--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
------------------------------Spot Krakowski - niedziela 3.03 godz. 16:00 - fotki z spota
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Serwisy/warsztaty NIEpolecane

VIN, znalezione na allegro itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: alex_k » 17 paź 2013, o 06:09

Tu proszę wpisywać niepolecane serwisy na terenie całej Polski. Proszę nie kopiować, tylko napisać kolejny post, który zostanie scalony z tym.

wpisujemy tak:

województwo/miasto/nazwa firmy lub warsztatu/adres/kontakt tel./mailowy/zakres napraw lub usług/polecający

Tychy, śląskie, Autoryzowany Serwis Opel Mucha Auto, Tychy, ul. Beskidzka
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

bialko83

Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: bialko83 » 28 paź 2013, o 20:28

OPOLSKIE-Kędzierzyn Kozle---NIEPOLECANE ! Auto Serwis Signum S.C.
Kategoria: Opel - Dealer, Serwis
Bolesława Chrobrego 5, Kędzierzyn-Kozle
Niezależny serwis Opla http://mapa.targeo.pl/Auto-Serwis-Signu ... rwis/adres

acme71

Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: acme71 » 13 lut 2014, o 13:04

NIE POLECAM:

WARSZTAT - OPEL PRZEMOWSKA WROCŁAW

http://opelprzemkowska.pl/

Jakiś czas temu wymieniałem tarcze+klocki na przód, po przejechaniu 5000km okazało się, że coś piszczy przy hamulcach jak jadę na luzie. Okazało się, że prowadnica się blokuje i hamulce nie puszczają (lewe koło przód), pojechałem do osiedlowego warsztatu i stwierdzili, że źle zamontowali klocki hamulcowe.

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: szogi84 » 4 cze 2014, o 23:05

Nie Polecam

Auto Żoliborz oddział Ząbki
ul.Radzymińska 334
05-091 Ząbki
tel. 22 355 20 00
fax 22 355 20 01

wymiana oleju i regulacja skrzyni ich przerosła brak profesjonalizmu i dobrych chęci
NIE Polecam!!!!!!!!!!!!

lukasz8484
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 7 mar 2015, o 20:38
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: lukasz8484 » 11 maja 2015, o 09:11

Nie Polecam autoryzowanego serwisu Opla w Szczecinie Kozłowski na ulicy Struga. Byłem tam dwukrotnie i dodatkowo zamawiałem części, pierwszym razem naprawiali mi grzanie fotela koszt usługi 300 zł. Fotel działał zaledwie 3 miesiące akurat okres grzewczy od grudnia do końca marca, nagle przestał więc zadzwoniłem do serwisu zapytać się i umówić na wizytę. Dostałem odp że oczywiście zapraszają mnie ale nie ma na tą usługę gwarancji, ponieważ nic nie wymieniali a jedynie czyścili styki i to się nie liczy. Wkurzyłem się postanowiłem ogarnąć to sam okazało się że nie łączyła wtyczka pod fotelem więc ja uciąłem i polutowałem kable do dzisiaj fotel grzeje. Drugi raz za nim jeszcze fotel przestał grzać pojechałem na naprawę blacharsko-lakierniczą. Mała parkingowa stłuczka wymiana zderzaka tył oraz dolnej części klapy, auto stało 5 dni na serwisie. Przyjeżdżam po odbiór auta a tam cała lista nie doróbek, od razu mi się rzuciło że podstawili mi auto na kapciu, potem nie domalowane elementy zderzaka, źle poskładane plastiki w środku, źle spasowana lampa odblaskowa tył lewy wersja kombii a żeby tego było nie wymienili mi czujnika cofania a jest porysowany i szwankuje oraz na rogu klapy jest wgniotka. Pokazałem swoje zastrzeżenia Panu który mi wydawał auto te elementy nie domalowane poprawili na miejscu a z resztą udawał że wszystko jest oki. W końcu po dłuższej rozmowie a nawet wymianie słów mówi do mnie tak cytuje " bierz Pan auto nie wymyślaj i nie rób Pan scen według mnie auto jest naprawione dobrze". Odczekałem parę dni po czym umówiłem się z dyrektorem który przyznał mi racje i kazał odstawić auto na poprawki oczywiście miało być szybko około 30 minut okazało się że czekałem 2 godziny. Na dodatek wszystkiego nie zrobili mało tego a pro po plastików stwierdzili że to moja wina że się rozeszły że coś przewoziłem długiego w bagażniku wiadomo wina klienta. Masakra nigdy więcej tam nie pojadę i przestrzegam innych. Cena naprawy po stłuczce 6700 zł.

Jasik
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 10:06
Auto: Insignia 1.6 2016
Kod silnika: B16SHL
Rok produkcji: 2016
Miasto: Nowy Dwór Mazowecki
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Jasik » 27 maja 2015, o 21:50

Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.

Awatar użytkownika
Mario
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
Auto: Insignia Exlusive
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Warszawa-Bemowo
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Mario » 28 maja 2015, o 05:57

Napisz coś więcej, co spartolili?


Wysłane z iPhone 5

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Putridum » 28 maja 2015, o 06:13

oddawałem tam parę razy VB i zawsze było cacy

Awatar użytkownika
snikers
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 10 sty 2015, o 12:16
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Warszawa

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: snikers » 30 lip 2015, o 21:40

Ja w warszawie mogę polecić dwa serwisy nie autoryzowane które bardzo dobrze znam i naprawiam swoje samochody pierwszy na Woli AUTO PLUS ul. ul.Syreny 14 / hala nr.2 Drugi Bemowo Kings Car Serwis Połczyńska 73. W tych warsztatach znają się na rzeczy i na pewno was nie naciągną.

Jasik
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 10:06
Auto: Insignia 1.6 2016
Kod silnika: B16SHL
Rok produkcji: 2016
Miasto: Nowy Dwór Mazowecki
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Jasik » 27 sie 2015, o 13:52

Jasik pisze:Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.
Nie wiedzą w ogóle jak programować moduły, a wykonać aktualizację oprogramowania to już potrzebują 4 godziny. Ja sam nabyłem MDI i mi to wszystko zajęło 30 minut. Uszkodzili tapicerkę w aucie. Byłem z dwoma autami i nie poradzili sobie kompletnie.

MZŁOTY

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: MZŁOTY » 1 wrz 2015, o 15:52

Witam,nie polecam serwisu opla Energozam Opel Lublin Kalinówka 17a. miałem problem z haldex udałem się wiec do nich a oni od razu ze haldex do wymiany a koszt nowego to u nich 12000 tys.Znalazłem na forum o wymianie oleju filtra i uszczelek (przy okazji czyszczenie haldex w środku) i udałem się do nich czy to zrobią i Pan odpowiedział ze zrobią ale niema gwarancji ze będzie dobrze za jedyne 2900tys.Na szczęście Panowie z POL MOT AUTO KIELCE zrobili mi to samo za 1300tys. i jak na razie wszystko ok.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2015, o 16:00 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8

krzys138
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 12 lis 2015, o 19:42
Auto: opel insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: Krapkowice
Postawił piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: krzys138 » 27 lut 2016, o 07:05

Witam, nie polecam serwisu opla J&R Auto-Salon sp. z o.o. Autoryzowany dealer firmy OPEL ul. Wrocławska 137 Opole.

Miałem tam robioną usługę blacharsko lakierniczą spowodowaną myjnią, a mianowicie wymiana lotki na klapie, prostowanie dachu i malowanie. Mało tego że źle pomalowali dach, nie poskładali dobrze środka, zostały pourywane i poklejone na klej na gorąco kołki i ich brak też był, porozrywana uszczelka tylnej klapy.

Po grubszej wymianie słów, pan kierownik najpierw twierdził że tam nic nie było robione ale ewidentnie było widać, że że było tam rozbierane, to mu udowodniłem, postanowił założyć nowe kołki ale do uszczelki się już nie przyznał .

To jest jeszcze nic, później zauważyłem że na dachu są oczka które powstały podczas malowania dachu i zaś tel.i wizyta w serwisie. Ta sama śpiewka że to nie oni zaprosili tego lakiernika bo to jest podwykonawca i znów problem że to jest od kamieni dlatego te oczka powstały, a ewidentnie wiem że to są od malowania. Prawdopodobnie poszła woda z pistoletu, pytałem się innego lakiernika, jak mu to powiedziałem to tak się wkurzył - powiedział że mi to zrobi ale jak wsiadał do mojego auta to tak zaczął trzaskać drzwiami mojego auta, że postanowiłem mu go nie dać. Znów ostra rozmowa z kierownikiem który obiecał że to zrobi, no i w końcu się doczekałem wykonanej usługi która kosztowała 6094zł.

Kupę jeżdżenia, nie polecam tego serwisu po prostu nie mają szacunku i traktują człowieka po chamsku.

Arek1976ap

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Arek1976ap » 27 lut 2016, o 07:51

Opolskie , Opole , Wrocławska 137 , J&R Auto-Salon sp.z.o.o Autoryzowany Dealer firmy Opel.

Witam zdecydowanie nie polecam tego ASO miałem kilka przygód z nimi przy likwidacji szkód a dokładnie z Panem który zajmuje się likwidacją szkód :

1) Przy likwidacji szkody nie chcieli mi wydać samochodu , facet chciał gotówkę , pieniądze w rzeczywistości przesłała ubezpieczalnia , telefony , kłutnie , tragedia dla tego Pana klient nie istnieje , ten Pan wie wszystko jest wieloletnim pracownikiem i bardzo dużym doświadczeniem.

2) W końcu po odebraniu samochodu , po przyjeździe do domu patrzę a zderzak został pomalowany na zupełnie inny odcień koloru , trochę się podłamałem ale nie z powodu tego pomylonego koloru lecz z tego że będę musiał znowu z tym doświadczonym fachowcem rozmawiać , uwierzcie długa była rozmowa na temat tego kto popełnił błąd , w końcu mi poprawili kolor tylko jest jedno ale będę musiał podjechać do nich ponownie z reklamacją ponieważ na prawym nadkolu lakier odpryskł :?

3) Taka drobnostka , człowiek płaci pieniądze , dość duże przy przeglądzie a oni nawet nie potrafią żarówki w schowku podłączyć , chodzę tam do nich a raczej chodziłem tylko dla tej książki serwisowej

krisu1977

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: krisu1977 » 13 maja 2016, o 18:01

Jasik pisze:Nie polecam ASO Opel NEXTEAM w Warszawie.
Witam przyłaczam się NEXTEAM to masakra byłem tam wielokrotnie i za każdym razem rozkładali ręce przy jakiś naprawach nie mówiąc już o zgłaszanym problemie gdzie ewidentnie było słychac stuki o dziwo nikt z serwisu tego nie słyszał. A szkoda bo jeszcze kilka lat temu był to super servis

pagong

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: pagong » 17 cze 2016, o 14:05

Nie polecam ASO Białystok Krupniki koledze po obcierce wymienili całe drzwi ( na nowe), które polakierowali po mniej więcej 4 latach drzwi zaczęły korodować na chwilę obecną drzwi wymagają ponownie lakierowania ( kolor lakieru tak swoją drogą również źle dobrany matowy) - Aso tłumaczy, że po 4 latach to już wszystko może się dziać z lakierem i może korodować:D Mało tego dokonali wyceny wymiany drzwi na koszt właściciela plus lakierowanie łącznie około 6 tys ( dochodziło jeszcze cieniowanie i polakierowanie błotnika( oznaka korozji)na Inna sytuacja dotycząca mojej insigni miałem do wymiany czujnik położenia wałka rozrządu a w ASO Opla w Krupnikach koło Białegostoku chcieli wymieniać mnóstwo częsci w silniku - koszt około 4 tys zł podczas gdy wymiana czujnika w niezależnym serwisie zamknęła się w kwocie 300zł. Także nie polecam Aso w Krupnikach koło Białegostoku. Więcej mnie tam już nie zobaczą. Swoją drogą lakierowane elementy w ASO objęte są zaledwie 2 letnią gwarancją...

Awatar użytkownika
soulck
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: 29 cze 2015, o 08:00
Auto: 2.0 Ecoflex
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto: Kielce
Postawił piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: soulck » 23 cze 2017, o 21:04

Zdecydowanie nie polecam serwisu z Kielc... Zniszczona szyba czołowa, zniszczona uszczelka w podszybiu, zniszczony boczek na słupku prawym od środka... Na wszystkie zarzuty odpowiedz była jedna:
"TO JUŻ MUSIAŁO BYĆ WCZEŚNIEJ"... Masakra :cry:

lukaszjg
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2016, o 15:18
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2014
Miasto:

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: lukaszjg » 5 wrz 2017, o 19:03

Nie polecam salonu opla Hornet we Wrocławiu.
Długa historia zakończona wymianą pism z GM Polska...
Po rocznym przeglądzie "zapomnieli w wyniku nawału pracy" - pomimo, że auto stało u nich prawie 5 godzin, wymienić oprogramowania silnika w ramach kampanii naprawczej - skutek - 10 dni później jadąc do pracy stanęło wywalając masę błędów i kończąc wycieczkę na lawecie.
Pomijam fakt obsługi klienta, przy kupnie auta jesteś super gość, później już tak miło nie jest.

marcin.1111
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 14 kwie 2017, o 08:42
Auto: Opel lnsignia
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2016
Miasto:

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: marcin.1111 » 9 lut 2018, o 19:52

Nie polecam Aso w Opolu. Niedawno byłem u nich na inspekcji rocznej i poinformowałem ich, że czasem prawdopodobnie piszczy hamulec z przodu. Po inspekcji zostałem zapewniony , że zostało wszystko sprawdzone i z hamulcami jest wszystko ok. Wystarczą na około 10 tyś. Przejechałem 1 tyś. km. Wczoraj znów usłyszałem pisk. Podjechałem do znajomego mechanika. Okazało się, że klocków praktycznie już niema. Do tego przednie tarcze do wymiany. Sam nawet wcześniej nie zerkałem tam bo skoro Aso sprawdziło to założyłem, że są w porządku. Czyżby serwis nie potrafił sobie poradzić z oceną hamulców?

Peter92
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: 31 gru 2016, o 14:17
Auto: Insignia
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: Peter92 » 17 lut 2018, o 15:13

Wielkopolskie/Poznań/Electronic serwis /ul.Pokrzywno 21d /695866331/elektronicserwis@go2.pl/naprawa liczników, naprawa elektryki.
Nie polecam. Umówiony na 350 zł na wymianę wszystkich białych diod w liczniku (wersja z Flex Ride 2 podświetlenia)
Nie dość że zadowolony bo wymienił tylko 2 diody to skasował jak za wymianę wszystkich. Mało tego na bezczelnego wyłączył czerwone podświetlenie z menu stwierdził że padło czerwone i też trzeba będzie wymienić.

bunioopl
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 08:41
Auto: Chevi Orlando
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2012
Miasto: Opole
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Serwisy/warsztaty NIEpolecane

Post autor: bunioopl » 17 lut 2018, o 15:25

marcin.1111 pisze:Nie polecam Aso w Opolu. Niedawno byłem u nich na inspekcji rocznej i poinformowałem ich, że czasem prawdopodobnie piszczy hamulec z przodu. Po inspekcji zostałem zapewniony , że zostało wszystko sprawdzone i z hamulcami jest wszystko ok. Wystarczą na około 10 tyś. Przejechałem 1 tyś. km. Wczoraj znów usłyszałem pisk. Podjechałem do znajomego mechanika. Okazało się, że klocków praktycznie już niema. Do tego przednie tarcze do wymiany. Sam nawet wcześniej nie zerkałem tam bo skoro Aso sprawdziło to założyłem, że są w porządku. Czyżby serwis nie potrafił sobie poradzić z oceną hamulców?
O którym ASO piszesz.? W Opolu są dwa.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”