--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuGłośna praca turbiny
-
Maverick_86
- Użytkownik
- Posty: 767
- Rejestracja: 30 mar 2018, o 07:22
- Auto: Insignia ST Cosmo
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 5 razy
- Otrzymał piwo: 10 razy
Re: Głośna praca turbiny
A z ciekawości jaka cena? Co do gwizdania turbo w poprzednim aucie regenerowalem turbo z uwagi na zjawisko "surge". Po regeneracji owszem już go nie było ale zaczęła się za to "karetka". Reklamowałam wtedy, poprawili wówczas jeszcze raz robotę zakładając najlepsze części jakie mieli, angielski Mellet, ale po tym za jakiś czas znów była "karetka" na ciepłym i zimnym silniku. Firma raczej polecana to robiła nie jakiś garaż, parametry turbo też trzymało i jeździ do tej pory już 4 lata to auto u nowego właściciela. Także dźwięk turbo nie zawsze jest wyznacznikiem że coś nie tak.
- Dan
- Użytkownik
- Posty: 907
- Rejestracja: 6 sie 2014, o 12:07
- Auto: ST 160HP
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Łódź
- Otrzymał piwo: 13 razy
Re: Głośna praca turbiny
224pln, faktycznie lopatki byly dość ostre gdyby była lekka faza na krawedziach to by może nie było słychać jak tnie powietrze niby samemu mozna fazy forobic ale wtedy wywazenie poszlo by w buraki.
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
drill
- Forumowicz
- Posty: 54
- Rejestracja: 25 cze 2014, o 17:19
- Auto: Insignia 160 PS
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Darłowo
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Głośna praca turbiny
Co sądzicie o zakupie turbiny u tego gościa
https://www.turbosprezarki-nowe.pl/opel ... 50748.html
Różnica kolosalna w stosunku do ceny z Intercarsu
https://e-katalog.intercars.com.pl/#/pr ... zarka.html
https://www.turbosprezarki-nowe.pl/opel ... 50748.html
Różnica kolosalna w stosunku do ceny z Intercarsu
https://e-katalog.intercars.com.pl/#/pr ... zarka.html

