--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Znawcy Insigni

ODPOWIEDZ
dudirobson
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:05
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rawa Mazowiecka

Znawcy Insigni

Post autor: dudirobson » 16 sty 2024, o 10:38

Cześć. Nazywam się Robert Dudek. Mieszkam w Rawie Mazowieckiej. Szukam dobrego mechanika ogarniającego silnik 2.0 turbo benzyna 2009r. Nie musi być mechanik, może ktoś prywatnie ogarnia dobrze sprawy z insigni, to też jestem zainteresowany. Wszystko jedno. Jestem już trochę zmęczony bezradnością miejscowych mechaników. Nie czepiam się, ale nie są w stanie mi pomóc poza wymianą najlepiej po kolei różnych części, albo po prostu nie wiedzą, co i jak. Mam kilka spraw z błędami i coś by się jeszcze znalazło. Lubię ten samochód i szkoda mi go sprzedawać i zmieniać na inny, tym bardziej że ostatnio parę groszy w niego włożyłem, a zresztą na wymianę samochodu nie mam za bardzo odłożonych pieniędzy. Kilka razy podczas posiadania wspomnianej iśki jeździłem do Włocławka. Tam w miarę ogarniali tematy z insignią. Ale to ode mnie 170km w jedną stronę. Cała logistyka z tym związana. Jechać z żoną na dwa samochody, potem to samo z powrotem itd. Może ktoś z szanownych forumowiczów jest w stanie mi pomóc, np zna się na tym lub ma namiar na dobrego mechanika (elektromechanika), który poza zwykłym kasowaniem klienta umie samochód również naprawiać ( i nie chodzi o zmianę klocków czy wymianę oleju :)).
Pozdrawiam.

dudirobson
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:05
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rawa Mazowiecka

Re: Znawcy Insigni

Post autor: dudirobson » 22 sty 2024, o 11:36

Nie ma żadnego dobrego mechanika w promieniu 50-60km od Rawy Mazowieckiej? Może w Łodzi np.? Zawsze sami naprawiacie swoje samochody? Może jednak ktoś coś napisze. Gdzie mam pytać o mechaników do insignii jak nie na forum insignii? :) Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8987
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 114 razy

Re: Znawcy Insigni

Post autor: mazmarcin » 22 sty 2024, o 12:08

Zapytaj w swoim oddziale. Tam szybciej Ci ktoś kogoś poleci.

dudirobson
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:05
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rawa Mazowiecka

Re: Znawcy Insigni

Post autor: dudirobson » 22 sty 2024, o 13:53

Jakim swoim oddziale? Co masz na myśli.

Awatar użytkownika
mazmarcin
Klubowicz
Posty: 8987
Rejestracja: 25 mar 2017, o 17:35
Auto: Insignia ST
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Wodzisław Śląski
Postawił piwo: 17 razy
Otrzymał  piwo: 114 razy

Re: Znawcy Insigni

Post autor: mazmarcin » 22 sty 2024, o 16:22


Awatar użytkownika
darekk
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: 7 lis 2018, o 18:19
Auto: ST OPC Line 195PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Kielce
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Znawcy Insigni

Post autor: darekk » 22 sty 2024, o 17:41

A może zgłoś do programu "Naprawy nie do naprawy" w TVN Turbo :D

dudirobson
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 26 lut 2020, o 19:05
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Rawa Mazowiecka

Re: Znawcy Insigni

Post autor: dudirobson » 23 sty 2024, o 07:59

darekk Ha ha ha. Cieszę się że się pośmiałeś. :) Ja też zresztą. Jak się znasz to zapraszam. Uczciwie zapłacę. Generalnie to auto lubi usterki ukryte lub trudne do wykrycia. Dwa lata jeździłem z odgłosem cykania świerszcza po dodaniu gazu pod obciążeniem (podczas jazdy). Żaden mechanik nie wiedział co to. Obstawiałem, że to turbina albo zawory przy turbinie. Turbina w końcu padła (swoje lata), zregenerowałem, zawory wymieniłem, a tu dalej to samo. Na forum też pisałem, ale nie miałem odpowiedzi. W końcu okazało się, że to uszczelka pod kolektorem dolotowym.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik benzynowy”