoś poszukuje oryginału G1WH to jest tutaj:
http://allegro.pl/kamera-samochodowa-g1 ... 52257.html
http://allegro.pl/kamera-samochodowa-g1 ... 52257.html
- pliers
- Nowicjusz
- Posty: 39
- Rejestracja: 25 maja 2015, o 11:29
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja moja G1WH mam zamontowaną z prawej strony lusterka, kabel od zasilacza wepchnięty pod podsufitkę w stronę kierowcy, potem słupkiem (od strony drzwi) w dół do bezpieczników. Tam założone dodatkowe gniazda jak do zapalniczki. Nic nie wisi, wszystko schowane. Jedyny minus G1WH zamontowanej w tej pozycji to fakt że jest dokładnie nad lewą szyną fotela pasażera i własnie dziś przy wyjmowaniu karty z kamery, wpadła w szczelinę gdzie mocuje się fotel. Cały dzień walki i poszukiwań włącznie z odkręceniem fotela , ale niestety... karta przepadła w zakamarkach podwozia 
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jakie ustawienia w menu G1WH są najlepsze? Polecicie coś?
Którym słupkiem w dół kablem poszedłeś? Tym przy szybie czołowej czy między drzwiami przód-tył?
Którym słupkiem w dół kablem poszedłeś? Tym przy szybie czołowej czy między drzwiami przód-tył?
- pliers
- Nowicjusz
- Posty: 39
- Rejestracja: 25 maja 2015, o 11:29
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTJ
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Ja w sumie nic nie zmieniałem w ustawieniach.
Jeśli chodzi o słupek to oczywiście przy szybie czołowej ale krawędzią od drzwi.
Jeśli chodzi o słupek to oczywiście przy szybie czołowej ale krawędzią od drzwi.
-
krajes
Re: Kamerka samochodowa do filmowania jazdy videorejestrator
Jeśli ktoś z Was ma G1WH to na tej stronie są najnowsze softy z PL językiem i bitratem 15 Mbps
https://wr24support.freshdesk.com/helpd ... 8000790053
https://wr24support.freshdesk.com/helpd ... 8000790053
Ostatnio zmieniony 1 lut 2016, o 15:13 przez krajes, łącznie zmieniany 1 raz.

