Ktoś napisał że chce zrobić aktualizacje we wszystkich modułach.... też chciałem to zrobić, niestety Isia ma tyle rożnych modułów że niestety nie udało się, taki zabieg trwałby cały dzień
Numer telefonu do kolegi Marcina -536 458 522.
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuU mnie co prawda przy aktualizacji radia, ale stwierdzenie że łączą się z serwerem GM i aktualizują tylko to co jest w danym momencie do zrobienia. Sami nie mogą wybrać jaki soft chcą aktualizować.mara45 pisze: Zapytalem dlaczego nie chca zrobic tego odplatnie a oni na to ze nie maja takiej aktualizacji w kompie tylko lacza sie z serwerem GM i jezeli mi sie nie nalezy to serwer nie polaczy sie z moim samochodem.
Ja mam z 06-02-2014, ale EDC17C59.KenyBDG pisze:Wiecie może jakie jest najnowsze oprogramowanie dla A20DTH ?
Redbox działa poza komputerem ECU, także zabezpieczenia raczej nie mają nic do rzeczy w tym przypadku.andrzejandrzej pisze:Czy ktoś się orientuje czy po upgrade softu Red Box od Vtech chodzi normalnie?