--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Komunikat filtr sadzy jest pelny

ODPOWIEDZ
dommel

Komunikat filtr sadzy jest pelny

Post autor: dommel » 6 lut 2016, o 15:26

Witam
Prosze o pomoc dzis pojawil mi sie komunikatFILTR SADZY JEST PEŁNY CZY KONTYNUOWAĆ JAZDE?niewiem co to znaczy i co mam zrobic prosze o porade mam INSIGNIA 128KM EXCLUSIVE 2011R 50000KM PROSZE O POMOC

Awatar użytkownika
spiryt4
Zapaleniec
Posty: 1041
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2020
Miasto: Świętochłowice
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Komunikat filtr sadzy jest pelny

Post autor: spiryt4 » 6 lut 2016, o 15:34

Na pewno jest to komunikat związany z zapełnionym filtrem DPF Powinieneś przegonić auto żeby zainicjować proces samooczyszczania filtra,wyskocz gdzieś na trasę i po sprawie.

dommel

Re: Komunikat filtr sadzy jest pelny

Post autor: dommel » 6 lut 2016, o 15:49

Aha to tak zrobie dziękuję

grzybol73
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2017, o 19:57
Auto: insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2013
Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Re: Komunikat filtr sadzy jest pelny

Post autor: grzybol73 » 19 lut 2017, o 15:08

no tak najlepiej przegonić auto a później turbo do wymiany :lol:

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Komunikat filtr sadzy jest pelny

Post autor: norbi333 » 19 lut 2017, o 15:17

Najzwyczajniej jechać wypalić filtr. Komunikat sam zniknie po wypaleniu się filtra

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”